Beylikdüzü koltuk yıkama şirketleri arasında profesyonel olarak hizmet veren bir firmayız. Koltuklarınız veya çekyatlarınız kullanıma bağlı olarak zamanla kirlenmekte ve lekelenmekte. Sizler bunları ev veya iş yerlerinizde kendi başınıza temizlemeye çalıştığınız zaman daha kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Bu işlem hem bilgi hem sabır hem de emek gerektiren bir işlemdir. Çekyatlar evlerimizde halılarla beraber en çok kullandığımız eşyalardır. Kimi çekyatlar yatak olarak da kullanılabilmektedir. Buna bağlı olarak da tozlanma ve kirlenmenin oluşması da oluştuktan sonra risk taşıması da artmaktadır. Sizlerin bu riskler ile karşı karşıya kalmamanız için elimizde bulunan kaliteli temizlik ürünleri ve çalışkan personellerimiz ile hizmetler vermekteyiz. İsterseniz çekyatın bulunduğu evinize veya ofisinize gelip, evde koltuk yıkama ve çekyat yıkamayı yerinde yapabilir, isterseniz de onları güzelce paketleyip firmamıza getirip orada özenle yıkayabiliriz. Tercihinizi belirtmeniz yetmektedir.

Çekyat Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Firma olarak sizlerin sağlığınızın risk altında olmamasına, temiz ve sağlıklı eşyalar ile yaşıyor olmanıza önem göstermekteyiz. Bu önemi ise son teknolojiye sahip makinelerimizle ve profesyonel temizlik görevlilerimizle göstermekteyiz. Çekyat veya koltuk temizliği ve yıkanması işlemi önemli bir işlemdir. Bu işlem esnasında yapılması ve dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Kendi başınıza detaylı temizlik yapmamaya çalışmanız,
  • Yıkama işlemini çekiş gücü yüksek makineler ile yapmak,
  • Alerjik etkiye sahip olmayan temizlik ürünleri kullanmak,

gibi detayları atlamamak gerekli. Tabi ki çok daha fazla detay bulunmakta fakat bunlar en temel olanlarıdır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firma ilkelerimizden biri olan müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmak kapsamında sizlere son derece profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken çeşitli ürünlerinizi temizliyor ve yıkıyoruz. Bu işlemler ile sizin herhangi bir sağlık problemi yaşamamanızı destekliyoruz. Yaptığımız hizmetler kapsamında bulunun yatak temizleme, yorgan temizleme gibi işlerin yanında bir de çekyat ve koltuk temizleme işi yapmaktayız. Bu zamana kadar bizlere koltuk yıkama yaptıranlar hiçbir olumsuz geri dönüşte bulunmadılar. Bundan aldığımız güç ile sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet veriyoruz.

Çekyat Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Beylikdüzü koltuk yıkama, yatak ve battaniye yıkama, yorgan yıkama gibi hizmetlerin yanında bir de çekyat yıkama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetleri son derece özenli ve güvenli bir biçimde yapmaktayız. Şöyle açıklayacak olursak, evinize gelerek ve işyerimizde temizleyeceğimiz koltuğu özenle paketleyip temizleme alanına götürdükten sonra ya da yerinde çekyat temizleme işlemi kapsamında yüksek teknolojili ve emiş gücüne sahip motoru olan makinemiz ile koltuğunuzu temizlemeye başlıyoruz. Bunun öncesinde de çekyatınıza uygun temizlik ürünleri ile fırçalama işlemi yapıyoruz. Daha sonra bu işlemi çekyat yüzeyinin birkaç santimetre altına su göndererek ve onu geri vakumlayarak yapan bu makine içerisinde hiçbir zararlı temizlik ürünü kullanmamaktayız. Ayrıca yine bu işlemler esnasında ortalama güçte elektrikli süpürgeden daha az ses çıkaran bir makine olduğunu belirtmemiz gerekir. Yerinde çekyat temizleme işi olduğu zaman bu detayın önemi anlaşılmaktadır. Bu su ile yıkama esnasında makineye kahverengiye yakın renklerde su geri gelmeyen kadar işlem sürmektedir. İşlemin bitmesi için suyun kendi rengine geri dönene kadar beklenmesi gerekir. Deneyimli ekibimiz ile bu işlemi tamamladıktan sonra temizlenen çekyatınız üzerinde bir iz kalmayacaktır. Bütün işlemler bittikten sonra koltuk yıkama fiyat listesi için firmamıza gelerek görüşebilir veya telefonda anlaşmayı yapabilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana sizlere güvenilir bir firma olmaya çalışıyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ UCUZ HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ SALON KOLTUK TAKIMI YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ PROFESYONEL HALI YIKAMA ŞİRKETİ