Beylikdüzü koltuk yıkama şirketleri arasında bulunan firmamız sunduğu çeşitli hizmetler ile sizlere hizmet etmektedir. Evlerinizde veya ofislerinizde bulunan koltuk, çekyat ve oturma gruplarınızın temizliğini profesyonel ekip ve ekipmanları ile yapmaktayız. Koltuk ve oturma grubu temizliği evimizde en çok kullandığımız eşya olduğu için büyük önem arz etmekte. En çok kullanılan ortak eşya olan bu oturma grupları ve koltuklar yapıları itibari ile kiri ve pisliği barındırmakta.

Oturma Grubunu Yıkatmak Gerekir mi?

Haftalarca değil günlerce bile bir kıyafeti arka arkaya giymiyoruz. O zaman sürekli kullandığımız bu oturma grubu ve koltukları neden hiç yıkatmıyor veya yılda bir kere yıkatıyoruz. Evdeki kişi sayısına ve eve gelen misafirlerinize göre leke oluşma sıklığı ve kirlenme aralığı elbette değişecektir fakat genel olarak yılda birkaç kez yıkatma işlemi yapmak sadece görünüm açısından değil sağlık açısından da gerekli. Özellikle istisnai durum olan, misafir veya kendi çocuğunuzun idrarını tutamaması gibi sorunlar ve zamanla biriken kirler ve tozlar koltuk kumaşı altındaki süngere geçmekte. Orada da zamanla dura dura zararlı organizma ve bakteriler üretmekte. Bizler bu koltuklara oturuyor bazen de uzanıyor ve yatıyoruz. Yattığımız zaman başımızı koyduğumuz zaman bu oluşan bakteri ve virüsler ile temas halinde oluyoruz. Daha sonra sağlığımız olumsuz etkileniyor. Bunların olmaması için ise biz firma olarak sizlere deneyimli, becerikli ve bilgili ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sizlere ev veya ofisinizde bulunan bu oturma gruplarını ya da kanepelerinizi Beylikdüzü halı yıkama ve Beylikdüzü koltuk yıkama hizmeti veren firma olarak yıkatmanızı tavsiye etmekteyiz.

Oturma Gruplarınızı Neden Bize Yıkatmalısınız?

Sizler kendiniz evlerinizde bulunan oturma gruplarını bazen silersiniz. Bu silme işlemi esnasında oturma gruplarınız veya koltuklarınızın temizlendiğini zannedersiniz. Yaptığınız işlem bez ve temizlik ürünü ile koltuk üzerinde bulunan kiri ve tozu koltuk kumaşı altında bulunan süngere yedirmekten başka bir şey olmamakta. Daha sonra ıslak bez ile sildiğiniz yerler yine üst taraftan kurumaya başladığı için, altta kalan sünger kısmı daha sonra kuruduğu için de süngere yedirdiğiniz kirler tekrar yüzeye çıkmakta. Bu işlemleri yapıp yine de eşyalarınızın temizlenmediğini görmek sizlerin keyfini kaçırabilmekte. O yüzden profesyonel olarak hizmet veren bizleri tercih ettiğiniz zaman koltuklarınız eski günlerdeki gibi pırıl pırıl olacaktır. Peki, bizler bu yıkama işlemlerini nasıl yapıyoruz?

  • Öncelikle evde koltuk yıkatmak mı yoksa tesisimiz demi yıkanması istediğinize karar veriyorsunuz,
  • Karar verdikten sonra biz karara göre nerede temizlik yapacaksak oraya ekibimiz ve temizlik malzemelerimiz ile gidiyoruz,
  • Yerinde temizlik yapılacaksa, o gün içerisinde gerekli yıkama ve kurulama işlemi yapılmaktadır,
  • Bizim tesisimizde yapılacaksa da, oturma grubunuz özenle paketlenip taşınacak ve yine yıkama işlemi sonrası kurulanacak ve tekrar adresinize gönderilecektir,

bu şekilde oturma gruplarınız yıkandıktan sonra önemli olan ve bizim ilkemiz olan sizin memnuniyetiniz sorulacak. Eğer bir şikâyetiniz olduğu takdirde yıkama işlemini tekrar ücretsiz olarak yapacağız.

Oturma Grubunu Yıkatma Ücreti Ne Kadar?

Sizlere verdiğimiz profesyonel hizmetler karşılığında alacağımız koltuk yıkama fiyatlarını en uygun olarak tutmaya çalışıyoruz. Sizler bizimle iletişime geçtikten sonra ve yerinde mi yoksa bizim firmamızda mı yıkanmasını istediğinize göre de bu fiyatta değişiklikler olabiliyor. İki seçenek arasındaki detayları ve farkları bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Hangisini tercih ederseniz edin ikisinde de sizlere sunacağımız hizmetin kalitesinde eksiklik olmayacaktır. Önemli olan sizlere sunduğumuz hizmetin kaliteli ve güvenli olmasıdır. Bunun karşılığında da sizlerden alacağımız olumlu geri dönüşler olacaktır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN KALİTELİ HALI YIKAMACI

BEYLİKDÜZÜ’NDE YORGAN YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE YATAK YIKAYAN FİRMA