Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları

Beylikdüzü’ndeki en iyi halı yıkama fabrikası ile hizmet veren firmamızdan, uygun fiyatlara kaliteli bir şekilde temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları arasında en modern ve hijyenik imkanlara sahip olan fabrikamızda, halılarınız güvenle ve garantili bir şekilde temizlenecektir.

Halı yıkama kategorisinde uzman olan Parlayan Halı Yıkama, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Halı yıkama fabrikamızda kullandığımız cihazlar son teknolojiye sahip, modern cihazlardır. Her halı cinsi için farklı olarak kullandığımız, özel temizlik ürünlerimiz ile etkili sonuçlar elde etmekteyiz. Temizlik, sıkma ve kurutma aşamalarında farklı ve özel cihazlar kullanarak, el değmeden en etkili halı temizliğini yapıyoruz.

Eski usullerden tamamen arındırılmış olarak güncel ve modern teknikler kullanan firmamız, halı temizliğinde öncü firmalardan biridir. Firmamıza 7/24 ulaşabilir, halı yıkama ve temizlik hizmeti ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Halı yıkama Beylikdüzü fiyat ve detaylı bilgi için biz mutlaka ulaşın. Parlayan Halı Yıkama olarak Beylikdüzü başta olmak üzere İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Etkili Yöntemler İle Hijyenik Ve Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti

Firmamıza ulaşarak hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde;

 • Öncelikli olarak müşteri temsilcimiz size halılarınızı teslim almak için müsait zamanınıza randevu verecektir.
 • Talebinize göre aynı gün ya da dilediğiniz zaman Beylikdüzü halı yıkama ekibimiz, adresine gelerek halılarınızı teslim alır.
 • Ücretsiz servis hizmetimiz kapsamında halılarınız uygun bir şekilde paketlenir ve transfer için araca yerleştirilir.
 • Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları arasında en modern, hijyenik ve donanımlı olan fabrikamıza götürülür.
 • Öncelikle halılarınızın toz alma işlemi yapılır ve yıkama için en uygun hale getirilir.
 • Halı cinsinize göre özel temizlik ürünleriyle, son teknoloji halı yıkama makinemizde temizlenir.
 • Ardından halınıza hiçbir zarar vermeden, özel bir cihazla sıkma işlemi gerçekleştirilir.
 • Son teknoloji kurutma cihazımıza yerleştirilerek, kurutulur.
 • El değmeden ilk günkü kadar temiz hale getirilir ve uygun bir şekilde paketlenir.
 • Transfer aracımız ile adresinize güven ve hızlı bir şekilde teslim edilir.

Halı Yıkamada İhtiyacınız Olan Çözümler İçin Parlayan Halı Yıkama

Beylikdüzü’ndeki en iyi halı yıkama fabrikasına sahip olan firmamız, İstanbul genelinde hizmet veren donanımlı ve kapsamlı bir firmadır. Parlayan Halı Yıkama olarak verdiğimiz temizlik hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile taşınma öncesi ve sonrası boş mekanlarınızın temizliğini yaptırabilirsiniz.
 • Dış cephe temizlik hizmetimiz ile en iyi cihazlar ve kimyasal ürünler ile cam ve dış cephe temizliğini yaptırabilirsiniz.
 • Ev ve ofis temizliği hizmetimiz ile tecrübeli ekibimiz eşliğinde hızlı ve hijyenik temizlik yaptırabilirsiniz. İnsan sağlığına zararsız olan, özel temizlik ürünleri ile ev ve ofisleriniz tertemiz hale getirilecektir.
 • Fabrika ve zemin temizliği hizmetimiz ile cam ve duvarların silinmesi, merdiven ve asansör temizliği, zeminin temizliği, tuvaletlerin temizliği gibi kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz.
 • Halı yıkama hizmetimiz ile hızlı ve hijyenik teknikler kullanılarak temizlenen halılarınız ile temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetlerde önceliğimiz her daim müşteri memnuniyeti olup fiyatlarımızı uygun, hizmetimizi en yüksek kalite standartlarına uygun olarak sunmaktayız. Güvenilir ve garantili temizlik hizmetlerinde öncü firmamız, temizlik ihtiyaçlarınız için en doğru adres olacaktır.

Halı yıkama hizmetimiz için fiyatlar, halınızın cinsine ve metrekaresine göre hesaplanmakta olup hızlı ve hijyenik bir şekilde yapılmaktadır. En uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti alabilmek için bizimle mutlaka iletişime geçin. Ücretsiz servis hizmeti veren ekibimiz aynı gün içerisinde halılarınızı teslim alarak, en kısa sürede tertemiz bir şekilde teslim edecektir.

The comments are closed.