Ekonomik halı yıkama Beylikdüzü arayışları için kolaylıkla görülebileceği üzere, her geçen gün sektörde bulunduğu yerin üzerine çıkmak için daha çok çalışan firmamız; evlerin olmazsa olmazlarından halıların temizliği için Avrupa standartlarında hizmet vermektedir. Evlerin en çok kirlenen ve yıpranan alanlarının başında gelen halılar özellikle evlerinde küçük çocukları olan aileler için oldukça detaylı olarak temizlenmesi gereken bir eşyadır. Toz ve kir tutmada oldukça etkin olan halılar; evlerinde kedi ve köpek besleyen aileler için oldukça tüy toplayıcı özelliğe de sahiptir.

Kirlenen Halıların Yaratacağı Olumsuzluklar

Halı yıkama Beylikdüzü firmaları için halı yıkama hizmetlerinden bahsedildiğinde; kolaylıkla sektörün lideri olarak isimlendirilecek olan firmamız, tüm halılar için bahsedilecek leke tutma problemini uzun bir süre için ortadan kaldırmak için Avrupa standartlarında halı yıkama hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Halıların tamamı için mutlaka leke tutabildiklerinden bahsedilebilirken; zamanla mutlaka kirlenecek olan halıların çeşitli organizmalar ve bakteri yuvası haline gelebilecekleri de unutulmamalıdır. Bu da halıların yumuşak ve sıcak yapıları göz önünde bulundurulduğunda; doğru temizlenmemeleri durumunda organizmaların sadece oluşmasının değil yayılmasının da oldukça hızlı olacağı unutulmamalıdır. Tüm bu sebepler halıların en az yılda iki kez profesyonel anlamda yıkanmasını şart hale koşmakta, tüm halı yıkama işlemlerinin de tam bir profesyonellik çerçevesinde yapılmasını mutlak hale getirmektedir.

Profesyonel Bir Halı Yıkama Hizmeti Neden Önemlidir?

En ucuz halı yıkama hizmetinin yanında en kaliteli hizmetin verilmesi de oldukça önemli olmakla beraber, çeşitli yapı ve dokularda üretilen halılar için farklı tarzda yıkama yapılması gerekebilir. Halıların yapıları itibariyle kir ve tozdan zor arınabilir olmaları nedeniyle halı yıkama işlemlerinin tam bir özen çerçevesinde yapılması şarttır. Aynı zamanda halıların üretimleri de çeşitli yapılarda olduğu için bu yönde profesyonel halı yıkama hizmetlerinin verilmesi bu işin olmazsa olmazıdır. Bu noktada da kullanacak yöntemlerden şampuanlara kadar her detay önemli hale gelirken halıların daha çok hasar görmemesi ve kullanım ömürlerinin uzatılması için uzman bir ekip tarafından profesyonel halı yıkama hizmeti verilmesi oldukça önemlidir. Bu da edinilen tecrübenin yanında sektördeki yeniliklerin takip edilmesini şart koşmaktadır.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Halı yıkama işlemlerinin teorik kısmının yanı sıra; verilen hizmet kalitesinin ayırt edici öğelerinden biri olan güler yüzlü hizmet anlayışı işimizin bir parçası olarak en önemli farklılıklarımızdan birini oluşturmaktadır. Beylikdüzü en ucuz halı yıkama firması hizmetimizin detaylarından bahsetmek gerekirse;

  • Bizimle irtibata geçildiği ilk andan itibaren gerekli planlama yapılarak halılarınız adresinizden alınır.
  • Firmamıza gelen halılar tarafımızdan kayıt altına alınıp barkotlandıktan sonra türlerine göre sınıflandırılır. Doğru halı yıkama için bu işlem oldukça önemlidir.
  • Halılar üzerindeki tozlar otomatik toz alma makinası kullanılarak alınarak, yıkama işlemi için hazırlanır.
  • Halıların üzerinde kolayca fark edilebilen büyük lekeler varsa yıkama işleminden önce lekeler için özel işlem uygulanır. Beylikdüzü en iyi yıkama hizmeti için bu işlemin önemli bir detay olduğu söylenebilir.
  • Daha önceden türlerine göre ayrılmış olan halılar otomatik halı yıkama makinalarında yıkanır. Yıkama esnasında kullanılan tüm deterjan ve şampuanlar antibakteriyel olmak üzere tamamen Sağlık Bakanlığı onaylıdır.
  • Halılar yıkandıktan sonra aynı şekilde otomatik makinalarda sıkma işlemi uygulanır. Halıların nemli kalmaması için bu işlem oldukça önemlidir.
  • Sıkma işleminin hemen ardından halılar mevsim şartlarına göre açık ya da kapalı ortamlarda kurutulmaya bırakılır.
  • Halıların tam olarak kurumasından sonra son yapılan kontrol ve özel süpürme işleminin hemen ardından halılar paketlenerek Beylikdüzü en ekonomik halı yıkama işlemi sonuçlandırılır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA ÜCRETLERİ NE KADAR?

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA FİRMASI TAVSİYE

BEYLİKDÜZÜ EKONOMİK HALI YIKAMA