Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar’daki en iyi koltuk yıkamacı olduğumuzu iddia ederek koltuklarınızı eskisinden daha iyi görünür hale getiriyoruz. Avcılar koltuk yıkama farkı ile çıktığımız bu yolda profesyonelliğimiz ile yerinde koltuk yıkama hizmetlerini veriyoruz. Müşteri memnuniyeti dahilinde bir çalışma yürütüyoruz. İzlediğimiz bu politika dahilinde çekyat yıkama fiyatlarını müşterilerimize özel belirliyoruz. Koltuklarınızdaki lekeleri derinlemesine özel şampuanlarımız ile temizliyoruz. Bizlere telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Koltuklarınız Hangi Aşamalardan Geçiyor

Firmamız yüksek performansı ile derinlemesine temizlik gerçekleştirdiğimizi belirtmek isteriz. İşini titizlikle yapan İstanbul koltuk yıkama fabrikasıyız. Diğer koltuk yıkama fabrikaları bu tarz temizlik için çeşitli kimyasal içerikli ürünler kullanır. Yapılan araştırmalar neticesinde bu karışımlar insan sağlığını ciddi oranda etkiler. Bunu dikkate alarak özenerek seçtiğimiz tamamen organik bitkisel karışımlı koltuk şampuanlarını kullanıyoruz. Böylelikle kalite ve müşteri memnuniyetini ön plan da tutuyoruz. Koltuklarınızda çıkmayan inatçı lekeler varsa veya rutinsel olarak yıkatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiyorsunuz. Daha sonrasında:

 • Profesyonel ve uzman ekibimiz ile, koltuğun bulunduğu mekana gelerek koltuk takımlarınızı yıkama işleminden önce detaylı inceliyoruz. Kumaşın cinsine göre, leke ve kirlerin çeşitliliğine bakarak kullanacağımız deterjanları belirliyoruz.
 • Yıkamadan önce son sistem süpürgelerimizle koltuk takımlarınızın tozunu alıyoruz.
 • Ardından leke ve kirlere güçlü temizleyicilerimiz ile müdahale ediyoruz.
 • Yüksek emiş gücü ve vakumlama özelliğine sahip makinelerimiz ile yıkama işlemlerinizi gerçekleştir itinalı bir şekilde temizliyoruz.
 • Yıkama işleminin sonunda koltuk takımlarınızı kendi tasarladığımız durulama sistemi ile derinlemesine kadar deterjan kalıntılarını gideriyoruz.
 • Yıkama durulama işlemlerimizi bitirdikten sonra memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için deneyimli ekibimiz tarafından son olarak leke ve kir kontrollerinizi yapıyoruz.

Koltuk yıkama işlemleriniz için Avcılar koltuk yıkama şubemize başvurabilirsiniz.

Koltuk Yıkamada Bizi Tercih Etmekten Pişman Olmayacaksınız

Koltuklarınızın detaylı ve hijyenik temizlenmesi için bizi tercih ederek firmamızın tecrübesiyle tertemiz koltuklara sahip olabilirsiniz. Koltuklarınızdaki çıkmak bilmeyen vişne, şarap, kahve gibi inatçı lekeler ile mücadele ediyoruz. Koltuk temizleme piyasasındaki büyük tecrübemizle müşteri memnuniyeti odaklı derinlemesine temizlik hizmeti veriyoruz. Bu muazzam temizlik hizmetinden Avcılar ve çevre ilçelerde ikamet eden bütün vatandaşlarımız faydalanabilir. Son sistem makinelerimiz ile koltuklarınızı bakteri ve zararlı mikroorganizmalardan arındırıyoruz. Bizi tercih etmelisin çünkü;

 • Bölgemizin %100 en güvenilir koltuk yıkama şirketi olduğumuzu iddia ediyoruz.
 • %100 derinlemesine temizlik, bol hijyen içerikli, uzun süren koku hizmeti
 • Son model ve profesyonel vakumlu koltuk yıkama makineleri
 • Deneyimli, güler yüzlü, ilgili, profesyonel çalışma ekibi
 • Memnun kalınmayan hizmet karşılığında para iade garantisi
 • Hızlı ve pratik çalışma gücü
 • Son sistem leke çıkarma sistemlerine sahibiz
 • Ücretsiz evde koltuk yıkama hizmeti
 • Sadece koltuk değil diğer kumaş bazlı ürünlerinizi de hijyene kavuşturma fırsatı
 • Katkı maddesiz, bitkisel, güzel kokulu deterjan ürünleri

Yukarıda belirttiğimiz hizmetlerin hepsine sahibiz. Profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermek için her gün her saat durmaksızın çalışıyoruz. Hızlı ve pratik yapımızla sizleri bekletmeden anında hizmet veriyoruz. Bu hizmetleri almak için bizlere telefon aracılığı ile ulaşıp randevu alabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak Avcılardaki şubemize uğrayarak detaylı bilgi alabileceğiniz gibi tesisimizi gezerek yerinde gözlem yapabilirsiniz. Uygun ve ekonomik fiyat tablomuz ile hizmetinizdeyiz. Profesyonelliğimizi de katarak sorgusuz sualsiz ve işimizi severek yapıyoruz. Çıkması mümkün olmayan lekelere garanti çözüm veriyoruz. En kısa sürede bizde iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.