Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Beylikdüzü’ndeki en iyi koltuk yıkama şirketi olarak hizmet veren firmamızın Beylikdüzü koltuk yıkama şubesi birçok firma arasından sıyrılarak ön plana çıkıyor. Profesyonel ve uzman ekibimizle beraber işyeri ve evinizdeki koltukları bakteri lekelerden arındırıyoruz. Hassas ve derinlemesine temizlik sağlayan Beylikdüzü koltuk yıkama olarak uygun fiyat tablomuz ile de müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Kalite ve güven odaklı çalışan firmamız ile telefonla iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kalite Odaklı Hizmet Veriyoruz

Beylikdüzü koltuk yıkama Beylikdüzü/İstanbul olarak bütün Beylikdüzü ve çevre ilçelerine hizmetimiz mevcuttur. Firmamızın ayrıcalığı ile kaliteli ve muazzam bir hizmet sunmaktayız. Özel temizlik robotlarımız ve doğal şampuanlarımız eşliğinde hassas bir temizlik süreci geçiriyoruz. Koltuklarınızda bulunan alkol, kahve, meyve suyu (özellikle vişne suyu) lekelerinizi büyük bir profesyonellikle çıkartıyoruz. Fakat uzun süre beklemiş lekeler için ekstra işlemler gerektirebilir. Ne yazık ki bunun garantisini veremiyoruz. Ancak şunu bilmelisiniz ki hassas hizmetimiz sayesinde koltuğunuz asla zarar görmez. Yıkama sonrası ise son sistem makinelerimiz ile kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Koltuklarınız Eskisinden Daha Yeni

Evde koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, ev ve işyerinizdeki koltuklarınızı daha canlı, daha güzel bir şekle sokuyor. Son sistem makinelerimizle verdiğimiz bu hizmet doğrultusunda en birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. En pratik ve kaliteli hizmetimiz sayesinde özel deterjanlarımızla temizlenen koltuklarınız eskisinden daha yeni imajına bürünecektir. Yaptığımız derinlemesine temizlik ise koltuğunuzu bakteri ve lekelerden arındıracaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Temizlik ve yıkama sanayisinde iyi olduğumuzu düşünerekten çıktığımız bu yolda öncelik olarak her zaman müşteri memnuniyetini tuttuk. Bizi tercih etmelisiniz çünkü:

  • %100 güvenilir
  • %100 temiz koku ve hijyen garantisi
  • Profesyonel ve son sistem koltuk yıkama makineleri
  • Profesyonel, deneyimli ve uzman ekip
  • Beğenilmeyen hizmet karşılığında para iadesi
  • Dakik, hızlı ve pratik yıkama prensibi
  • Uzun yıllar süregelen deneyim ve firma tecrübesi
  • Profesyonel leke çıkarma teknikleri
  • Ücretsiz servis imkanı
  • Tamamen organik, katkı maddesi olmayan deterjan ürünleri

Koltuk yıkama işlemlerinizi koltuğunuzun kumaşına göre yapıyoruz. %100 güven odaklı firmamızda kaliteli hizmet almak zor değildir. Bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu belirterek kalite odaklı çalıştığımızı belirtmek isteriz. İnatçı lekelerle başlı başına mücadele ettiğimiz yıkama sisteminde aynı zamanda kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınızın verdiği kötü kokuları da organik yıkama malzemelerimiz ile yok ediyoruz. Koltuk yıkama işlemimizin yanında yatak yıkama işlemi de gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın farkı ile hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız

Temizletmek istediğiniz koltuk, minder ve yataklarınız için bizi arayabilirsiniz. Gözle görülmeyen bütün bakteri ve zararlı mikroorganizmaları derinlemesine temizleyen profesyonel bir ekibe ve makine sistemine sahibiz. Diğer firmalar gibi kaba temizlik yapıp müşteri kandırmadığımızı bilmenizi isteriz. Ayrıca ekonomik ve uygun fiyatlı oluşumuz neticesinde daha çok tercih ediliyoruz. Ücretsiz servis ağımız ile beraber evden alıp eve bırakma hizmeti de veriyoruz. Yılda iki kez yapılması gereken rutin koltuk temizliğini istediğinize bağlı olarak düzenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kaliteli bir firma olduğumuz için isteğe bağlı olarak yerinde temizlik yapabiliyoruz. Üst düzey makinelerimizle evinize veya işyerinize gelip kaldırılması güç eşyalarınızı kısa sürede daha iyi konuma getiriyoruz. Sizde bu saydığımız hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak koltuk yıkama atölyemizi ziyaret ederek hangi koşul ve şartlarda temizlik yaptığımıza kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz.

The comments are closed.