Yorgancı Beylikdüzü firmaları çeşitli diğer işleri de yapmakta. Bunlardan bazıları yatak yıkama, halı yıkama, koltuk yıkama ve yastık yıkama gibi. Bu saydığımız bütün ürünlerin yıkamasını yapmak önem taşımakta ve dikkat gerektirmektedir. Sebebi ise zamanla içlerinde, kenarlarında ve üzerlerinde biriken toz, kir ve lekelerin mikro organizmalar üretmesine neden olmasıdır. Bu mikro organizmalar ise sizlerin sağlığını olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden bizler de her yüzeye ve dokuya uygun deterjan, şampuan ve temizlik ürünleri ile bunları temizlemeye yok etmeye çalışmaktayız. Sadece temizlik ürünleri ile değil yüksek sıcaklıklarda buhar üreten makineler ile de buna yardımcı olmaktayız.

Yastıklarımızı Yıkatmak Gerekiyor mu?

Kış mevsimlerinde ve soğuk havalarda ısınmak için üzerlerimize yorgan ve battaniye sereriz. Başımızı da bir yastığa koyar ve gün sonunda eve geldiğimizde ertesi güne enerji toplamak için uykuya ihtiyaç duyarız. Uyku esnasında vücudumuzda bazı fiziksel aktiviteler olmaktadır. Bunlardan derilerimizin dökülmesi, saç ve tüylerimizin dökülmesi ve terlememiz. Bu gibi durumlarda ise hem yorganlarımıza hem battaniyelerimize hem de yastıklarımıza bu fiziksel aktivite sonucu oluşan şeyler birikir. Birikenler de zamanla bu eşyalarımızda sararmalara, lekelere ve kirler oluşmasına neden olur. Eğer biz bunları temizlemez isek ileride bunlar bize daha büyük sorunlara ve sağlık problemlerine yol açacaktır. Bu durumların olmaması için ise yastık yorgan ve battaniyelerimizi belirli zaman aralıklarında yıkatmamız gerekiyor. Biz de kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimiz için bazı hizmetler kapsamında bu yıkama ve temizleme işlerini yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz sizlerin yastık yıkatma istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için sürekli çalışmaktalar.

Yastıklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Öncelikle yorgan, battaniye ve yastıklarınızı yıkarken hiçbir türlü alerjiye sebebiyet verecek temizlik ürünleri kullanmamaya, tamamı ile doğal ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak da makinelerimizin son teknolojiye sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Bu dediklerimiz olmadığı zaman ise temizlenecek veya yıkanacak ürünler tam verimli bir sonuç alamıyoruz. Bu ürünleri yıkama sıralamamız ise özetle şu şekilde gerçekleşmekte;

  • Yıkanacak olan yastıkların türleri belirlenir ve ona göre gruplara ayrılır,
  • Yastık ve diğer yıkanacak ürünler, yıkanmaya başlamadan önce kaba bir temizleme işlemi ile tozlarından ayrıştırılır,
  • Yastık üzerinde ki lekelerin yerleri tespit edilir,
  • Türünü belirlediğimiz yastığa göre belirli sıcaklık ayarları ve yıkama hızı ayarı yapılır,
  • Bol bol su ile üzerinde köpük veya deterjan kalmaması sağlanır,
  • En son yıkama işlemi bitmeden önce yüksek devirlerde sıkılır,
  • Yıkamadan çıkan ürünleriniz ise kurutma odalarında yine belirlenen sıcaklıklarda ve belirlenen sürede kurutulmaya bırakılır,

sonunda kurutulmadan çıkan yastık veya yorganlarınız en kısa sürede ve özenle paketlenerek adreslerinize yollanır. Yollanma esnasında tekrar dışarıdan bir müdahale görmesin diye güvenli bir şekilde paketlenir. Yastık yıkatan var mı gibi sorular ile çevresinde araştırmaya giden siz değerli müşterilerimiz için biz haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Yastık Yıkama Ücretlerimiz Nedir?

Siz değerli müşterilerimiz için yaptığımız ve gerçekleştirdiğimiz çeşitli hizmetler kapsamında bütçenize en uygun olan fiyatları belirlemeye çalışıyoruz. Beylikdüzü yastık yıkatma fiyatı ortalaması üzerinde olmayan ücretlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Son teknolojiye sahip ürünlerimiz ile yorgan, battaniye ve yastıklarınızı yıkamadan önce isterseniz evlerinize gelerek ön incelemede bulunabiliriz. İnceleme sonrası yıkamak üzere firmamıza götürebilir ya da yerinde yıkama hizmeti ile bir gün içerisinde yatak yıkama, koltuk yıkama hizmetlerine benzer bir şekilde ürünlerinizi yıkayabiliriz. Daha detaylı bilgileri almak için bizi telefonla arayabilir ya da firmamıza gelebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ PROFESYONEL HALI YIKAMA ŞİRKETİ

BEYLİKDÜZÜ KAMPANYALI HALI YIKAMA?

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA ÜCRETLERİ NE KADAR?