Beylikdüzü halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyet duyması, bizlere güven duyması gibi nedenler bizim en çok önemsediğimi, işimizi yaparken en çok dikkate aldığımız nedenlerdir. Yaptığımız bütün temizlik işlerini, alanında uzman, profesyonel, tecrübeli ve dikkatli personellerimiz ile büyük özen ve titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Çocuklarınızın odasında, ortak kullanım alanları olan salonlarda, işyeri ve ofislerinizde bulunan halı veya kilimlerin temizliği yüksek önem taşıyor. Bunun önemin nedeni ise, kullanım sıklığına ve yoğunluğuna bağlı olarak halıların dibinde birikmeye başlayan tozların, kirlerin ve lekelerin, zamanla mikroorganizmalar tutuyor ve üretiyor olması. Bu bakteriler, solduğumuz havaya karışmadan ziyade, üzerine bazen yalın ayak olarak bastığımız halılardan temas yoluyla bize bulaşıyor. Bu gibi durumlarda ise bizim, hatta küçük çocuklarımızın sağlık problemleri ile karşı karşıya gelmesine neden oluyor. Bu da bizim hiç istemeyeceğimiz bir durum. Bu durumu ise biz Beylikdüzü halı yıkama şirketi olarak elimizden geldiğince önlemeye ve halılarınızı temizlemeye çalışıyoruz.

Halıları Elde Yıkamak

Yıllar içerisinde teknoloji sürekli gelişmekte. Teknolojinin hayatımızın içerisinde bu kadar olmadığı dönemlerde halılarımızı kendimiz yıkardık. Fakat artık gelişen teknoloji ve onun getirdiği kolaylıklar sayesinde halıları bile makineler yıkar oldu. Hem de elimizle yıkadığımız dönemlerdekinden daha verimli bir yıkama oluyor. Gerek hız olarak gerekse de performans olarak makineler ele göre daha kaliteli bir yıkama ve temizleme hizmeti sunuyor. Hız ve performansa ek olarak da, makineler daha ucuza halı yıkama ve daha az masrafa halı yıkama işlemlerini yapıyor. Elde yıkanacağı zaman saatlerce başında durarak ve çok fazla su harcayarak bir halı yıkanırken günümüzde aynı miktarda su ile ve daha kısa sürede birden fazla halı yıkama makinelerinde halı yıkanmaktadır. Halıların elde yıkanması gerekeceği istisnai durum elbette bulunmaktadır. Bu durum ise özel el dokuması halılar için geçerlidir. Çünkü yapıları gereği hassas ipliklerden üretilmiş olan el dokuması halılar, fabrika üretimi halılara göre daha narindirler. Bu halı yıkama makineleri de bazen en kısık ayarda olsa bile bu dokulara zarar verme riskleri barındırmaktadır. O yüzden istisnai durum haricinde artık elde halı yıkama devri neredeyse kalmamıştır.

Halılarınızı Yıkatmanın Maliyeti Ne Kadar?

Uzun yıllardır, siz değerli ve kıymetli müşterilerimize verdiğimiz hizmetler kapsamında, sektörün içerisinde bulunan ve Beylikdüzü halı yıkama hizmeti de veren bir firma olarak her zaman en uygun fiyatları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Uygun fiyatlar sunmaya çalışırken ise kesinlikle hiçbir temizlik ürünü veya makinesinin kalitesiz olmasına taviz vermiyoruz. Bu gibi durumları göz önünde bulundurarak ve temizliğini veya yıkamasını yapacağımız halının da türü, dokusu ve boyutu gibi detayları öğrenerek sizlere en uygun ve halı yıkama Beylikdüzü fiyat ortalamasını geçmeyecek bir fiyat vermeye gayret gösteriyoruz.

Halılarınızın Yıkanma Aşamaları Neler?

Uzun süredir kullandığınız ve çok fazla temizliğini yapmadığınız halıyı yıkatmaya karar verdiğiniz zaman, onun yıkanması ve temizlenmesi için bize güvenerek teslim edebilirsiniz. Bu kararı aldıktan sonra biz, sizin adresinizden bahsi geçen halıyı alıp, güzelce sararak firmaya getiriyoruz. Firmamızın fabrikasında yıkama işlemine başlamadan önce genel bir temizlik yapıyoruz. Tozunu almak, lekeleri yumuşatmak gibi bir genel temizlik. Ardından yıkama makinesine halınızı koyuyoruz. Orada halınıza zarar vermeyecek temizlik ürünleri ile ve son teknolojiye sahip makinemiz ile yıkanan halıyı daha sonra kurutmak üzere özel ayarlamalar yapılan ortama götürüyoruz. Orada da kuruma işlemi bittikten sonra tekrar adresinize gönderiyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE BATTANİYE YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’DEKİ EN İYİ HALI YIKAMA FİRMALARI

BEYLİKDÜZÜ’NDE TİTİZ HALI YIKAMA YAPAN FİRMA