Halı yıkama yapan titiz Beylikdüzü firması arayışları son dönemde iyice artarken bu yönde faaliyet gösteren firmalar arasında kendine haklı bir yer edinmeyi başaran firmamız, profesyonel halı yıkama hizmetini Avrupa standartlarında müşterilerine sağlarken, eğitimli uzman kadrosu ve son teknolojik halı yıkama cihazlarıyla en kaliteli hizmeti vermek için her geçen gün daha da çok çalışmaktadır.

İyi Bir Halı Yıkama Firmasının Önemi

Ev ve ofislerde halılar en çok kirlenen ve en kolay aşınabilen eşyalar olarak göze çarparken, özellikle çocuklar için alerjik sıkıntılar da doğurabilmektedir. Bu nedenle; halı yıkama işlerinin titizlikle yapılması, bu yönde uzman ekip ve teknolojik cihazlar kullanılması çok önemlidir. Titiz halı yıkama Beylikdüzü firmaları içerisinde sektöre yön veren firmamız en iyi halı yıkama hizmetini en uygun fiyat avantajlarıyla müşterilerine vermekte, bu yönde de oldukça iddialı olduğunu saklamaktadır.

En İyi Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Her halının ayrı cins ve hikâyesi olduğundan yıkama tekniklerinin de buna göre yapılması iyi bir halı yıkamanın olmazsa olmazlarındandır. Aynı zamanda Beylikdüzü halı yıkama işlemlerinin tamamında halı cinslerine göre şampuanlar kullanılmakta, her biri evinize farklı bir değer katan halılarınıza gereken değerin verilmesi için maksimum gayret gösterilmektedir. Halı yıkama işlemleri;

  • Halılar cinslerine göre ayrılıp her biri için ayrı şampuan belirlenerek halılar yıkamaya hazırlanır.
  • Her halının farklı yıkama tekniğinin olduğu unutulmadan, bu yıkama tekniklerinin her biri, eğitimli personellerimiz tarafından en iyi şekilde uygulanır.
  • Halı yıkama sırasında kullanılan her türlü halı şampuanı Sağlık Bakanlığı onayı taşımakla birlikte, antibakteriyel özelliğe sahiptir.
  • Halı yıkama işlemlerinin her aşamasında kullanılan her türlü makine ve araç Avrupa standartlarında son teknolojik özellikleri taşımakta; periyodik olarak bakımları yapılmaktadır.
  • Beylikdüzü halı yıkama fabrikası içerisinde yapılan tüm halı yıkama işlemleri el değmeden ve kesin bir hijyen çerçevesinde toz alma (çırpma), otomatik yıkama, otomatik sıkma, kapalı nem alma, paketleme şeklinde derinlemesine yapılırken; yılın her ayında aynı standartlarda gerçekleştirilmektedir.
  • Tüm yıkama işlemleri için firmamız tarafından %100 memnuniyet garantisi verilmektedir. Memnun kalmadığınız en ufak bir detayda dahi yıkama işlemi ücretsiz olarak yeniden yapılmaktadır.

Farkımız Kalitemizdir!

Halı yıkama işlemleri için özellikle 2010 yılından sonra kurulan firma sayısının çokluğu nedeniyle halı yıkama işlemlerinin kalite problemleri her il için ayrı ayrı göze çarparken; İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren firmamız Beylikdüzü bölgesi yanında; Büyükçekmece halı yıkama ve Avcılar ilçesi genelinde de aranan firmaların başında gelmektedir. Kişilerin halılarına verdiği önemin farkında olarak, evlerin en çok yıpranan ve kirlenen eşyaları olan halıların temizliklerinin yakında kullanım ömürlerinin de arttırılmasının birinci yolu halı yıkama işlemlerinin doğru ve olması gerektiği şekilde yapılmasıdır.

Sizlerin, çocuklarınızın hatta evcil hayvanlarınızın sağlığı için en önemli detaylara ev sahipliği yapan halılar için sertifikalı malzeme kullanımları da oldukça önemlidir. Bahsedilen tüm bu detaylar birleştiğinde ortaya koyulan hizmet firmamızın farkı olarak ön plana çıkarken, farkın yarattığı kalite Beylikdüzü halı yıkama fabrikası Beylikdüzü / İstanbul tercihlerinin de ana hatlarını oluşturacaktır.

Bizlere Kesintisiz Olarak Ulaşabilirsiniz!

Sizler de her türlü halı ve kilim yıkama ihtiyaçlarınız için bizlere haftanın her günü kolaylıkla ulaşabilir; arzu ettiğiniz her türlü konu başlığı için bizlerden danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Ayrıca fiyat bilgilerimizi diğer halı yıkama firmalarıyla da kıyaslarken, kalite bakımından yapacağınız her türlü karşılaştırmalarda doğru kararı kolaylıkla verebilirsiniz. Bizi hemen arayın, farkımız kalitemizdir!

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN İYİ HALI YIKAMACI

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN İYİ HALI YIKAMACI HANGİSİ?

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN İYİ HALI YIKAMA FABRİKASI