Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir ’deki en iyi halı yıkamacı firması olarak halılarınızın yüzeyinin ve derin yüzeyinin hiçbir zarar görmeden temizlenmesini sağlıyoruz. Son derece teknolojik halı yıkama makineleri ile yapılan yıkamalarda zararsız kimyasallar kullanıyoruz. Uzman ekiplerimizin itina ile gerçekleştirdiği yıkama işleminde başından sonuna kadar en doğru yöntemleri uyguluyoruz.

Bahçeşehir halı yıkama merkezimizde yapılan uygulamalarda yıkanan halılar cinslerine ve özelliklerine göre ayrılarak yıkanmaktadır. Halı yıkamalarında sağlık bakanlığı onaylı halı şampuanlar kullanılmakta ve özenle yapılan yıkamalarda halılar asla zarar görmemektedir. Halı yıkama kategorisinde tecrübesi, modern ekipmanları ve özel temizlik ürünleri ile lider olan firmamız, kalitesini arttırmak için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır.

Bahçeşehir halı yıkama fabrikası, profesyonel ekipleri ile yaptığı uygulamalarda her halıya istisnasız olarak aynı özeni gösterir. Son derece teknolojik makinalarda yıkanan halıların temizliğinde özlerine kadar inen derin bir arınma sağlanır. Bahçeşehir halı yıkama fiyatları, teslimat bilgileri ve temizlikte kullanılan detayları hakkında öğrenmek istediğiniz her konu hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli olur.

Parlayan Halı Yıkama Uzman Kadrosu İle Hizmetinizdedir

Firmamız halı yıkama hizmetinin yanı sıra temizlik hizmetleri alanında oldukça kapsamlı hizmetler vermektedir. Verdiğimiz her hizmeti en yüksek kalite standartlarına sahip olarak, titizlikle tamamlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olduğu için memnun olmadığınız noktada istediğiniz hizmeti verene kadar çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Parlayan Halı Yıkama olarak sunduğumuz hizmetlerden bazıları şu şekildedir;

 • Ev temizlik hizmetleri
 • Ofis temizlik hizmetleri
 • Apartman ve site temizlik hizmetleri
 • Halı yıkama
 • Koltuk yıkama
 • İnşaat sonrası temizlik hizmetleri
 • Dış cephe temizlik hizmetleri
 • Fabrika ve zemin temizliği hizmetleri

İhtiyacınız olan her türlü temizlik ve halı yıkama işlerinizde size hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam eden Parlayan Halı Yıkama uzman kadrosu ile daima siz değerli müşterilerinin yanında olacaktır. Sahip olduğumuz son teknoloji cihazlar, özel temizlik ürünleri ve uzman ekibimiz sayesinde yüksek kalite standartlarına sahip halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halı yıkama fabrikamız, İstanbul’da bulunan en kapsamlı ve donanımlı fabrikaya sahibiz. İşinde uzman ve işini sahiplenen ekibimiz ile hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz.

Halı Yıkamada Modern Ve Kaliteli Çözümler

Halı yıkama kategorisinde sahip olduğumuz tecrübe, modern cihazlar ve uzman ekibimiz sayesinde en etkili çözümleri sunan firma olarak hizmetinizdeyiz. Bahçeşehir halı yıkama firmaları arasında öncü bir olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile hizmet veriyoruz. Bize 7/24 ulaşarak, halı yıkama ve temizlik ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamızı halı yıkama hizmeti talebiniz için aradığınızda;

 • Müşteri temsilcimiz halınızın cinsine ve metrekaresine göre fiyat teklifini sunacaktır.
 • Talebiniz için müsait olduğunuz zamana randevu verilir.
 • Randevu tarih ve saatinde ekibimiz dilediğiniz adrese halılarınızı almak için gelecektir.
 • Bahçeşehir halı yıkama ekibimiz, ücretsiz servis hizmetimize dahil olarak halılarınızı uygun şekilde paketler ve halı yıkama fabrikamıza doğru yola çıkar.
 • Fabrikamızda halılarınızın tozdan arındırılır ve yıkama işlemi için hazır hale getirilir.
 • Son teknoloji yıkama ve kurutma cihazlarımızda, özel temizlik ürünlerimiz ile yıkanır ve kurutulur.
 • Uygun olarak paketlenerek, tarafınıza hızlı bir şekilde teslim edilir.

Bütçenize en uygun temizlik hizmetlerine ulaşabileceğiniz ve memnuniyetiniz için çalışan bir firma olarak hizmetinizdeyiz. En uygun fiyatlara sunduğumuz hizmetlerimizi, en kaliteli şekilde tamamlayarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Müşteri portföyümüzü genişleten, yine müşterilerimizin tavsiyeleri olduğu için gururluyuz. Sizde hijyenik, kaliteli halı yıkama ve temizlik hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, bir telefon uzağınızdayız.

The comments are closed.