Beylikdüzü koltuk yıkama ve halı yıkama hizmetlerimizin yanı sıra müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen hizmetlerimizden biri de stor perde yıkama hizmetidir. Birçok avantaj sağlayan ve kolay kullanıma sahip olan bu perdeler, günümüzde hemen hemen her evde kullanılmaktadır. Kolay ve fonksiyonel kullanımının yanı sıra, stor perdelerin bazı olumsuz tarafları da vardır. Bu olumsuzluklardan biri; sökülüp takılmasının oldukça zahmetli olması, bu perdelerin temizlik işlemlerini zorlaştırmaktadır. Birçok halı yıkama şirketi tarafından sunulan stor perde yıkama hizmeti almak isteyenler, firma seçimde dikkat etmesi gereken en önemli konu ise; kurumsal hizmet veren ve tecrübeli personellere sahip olan firmaları seçmelidirler. Yıllardır verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmetler sayesinde, sizler için en iyi stor perde yıkama hizmetini sunmaktayız. Beylikdüzü halı yıkama hizmetlerimizden ve firmamızın sağladığı diğer hizmetlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Evlerin vazgeçilmezi olan perdelerin, tasarım ve fonksiyon anlamında, günümüzde geldiği son nokta oldukça şaşırtıcıdır. Kolay kullanım imkânı sağlayan ve şık tasarımlarla evlerinizi süsleyen perdeler, zaman içerisinde bir hayli kirlenmektedir. Yüzeysel temizliği yapılsa bile kapsamlı temizleme ve yıkama işleminden geçirmeyen perdeler ya da diğer ev tekstili ürünler sağlığınız için büyük tehditler oluşturabilmektedir. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak verdiğimiz kapsamlı hizmetler arasında yer alan stor perde yıkama işlemlerinizi, çıkarmadan yapabildiğimiz gibi söküp profesyonel tesislerimize getirerek kapsamlı bir temizlik işleminden geçirebilmekteyiz. Peki, stor perde yıkama süreci nasıl işler?

  • Firmamızın, tecrübeli ve profesyonel çalışanları tarafından stor perdeler özenle sökülerek, tesislerimize getirilir.
  • Birçok profesyonel temizlik ürünü ve makinelerle perdeler yıkanır ve korunaklı alanlarda kurutulmaya alınır.
  • Kuruyan perdeleriniz, oldukça kısa bir sürede yeniden ekiplerimiz tarafından evlerinize takılır.

Tercihinize göre kapsamlı bir temizlik için tesislerimizde yapılan stor perde yıkama süreci kısaca bu şekilde işlemektedir. Evde de stor perde temizliği yapılabilmektedir. Ancak geniş bir alana sahip değilseniz (balkon, teras, geniş banyo vb.) evde stor perde temizliği işlemini yapmanız önerilmez. Bunun için yine kurumsal firmamızın tavsiyelerinden ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Stor Perde Temizleme Hizmeti

Evlerimizde en çok kire ve toza maruz kalan eşyalarımızdan biri perdelerdir. Zaman içinde birçok kiri ve tozu içinde barındırarak evinizin havasını değiştirdiği gibi sağlığınıza da uzun vadede zararlar vermektedir. Tüm bu olumsuzluklardan kurtulmak ve firmamızın sizler için sağladığı profesyonel stor perde yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun stor perde yıkama fiyatı ve hızlı teslimat sayesinde evlerinize ferahlığı ve temizliği taşıyoruz. İstanbul, Beylikdüzü çevresinde en iyi stor perde ve halı yıkama hizmeti sunan firmamız, sizler için kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada sunmaktadır. Sizlerde ev tekstili ürünlerinizde kapsamlı bir temizlik yaptırmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlerde en çok kullanılan ürünlerin başında bilindiği üzer; halı, perde, koltuk, yorgan – battaniye vb. ürünler gelmektedir. Bu ürünler aşırı kullanımları nedeniyle normalden daha hızlı bir şekilde bir kirlenme reaksiyonu gösterebilirler. Bu ürünler kirleri ve birçok zararlı maddeyi içlerinde hapsettikleri için kapsamlı temizlikleri de oldukça önemlidir. Peki, bu ürünlerin temizliği için seçeceğiniz firmada dikkat etmeniz gereken özellikler nelerdir? Kısaca bahsedelim.

  • Kurumsal bir firma olması
  • Bünyesinde tecrübeli çalışanlar barındırması
  • Hijyen standartları açıkça belirtmiş olması

Sizin firma seçiminiz de başlıca dikkat etmeniz gereken özellikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Yukarıda bahsi geçen her türlü özelliği sağlayan firmamız, evde stor perde yıkama hizmeti de dahil olmak üzere birçok temizlik hizmetini sizler için sunmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA ÜCRETLERİ NE KADAR?

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA FİRMASI TAVSİYE

BEYLİKDÜZÜ EKONOMİK HALI YIKAMA