Beylikdüzü’ nde halı yıkama firması olarak kurulduğumuz günden bu yana siz kıymetli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında, ev temizliği, ofis temizliği, apartman temizliği, iç ve dış cam temizliği gibi ortam ve bina temizliklerinin yanı sıra bu ortam ve binalarınızda kullandığınız eşyaların yıkanması hizmetini de vermekteyiz. Bunlar ise koltuklarınızın, perdelerinizin, yataklarınızın veya yastık ve yorganlarınızın yıkanması gibi hizmetler. Tabi ki bunların hepsini özenli ve titiz bir biçimde yıllardır sizlerin memnuniyeti adına yapmaktayız. Temel ilkemiz kapsamında sizin memnuniyetiniz sağlamak için halılarınızı da özenle yıkıyoruz. İster eviniz de isterseniz de bizim Beylikdüzü halı yıkama fabrikalarımızda.

Halılarınızı Ne Sıklıkla Yıkatıyorsunuz?

Evlerimizde ve odalarımızda koltuklardan sonra en çok dikkat çeken ve en çok yer kaplayan eşyalar olan halılar, kişisel temizliğimiz kadar temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Bizler nasıl kendimiz için bakımımızı aksatmıyorsak, yine kendi sağlığımız için bu tür ev eşyalarının bakımını yaptırmamız gerekiyor. Sadece güzel görünmesi için değil, halının diplerinde biriken bakteri ve organizmalardan kurtulmak için bir yıl içerisinde birkaç kere yıkatma işlemi yapmalıyız. Evde temizlik yaptığınız da, halılarınızı sadece elektrikli süpürge ile süpürüyorsunuz. Bu şekilde halıların temizlendiğini sanıyorsunuz. Aslında dibinde kalan tozlar zamanla zararlı mikrop yuvalarına dönüşüyor. Bu da evde bulunan ufak çocuklarınız ya da yaşlı bireyleriniz açısından size göre daha fazla risk teşkil ediyor. Kendiniz yıkamaya çalıştığınız da bu kez kullanacağınız yanlış temizlik ürünleri ile halınızın ömrüne zarar verebilir ve ileride yakın bir zamanda yeni halı almak durumunda kalabilirsiniz. O yüzden en sağlıklısı ve mantıklısı sizlerin Beylikdüzü halı yıkama şirketlerinden biri olan firmamıza halınızı güvenle teslim etmeniz. Profesyonel ekibimiz ile halılarınızı ilk günkü rengine ve temizliğine getirebiliriz.

Halılarınızı Yıkama İşlemlerimiz Nasıl?

Sağlık ve görüntü açısından halınızı artık yıkatmaya karar verdiniz. Etrafınızda Beylikdüzü halı yıkatma tavsiyesi aradınız. Bu arama sonunda da bize ulaştınız. Peki, bundan sonra ne olacak? Halınızı yıkatmak için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, telefonda veya yüz yüze görüşerek sizden nasıl bir halıya sahip olduğunuzun detaylarını öğreneceğiz. Halınızın boyutu gibi diğer detayları da öğreneceğiz. Daha sonra, halının olduğu eviniz veya ofisinizde mi yoksa firmamızda mı yıkatmak istediğinizi soracağız. Alacağımız cevaplar doğrultusunda, ya Beylikdüzü evde halı yıkatma işlemi isteğinizi gerçekleştireceğiz, ya da yine adresinize gelerek yıkatmak istediğiniz halıyı güzelce sarıp götüreceğiz. Bu tamamı ile sizin tercihinize kalmış. Taşınmak üzere paketlenen halıyı firmamıza getirdikten sonra diğer halılar ile birlikte olan yere getiriyoruz. Orada boyutlarına ve türlerine göre sınıflarına ayırıyoruz. Bu aşama ise halının yıkama verimini arttırmak için gerekli ve önemli, atlanmaması gereken bir adım. Daha sonra makineye yıkamak için somadan önce, üzerindeki kaba toz, kir ve lekeleri alıyoruz. Bu adım ise yıkama işleminin daha sağlıklı ve verimli olması için. Yıkanmış halı makineden çıktıktan sonra ise özel kurutma odalarında kurutuluyor. Adresinize teslim için hazır hale gelip kuruduktan sonra tekrar paketlenerek odanıza serebileceğiniz hâle geliyor.

Halıları Ne Kadara Yıkıyoruz?

Kullandığımız temizlik ürünleri, temizlemek için çalışan personellerimiz sizlerin halılarını en kaliteli biçimde yıkıyor ve tekrar size teslim ediyor. İstediğiniz takdirde halılarınız evinizde de yıkanıyor. Bunlara ek olarak da, halınızın türü, boyutu gibi etmenler sizden talep edeceğimiz ücret konusunda farklılık göstermesine neden oluyor. Bu etmenler ışığında Beylikdüzü en ucuz halı yıkama hizmeti vermeye çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE ÇEKYAT YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE BATTANİYE YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’DEKİ EN İYİ HALI YIKAMA FİRMALARI