Beylikdüzü halı yıkama firması olarak yıllardır siz değerli müşterilerimizin, her çeşitte ve her türdeki halılarını, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji makinelerimizle yıkamaktayız. Her evin vazgeçilmezi olan halılarımız, evlerde en çok kirlenen ve lekelenen ev ürünlerinin başında gelmektedir. Sıkça kullanılması ve zeminde kullanılması nedeniyle halılarımızda zamanla yoğun bir kir ve bakteri tabakası oluşmaktadır. İnsan sağlığını göründüğünden daha fazla tehdit eden halılarımız, eğer doğru ve kapsamlı bir temizlik işleminden geçirilmezse, uzun vadede sizin ve sevdikleriniz için oldukça ciddi sağlık sorunlarına kapı aralayabilir. Firmamızın sizler için sunduğu profesyonel halı yıkama hizmetimiz sayesinde, halılarınızda oluşan tüm tabakalar ve zararlı maddeler, uygulanan yoğun temizlik işlemleri neticesinde %90 oranında ortadan kaldırılmaktadır.

Halı Yıkama Hizmetlerimizin Kapsamı

Evlerimizin başköşesini süsleyen halılar gündelik olarak kullanılabildikleri gibi dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Birçok el dokuma ve el işi halı, taşıdığı sanatsal değeri ya da tarihi olması nedeniyle temizliğinde de bireyler olduğundan fazla özen göstermektedirler. Müşteriler tarafından en çok Beylikdüzü halı yıkama tavsiye edilmektedir. Bu tavsiyenin başlıca nedenleri arasında elbette firma olarak verdiğimiz kurumsal hizmet ve profesyonel halı yıkama işlemleri gösterilmektedir. Halı yıkama hizmetlerimizin yanı sıra firma olarak verdiğimiz bazı hizmetlerin kapsamı ise kısaca şu şekildedir;

 • El dokuma halı yıkama
 • Halıflex yıkama
 • Günlük halı yıkama
 • Stor perde yıkama
 • Battaniye, yorgan yıkama
 • Yatak, koltuk yıkama

Firmamızın sizler için sunduğu başlıca hizmetlerimiz kısaca bu şekildedir. Sizler de halı, koltuk, stor perde, halıflex vb. ürünlerinizi uygun fiyatlar ile yıkatmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Halılarımız, özellikle günümüzde artan yoğun mikrop ve bakteriler yüzünden zaman içerisinde evlerimizde sağlığımızı tehdit eden eşyalardan biri haline gelebilmektedir. Elbette gündelik hayatta en çok kullanılan ve kirleri diplerinde biriktiren bu eşyaların temizliği oldukça önemlidir. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak sizlere sunduğumuz profesyonel halı yıkama servisimiz ile sağlığınızı tehdit eden tüm kirlerden kurtulabilirsiniz. Yıllardır kurumsal ve profesyonel hizmet veren firmamız, halı yıkama işlemlerini gerçekleştirirken, birçok teknik ekipman ve temizlik ürünleri kullanmaktadır. Halı yıkama işlemi her ne kadar basit gibi görünse de aslında oldukça teknik bir iştir. Bunun için kurumsal ve profesyonel hizmet veren halı yıkama şirketlerini tercih etmeniz önerilmektedir. Aksi takdirde, özellikle el dokuma ya da normal gündelik olarak kullandığınız halılarınızın yapısında bozulmalar, renginde değişimler vb. gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Firmamız sayesinde sizler için halı yıkama işlemini kurumsal ve müşteri odaklı olarak gerçekleştirmekteyiz. İster el dokuması olsun ister gündelik kullanılan halılar olsun, özenle yıkanarak sizlere tekrardan geri teslim edilmektedir.

Halı Yıkama Süreci Nasıl İşler?

Kurumsal ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yıllardır sizler için halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra daha birçok farklı ev tekstili ürünün temizliği hizmetlerini de sizlere sunmaktayız. Peki, firmamızın en çok tercih edilen hizmetleri arasında, halı yıkama hizmeti verirken, bu süreç nasıl işlemektedir? Derseniz, bu süreç kısaca şu şekildedir;

 • Firmamız tarafından halılarınız evinizden alınarak yıkama işlemi için ayrılırlar
 • Halı türüne ve boyutuna göre farklı yıkama teknikleri kullanılarak temizleme işlemi başlatılır
 • Halı üzerinde bulunan lekeler (varsa) çıkartılır ve profesyonel yıkama süreci başlatılır
 • Tüm bu işlemler gerçekleştirildikten sonra korunaklı bir ortamda halılar kurutulmaya bırakılır
 • En kısa sürede sizlere tekrardan teslim edilir

En iyi halı yıkama firmaları arasında yıllardır faaliyet yürüten firmamızın hizmetlerinden uygun fiyat ve avantajlı ödeme koşulları ile hemen yararlanabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE HALI YIKAMA FİYATI NE KADAR?

BEYLİKDÜZÜ’NDE EL DOKUMASI HALI YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE ÇEKYAT YIKAYAN FİRMA