Afgan Halısı Yıkama

Afgan halısı temizliği konusunda firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Kıymetli el dokuması Afgan halılarınıza profesyonel temizlik hizmeti almadan önce firmamızı görebilir, çalışma şartlarımızı gözlemleyebilirsiniz. Firmamızı dilerseniz ziyaret edebilir, dilerseniz de tüm detaylı temizlik hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Afgan halıları el dokuma halısı olduğu için oldukça titiz bir işlemden geçirilerek temizlenmelidir. Verdiğimiz hizmet ile tecrübeli personelimiz size tam olarak bu hizmeti sunmaktadır. Bilindiği üzere Afgan halıları dünyaca ünlü el dokuma halılarıdır ve oldukça kıymetlidir. Özellikle Bilicik Afgan halısının değeri oldukça yüksektir. Yoğun desenleri vardır ve koyu renklerin hâkim olduğu halılardır.

Bu yüzden renkleri atabilmekte, gerekli bakımları yapılmazsa kolay yıpranabilmektedir. İşte, bu sebeple tüm el dokuma halılarınız gibi Afgan halılarınızı da firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz. Çünkü bizler, siz değerli müşterilerimizin kıymetli halılarını büyük bir özen ve titizlikle temizlemekteyiz. Fakat bilinmesi gerekir ki, Afgan halısı gibi değerli el dokuma halılarının temizliğinin yanında değerinin korunması da önemlidir. Bu yüzden periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyan Afgan halılarınızın temizliğini titizlikle yaptığımız gibi, halılarınızın niteliğini, rengini ve dokusunu da özenle korumaktayız. Ayrıca Afgan halılarının iplik kalitesi yüksektir, dokumaları çok sıktır ve oldukça emek harcanarak üretilmektedir. Dokumalarının sık oluşu ve ipliklerinin kalitesi gereği özel bir temizlik yöntemi ile temizlenmeleri gerekmektedir. Siz değerli müşterilerimizin bu kıymetli Afgan halılarını doğal temizlik malzemeleri ve özel temizlik yöntemleri ile yıkayarak evinize teslim etmekteyiz.

Afgan Halısı Temizliğinde Profesyonel Hizmet

Afgan halısı yıkamadan önce halının türüne ve bünyesinde bulunan malzemelere dikkat etmek gerekir. Özellikle halıda kullanılan iplik Afgan halısı yıkama için önem arz eder. Ayrıca eğer gereken temizlik yöntemleri uygulanmazsa el dokuma halılarının renkleri karışabilmekte ya da çözünebilmektedir. Firmamızın siz değerli müşterilerimizin kıymetli halılarına uyguladığı profesyonel hizmet ile halılarınızın dokuları muhafaza edilmektedir.

El Dokuma Halıları Nasıl Temizlenir?

El dokuma halılarını temizlemek titizlik gerektiren bir işlemdir. Makinede üretilen normal halılar gibi temizlenirse renkleri çözülmekte ve özelliğini yitirmektedir. Zira el dokuma halıları makinede üretilen halılara göre çok daha hassastır. Tecrübeli personelimiz ile her türden el dokuma halılarınıza uygun tekniklerle temizlik işlemi yaptığımız için bu konuda içiniz rahat olsun.

Afgan Halısı Nasıl Temizlenir?

Afgan halısını temizlerken dikkat edilmesi gereken püf noktalar vardır. Örneğin eğer Afgan halısı yünden yapılmışsa, ön temizlik yapılması gerekmektedir. Çünkü yünlü halılar tozu ve kiri çok çeker. Halı öncelikle vakum vasıtasıyla tozlardan arındırılmalıdır. Daha sonra bu tür hassas halıların boyalarının çabuk çözülmesinden ötürü bunu engelleyecek ilaç kullanmak gerekmektedir.

El dokuma halılarını kendileri yıkamak isteyen müşterilerimizin bu ilacı temin etmeleri oldukça zordur, zira bu ilaçlar halı yıkama işlemi yapan firmalarda bulunmaktadır. İşte, firmamız olarak değerli halılarınızın renklerini en kaliteli ilaçların kullanılmasıyla temizlemekteyiz. Çünkü kullanılan ilaçların kimyasal ürünler olmaması, bitkisel ilaçlar olması halıların ömrü için gereklidir ve el dokuma halılarının temizliğinde buna önem vermekteyiz.

Halıdan ve halıda kullanılan malzemeden anlayan kişilerin el dokuma halılarını temizlemesi gerekir. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmet de bundan ibarettir. Profesyonel hizmet veren halı yıkama firmalarını tercih ederek ancak kıymetli el dokuma halılarının değeri korunabilir ve bizim firmamız bu hizmette en iyi isimdir. İşinde uzman personelimiz ile Afgan halılarının temizliğinde gereken her bir işlemi özenle yapmaktayız. Kıymetli ve el emeği halılarınızı uzman çalışanlarımız eşliğinde titizlikle yıkayarak evinize teslim etmekteyiz.