Beylikdüzü halı yıkama fiyatları ve ev tekstili ürün temizleme hizmetlerimizin kapsamının ne olduğunu, firmamız yetkilileriyle iletişime geçerek kolayca öğrenebilirsiniz. Beylikdüzü’nde kapsamlı ve kurumsal temizleme hizmeti veren firmamız sayesinde, talep edebileceğiniz profesyonel hizmetlerimizden bazıları kısaca şunlardır;

 • Halı yıkama hizmetleri (el dokuma vb.)
 • Stor perde yıkama hizmeti
 • Koltuk takımı, yatak vb. yıkama hizmeti
 • Yorgan, battaniye yıkama hizmeti

Yıllardır kurumsal ve profesyonel hizmet veren firmamızdan, siz değerli müşterilerimizin en çok tercih ettiği yıkama hizmetleri bu başlıklar altında karşımıza çıkmaktadır. Oldukça uygun fiyatlarla sizlerde profesyonel yıkama hizmetlerimizden herhangi birini hemen talep edebilirsiniz.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Günümüzde en çok talep edilen hizmetlerin başında halı yıkama hizmetleri gelmektedir. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak sizlere yıllardır bu hizmeti, müşterilerimizden aldığımız destekle en iyi şekilde sunmaktayız. Halı yıkama işlemi oldukça zahmetli ve bir o kadarda özenle yapılması gereken bir iştir. Zaman içinde birçok kire ve lekeye maruz kalan bu ürünlerin temizliği için firmamız, birçok farklı profesyonel temizleme teklikleri kullanmaktadır. Yüksek hijyen standartlarına sahip tesislerimizde, tecrübeli personelimiz ve teknolojik makinelerimiz sayesinde, halılarınız kirlerinden arınmış ve il günkü gibi ışıldayarak sizlere teslim edilmektedir. Peki, bu süreç nasıl işler?

 • Profesyonel ekibimiz halılarınızı; boyut ve yapısal özelliklerine göre sınıflandırır.
 • Tesislerimize gelen halılar, varsa üzerindeki lekeler için ön temizleme işlemi uygulanır.
 • Kapsamlı yıkamaya alınan halılar, güvenli alanlarda kurutulmaya bırakılır.
 • Kısa sürede tamamlanan temizleme işleminin ardından, sizlere teslim edilir.

Halı yıkama hizmetini veren en iyi firma olarak sizlerin de bu hizmetten kolayca yararlanması için kampanyalarımız ve uygun fiyat avantajlarımız devam ediyor. Bu avantajlardan yararlanmak için firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Stor Perde Yıkama Hizmeti

Halı yıkama hizmetimizden sonra en çok tercih edilen ikinci hizmet ise stor perde yıkama işlemidir. Bu işlem halı yıkama hizmetinden farklı olarak daha teknik ve tecrübe isteyen bir iştir. Firmamız yıllardır müşterilerinden aldığı tam not ile yoluna devam etmektedir. Sizlerde profesyonel stor perde yıkamama hizmetimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Stor perde temizliği yapılırken, özellikle perdelerin sökülüp takılma işlemlerinde oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Bunun için firmamız bünyesinde yetişmiş tecrübeli personelimiz, büyük bir özenle perdelerinizin sökülüp takılması ve temizlenme aşamalarında çalışmaktadır. Sizi büyük bir zahmetten kurtaran firmamızın stor perde yıkama hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Beylikdüzü koltuk yıkama hizmeti sayesinde evlerinizin en çok kullanılan ürünlerinden birini kapsamlı bir şekilde temizleyerek ilk günkü gibi ışıldamasını sağlıyoruz. Kapsamlı bir temizlik için dilerseniz evinizde dilerseniz de tesislerimizde sizler için profesyonel koltuk temizleme hizmeti sunmaktayız. Koltuk yıkama işlemi evde sizler için oldukça zahmetli ve uzun süren bir iştir. Firmamızın koltuk yıkama hizmeti sayesinde, hem vakit tasarrufu yapabilir hem de koltuklarınızın ışıldamasını sağlayabilirsiniz. Uygun Beylikdüzü koltuk yıkama fiyatları ile sizlerde ayrıcalıklı koltuk yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Koltuk yıkama süreci ise şu şekilde işlemektedir. Evde koltuk yıkama hizmeti için;

 • Firmamızla iletişime geçtikten sonra ekiplerimiz koltuk özelliklerine göre işlem uygulamak için sizlere gün verirler.
 • Yıkama yapılacak alana profesyonel yıkama makineleri getirilerek temizlik işlemi başlatılır.
 • Kısa bir süre içinde temizlik işlemi sona erer.

Tesislerimizde koltuk yıkama hizmeti için;

 • Halı yıkama işleminde olduğu gibi, koltuklarınız evlerinizden alınır
 • Ardından koltuklarınız tesislerimizde kapsamlı temizlik işlemlerinden geçirilir
 • Temizlenen koltuklar tekrardan sizlere teslim edilir.

Koltuk temizleme hizmetlerimiz sizlerin tercihlerine göre belirlenerek, profesyonel koltuk temizleme hizmeti sizler için sunulmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN İYİ HALI YIKAMA FABRİKASI

BEYLİKDÜZÜ’NDE HALI YIKAMACI ÖNERİSİ

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN ÇOK TERCİH EDİLEN HALI YIKAMACI