İstanbul Beylikdüzü halı yıkama firması önerileri arasında firma olarak sunduğumuz kaliteli hizmetler sebebi ile yer bulmaktayız. Firma olarak 18 yıldır hizmet veriyoruz ve müşteri odaklı yürüttüğümüz çalışmalar sebebi ile de sıklıkla tercih ediliyoruz. Firmamızda sadece halı yıkama hizmetleri olmayıp birçok hizmeti daha bünyemizde barındırmaktayız. Firmamızda yer alan tüm hizmetler için kaliteli hizmet verilmekte olup güler yüzlü ve deneyimli ekipler ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Bünyemizde Bulunan Diğer Hizmetlerimiz

Firmamızda birçok temizlik işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler sadece halı yıkama ile sınırlı olmayıp birçok alanda yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerimiz için profesyonel ve deneyimli ekipler ile birlikte çalışarak yapıyoruz. Firmamızda yer alan diğer hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Halı yıkama
 • Koltuk yıkama işlemi de halı yıkama gibi olup adreste temizleme, adresten teslim alma ve adrese teslim uygulamalarını barındırmaktadır.
 • Stor perde yıkama adresten teslim alınıp adrese bırakılmakta olup 7 gün 24 saat boyunca temizleme hizmeti sunulmaktadır.
 • Yatak yıkama hizmetimiz için de halı yıkama için geçerli olan tüm kurallarımız geçerlidir.
 • Yerinde halı flex yıkama işlemimiz için uzman ekiplerimiz adresinize gelmekte ve kısa süre içinde temizleme işlemini yapmaktadır. Temizlik için kullanılan tüm ürünler organik olup hiçbir zararı bulunmamaktadır.
 • Yorgan yıkama hizmetlerimiz Parlayan Halı Yıkama firmamızda mevcut olan hizmetlerdir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikamız  

Beylikdüzü’nde yer alan halı yıkama fabrikamız birçok hizmeti içinde barındırmaktadır. Ayrıca sadece Beylikdüzü’nde değil İstanbul’un birçok yerinde şubemiz bulunmaktadır. İstanbul’da yer alan diğer şubelerimizi şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Beylikdüzü halı yıkama
 • Avcılar halı yıkama
 • Mimar Sinan halı yıkama
 • Mimaroba halı yıkama
 • Bahçeşehir halı yıkama
 • Kıraç halı yıkama
 • Yakuplu halı yıkama
 • Esenyurt halı yıkama
 • Büyükçekmece halı yıkama olmak üzere İstanbul’un toplamda 9 bölgesinde şubemiz bulunmak ve aktif bir şekilde hizmet verilmektedir.

Halı Yıkama İçin Detaylı Bilgi

Halı yıkama işlemi için detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda görüşeceğiniz yetkili personel ile birlikte ödeme planı çıkarabilir ve randevu alabilirsiniz. Firmamızda yer alan birçok hizmetten de nasıl faydalanacağınızı iletişim numaramız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Dilerseniz Parlayan Halı Yıkama firmamızın resmi sitesi üzerinden de bizim ile kolayca iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren firmamıza sosyal medya, telefon numarası, mail adresi aracılığı ile ofise gelmeden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ofisimize gelerek de bilgi alabilir ve iş planı çıkarabiliriz.

Kaliteli Hizmet ve Profesyonel Personel

Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler 18 yıllık bir bilgi ve deneyim birikimini ile verilmektedir. Müşterilerimize üstün hizmet garantisi veriyor ve tüm sorumluluğu üstleniyoruz. Halı yıkama ya da diğer temizleme işlemlerinde ortaya çıkabilecek tüm problemleri biz üstleniyoruz. Sorumluluklarımızın farkındayız ve müşterilerimizi mağdur etmemek için çalışmalarımızı sürekli olarak kontrol etmekteyiz. Beylikdüzü halı yıkama firması olarak müşterilerimizin dilek, şikayet, yorum ve isteklerini son derece önemsiyoruz. Müşterilerimizden gelen istek ve yorumlar çerçevesinde kendimizi sürekli olarak geliştirmeye çalışıyoruz.

7 Gün Full Hizmet

Parlayan Halı Yıkama olarak müşterilerimize 7 gün full hizmet vermekteyiz. Pazartesiden itibaren pazara kadar 7 gün boyunca kesintisiz hizmet sağlayarak müşterilerimizi mağdur etmemeye çalışıyoruz. Ayrıca müşterilerimize halı yıkama konusunda sadece 7 gün değil aynı zamanda 24 saat full hizmet akışı sağlıyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ SALON KOLTUK TAKIMI YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ PROFESYONEL HALI YIKAMA ŞİRKETİ

BEYLİKDÜZÜ KAMPANYALI HALI YIKAMA?