Beykent Halı Yıkama

Beykent’teki en iyi halı yıkamacı hangisi merak ediyor musunuz? Halı yıkamanın önemi eskiden beri bilinmekteydi ve dikkat edilmekteydi. Halılarımız en çok bakteri birikmesinin yaşandığı yerlerden biridir. Halılarda biriken bu kir ve bakterilerin elle yıkanarak çıkması biraz zordur. Bu yüzden Beykent halı yıkama firmalarından birini kullanarak halılarınızın daha iyi yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmeti sağlayan firmalardan olan Parlayan Halı Yıkama olarak halılarınızı el değmeden, makineler ile yıkıyoruz. Bu sayede halılarınız en iyi şekilde yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkanma aşamaları hakkında bilgi vermek isteriz.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Halılarınızın yıkama aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Halılarınızı teslim alıyoruz.
 • Halılarınızı özel makinelerimiz ile yıkıyoruz.
 • Halılarınızı kurutuyoruz.
 • Halılarınızı vakumlayıp, paketliyoruz.
 • Son olarak halılarınızı size tekrar teslim ediyoruz.

Halılarınızı istediğiniz yerden teslim almaktayız. Ev, ofis, okul vb. yerlerden halılarınızı teslim alıyoruz. Teslim aldığımız halıları kendi halı yıkama tesislerimize götürmekteyiz. Bu tesislerde halılarınızın organik temizleyiciler ile yıkamaktayız. Bu sayede halılarınızın rengi, kenarları ve püskülleri korunmaktadır. Halılarınız bu temizleyiciler ile beraber özel halı yıkama makinelerimize konulmaktadır. Bu makineler ile halılarınızın her bölgesi eşit şekilde yıkanmaktadır.

Yıkanan halılarınızı özenle kurutuyoruz. Kurutulan halılarınızın paketlemesiniz vakumlama makinelerimiz ile beraber yapıyoruz. Vakumlama sayesinde halılarınızın kirlenmesi engellenip temizliği korunmaktadır. Son olarak halınızı temiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Beykent halı yıkama hizmetimiz sadece tesislerimizde yapılmamaktadır. İstenildiği zaman halılarınızı bulunduğu yerde de yıkamaktayız. Bu hizmetimiz özel halılar ile taşınamaz halılarda uygulanmaktadır.

Hangi tür halıları yıkamaktayız?

 • Yün halılar
 • Sentetik halılar
 • Dokuma halılar
 • Özel yapım halılar

Bize teslim ettiğiniz halınıza uygun yıkama şekli ve temizlik ürünleri kullanılacaktır.

Halı yıkama Beykent ile sınırlı kalmayan bir hizmetimizdir. Diğer hizmet alanlarımız hakkındaki bilgileri internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Her Türlü Temizlik Hizmeti:

Sadece halı yıkama hizmeti mi veriyoruz? Hayır, Parlayan Halı Yıkama ile birçok temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet istiyorsanız, firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekiplerimiz aracılığıyla bu hizmete ulaşabilirsiniz. Firmamız ile ulaşabileceğiniz temizlik hizmetleri şu şekildedir:

 • Her türlü genel temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Evinizin, işyerinizin, odanızın vb. yerlerin temizliğini sağlayabilmekteyiz.
 • Sadece küçük alanların değil büyük alanların da temizlik hizmetini sağlıyoruz. Fabrika, okul, hastane, banka, otel gibi büyük alanlar için temizlik hizmeti isteyenler bizimle iletişime geçebilir.
 • Havuz, yat ve gemi temizlikleri için de iletişime geçebilirsiniz. Özel ekipmanlarımız sayesinde havuzunuzun, yatınızın ve geminizin iç kısmının temizliğini sağlamaktayız.
 • Evinizde, işyerinizde veya başka bir yer tadilat mı yapıldı? Bu tadilat sonrası oluşan karmaşadan mı kurtulmak istiyorsunuz? O zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. İnşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz.
 • Dış cephede bulunan camlarınızın temizlenmeye mi ihtiyacı var? Merak etmeyin. Özel dış cephe cam temizleme ekibimizin istediğiniz şekilde bu hizmeti size sağlayacağından eminiz.
 • Yaşam alanınızda haşere sorunuyla mı karşı karşıyasınız? Parlayan Halı Yıkama olarak buna da biz çözüm sunmaktayız. İstediğiniz günde haşere sorununuz çözülebilmektedir. Haşere ilaçlama hizmetimiz ile istenmeyen çalılardan kurtulacağınızın garantisini vermekteyiz.

Neden bizi seçmelisiniz? Her türlü temizlik hizmetimizi en iyi şekilde vermekteyiz. Tek bir hizmet ile sınırlı kalmayıp birçok hizmet ağımız bulunmaktadır. Bu hizmetlerde bulunan ekiplerimiz profesyoneldir. Kullandığımız temizlik malzemelerine de dikkat etmekteyiz. Sizin için en uygun hizmeti sağlamak isteriz.

Beykent halı yıkama ve yukarıda belirtilen hizmetlerden birini almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Bu hizmetlere ulaşmak sadece bir telefon uzağınızdadır. İnternet sitemizde bulunan iletişim numaralarından biriyle bize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz her türlü bilgiyi sorabilir ve hizmet isteyebilirsiniz.

 

 

The comments are closed.