Uygun fiyatlı Beylikdüzü halı yıkama denildiğinde yıllardır ilk akla gelen firma olarak müşterilerimize hizmet vermenin yanında; verdiğimiz hizmetin kalitesi ve fiyat bakımından da öne çıkan özelliklerimiz sadece Beylikdüzü en uygun halı yıkama olarak değil; tüm İstanbul genelinde bilinmekte ve müşterilerimizin haklı övgüleriyle de bu sayede muhatap olmaya devam etmekteyiz.

En Uygun Ve En Kaliteli Halı Yıkama Hizmetleri

Son yıllarda oldukça öne çıkan halı yıkama hizmeti; İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de en önemli hizmet kategorilerinden biri olarak göze çarparken; halı yıkama kalitesi ve en uygun fiyatlandırma gibi özellikler firmamızı gittikçe ön plana çıkarmaktadır. Bu yönde sektörde; Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar ve Büyükçekmece bölgesinde oldukça önemli bir yere sahip olmakla birlikte; tüm İstanbul’da halı yıkama hizmetinde gittikçe büyümek de en büyük misyonumuz olarak göze çarpmaktadır. Halıların bir ev için önemini en iyi şekilde bilen firmamız; en hijyenik ve sağlıklı koşullarda gerçekleştirdiği halı yıkama hizmetini ücretsiz servis araçlarıyla en uygun halı yıkama firması olarak tüm İstanbul’a en hızlı şekilde ulaştırırken, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmeye devam etmektedir.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Firmamız tarafından verilen halı yıkama hizmetleri son teknolojik alet ve makinaların yanında bu konuda periyodik olarak eğitilen deneyimli personelleri tarafından Avrupa standartlarında verilmekle birlikte; halılarınız ev ve ofislerinizden alınıp evlerinize teslim edildiği âna kadar da tarafımızdan sigortalanmaktadır. Ayrıca yıkama konusundaki en ufak bir müşteri memnuniyetinizde 3 gün içerisinde halılarınızın tekrarda ücretsiz yıkama işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Bu yönde;

  • Halılarınız bize ulaştıktan 2 gün içerisinde evinizden alınarak yıkama için gerekli hazırlıklar yapılmaktadır.
  • Yapılan bu hazırlıklar halıların herhangi bir karışıklığa meydan verilmemesi için barkotlanması, cinslerine göre ayrılması ve kaba tozlarının alınarak havalandırılması işlemlerinden oluşur.
  • En ucuz halı yıkama fabrikası olma özelliğini mutlak bir kaliteyle birleştiren firmamız yıkama işleminin hiçbir aşamasında halılarınızı bekleme havuzlarına almamakta, bu yönde oluşacak bakteriyel sıkıntıların da önüne geçmektedir.
  • Cinslerine göre ayrılan halıların her birine en uygun şampuan ve deterjanlar belirlenerek halıların yıkama işlemine geçilir.
  • Her halı için belirlenen en uygun yıkama teknikleri kullanılarak yıkanan halılar, periyodik bakımları yapılmış son model teknolojik makine ve aletlerin yanında, bu yönde gerekli eğitimi almış deneyimli personeller tarafından el değmeden itinayla yıkanmaktadır.
  • Halı yıkama esnasında kullanılan her türlü şampuan ve kimyasallar (deterjan) Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, yüzde yüz güvenli maddelerden oluşur.
  • Her halı ayrı temiz sularla yıkanarak sıkma makinalarına verilmekte, aynı zamanda kapalı nem alma ve paketleme işlemleri de yapılmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama Neden Gerekli

Günümüzde gittikçe değişen yaşam şartları özellikle halı yıkama işlerinin profesyonel firmalar tarafından yapılmasını gerekli hale getirmekle birlikte; bu yönde Beylikdüzü hijyenik halı yıkama firmaları arasında yıllardır en profesyonel hizmeti veren firmamız, hizmet kalitesiyle kolaylıkla fark edilirken, müşteri portföyünü de gün geçtikçe arttırmaya devam etmektedir. Aynı zamanda profesyonel halı yıkama sizler ve çocuklarınızın sağlığı için oldukça önemli olmakta beraber, halıların kullanım ömrünü arttıran önemli bir detay konumundadır.

Ayrıca halı yıkama hizmeti veren firmaların deneyimi ve bilgi birikimi hizmet kalitesini doğrudan etkilerken iyi bir şekilde yapılmayan halı yıkama sonucunda halıların daha kısa periyotlar halinde yıkanması gerekliliği de ortaya çıkmış olacaktır. Ek olarak halı yıkama işlemlerinin fiyatları da iyi incelenmeli, Halı yıkama fiyatları İstanbul Avrupa yakası için gerekli kıyaslamalar da en iyi şekilde yapılmalıdır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE YORGAN YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE YATAK YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE YASTIK YIKAYAN FİRMA