Yorgan battaniye yıkama makinası fiyatları uygun olmayabiliyor. Battaniye yıkayan firmalar bunları rahatlıkla alabilirken, evlerinde battaniyelerini temizlemek veya yıkamak isteyen insanlar, bu makinelere hem yüksek ücretler vermek zorunda kalabilirken hem de evlerinde ekstra yer kaplayacak olan bu makineleri almak istemiyor. Bunu istememekte sonuna kadar haklılar. Evet, battaniyelerinizin temizliği ve onları sağlıklı bir biçimde kullanmak istemeniz de gayet normal fakat bu temizleme ya da yıkatma işlemini yılda birkaç kez yapacaksınız diye bu makinelere o kadar ücretler ödemek istemezsiniz. Evinizde bulundurduğunuz normal çamaşır makineleri ile battaniye yıkamak istediğiniz de ise onlara sığmadığını görürsünüz. Sığsa bile çok fazla risk teşkil etmektedir. Bu yüzden bazen küvette veya banyoda elinizde yıkayabilirsiniz. Buda çok fazla sağlıklı olmayacak ve amacınıza tam anlamıyla ulaşmış olmayacaksınız. Bu yüzden son yıllarda revaçta olan, isimleri yorgancı İstanbul veya battaniyeci İstanbul olarak anılan bizler, sizlere güven ve memnuniyetle bu hizmeti sağlamaktayız.

Battaniyelerinizi Nasıl Yıkıyoruz?

Öncelikle sizlerin sağlığı ve memnuniyeti bizim için her şeyden önemli. Bu ilke ile battaniye yıkama işlemlerimizi son derece titiz ve hassas yapmaktayız. Profesyonel olarak çalışan ekibimiz ve teknolojik makinelerimiz ile bunu sağlamaya ve her geçen gün bu hizmeti geliştirmeye devam etmekteyiz. Sizlerin, bizlere güvenerek verdiğiniz ve yıkamamızı istediğiniz battaniyelerin bu işlemlerlerini genel olarak tarif edecek olursak;

  • İlk olarak sizlerden özenle ve başına bir şey gelmeyecek şekilde paketleyerek alıyoruz,
  • İş yerimize getirdiğimiz battaniyeleriniz, sadece bu iş için kullandığımız makinelere atıyoruz, burada israf olmayacak kadar ve kirinin arındırılmasına yetecek kadar ideal su miktarı ile ön yıkamadan geçiriyoruz. Bu işlem 30 dakikaya yakın bir süre gerçekleşiyor
  • İkinci olan aşama ise makineden bu suyun atılması ve yerine gerekli olan deterjan veya sabun ürünlerinin eklenmesi. Burada, makine battaniyeye uygun bir sıcaklık ayarına getirilmekte. Bu işlem ise 45 dakika civarlarında sürmekte.
  • Deterjanlar ile temizleme işlemi bitip hijyenik bir hal alan battaniyelerinizin üzerinde sabun ve köpük gibi kalıntılar kalmasın diye bir kere daha yıkamadan ve durulamadan geçirilmekte.
  • En son aşama olan kurutulma aşaması ise yıkanan battaniyelerinizin tekrar tozlanmasını önleyecek özel odalarda yapılmakta.

Battaniye ve yorgan diken yerler de bulunan yıkama hizmetleri de bulunmakta. Bunlar doğrudan temizleme hizmeti sunan yerlere göre daha az tercih edilmekte. Bizler, firma olarak sizlerin yıkama işlemini dikkatli, özenli ve en önemlisi güvenli bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Sizler bu işlemlerin ardından memnun kalıyor ve mutlu oluyorsunuz.

Battaniyenin Yıkanması İşlemi Gerekli mi?

Aylarca kullandığınız battaniyelerinizi yıkatmaya karar verirken bu soruyu düşünüyor olabilirsiniz. Yıkatmazsam ne olur gibi kendi kendinize cevaplar da arıyor olabilirsiniz. Fakat sizlerin sağlığı için bir kullanım sezonu içerisinde en az bir kere ve mümkünse iki kere yıkatmanızda fayda var. Kullanıma bağlı olarak ve evlerinizi temizlerken havalandırmak için camları açtığınızda içeri doluşan tozlara bağlı olarak zamanla kirlenmekte. Bu kirlenmeler ise bakterileri ve virüsleri beraberinde getirmekte. Siz de uyurken savunmasız bir şekilde bunlar ile temas içerisinde oluyorsunuz. Bunun önüne de tek başınıza evde yıkama işlemi yaparak geçemeyebiliyorsunuz. Biz firma olarak size son teknolojiye sahip makineler ve temizlik ürünleri ile battaniye ve yün yorgan yıkama fiyatlarını da uygun tutarak bunu sağlamaya gayret ediyoruz. Tavsiyemiz olarak battaniyelerinizi düzenli olarak yıkatmanız olmakta.

Battaniye Yıkatma Ne Kadar?

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli ve sağlıklı yıkama hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, saydığımız bu özellikleri sağlamak adına profesyonel ekip arkadaşları ve teknolojik makineler ile çalışıyoruz. Battaniye yıkama fiyatı ise yıkatacağınız ürününüze göre değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ KAMPANYALI HALI YIKAMA?

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA ÜCRETLERİ NE KADAR?

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA FİRMASI TAVSİYE