Elde yorgan yıkama işi oldukça zahmetli bir iş olmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için sağladığımız hizmet olan yorgan yıkama hizmeti ile sizin elde yorgan yıkamak gibi zahmetli ve yorucu bir işi yapmanıza engel oluyoruz. Bu aşamada yün yorgan yıkamanın püf noktalarını bilen, profesyonel ve alanında bilgili ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizi ise güven ve kalite ışığında gerçekleştiriyoruz.

Yorganları Yıkatmalı mıyız?

Aslında bakılırsa bu sorunun asıl soruluş biçimi, yorganları ne sıklıkta yıkatmalıyız olmalı. Günlerce, haftalarca veya aylarca kullandığımız yorganlarımız zaman içerisinde sürekli toza, kire ve bakteriye maruz kalabiliyor. Hatta buna ek olarak bazı lekeler oluşabiliyor. Doğal olarak uyurken veya yorganlarımızı kullandığımız zaman dilimlerinde bu biriken toz ve bakterilere maruz kalıyoruz. Doğal olarak ise bunlara ağız ve burun yoluyla doğrudan temas gerçekleştiriyoruz. Sağlığımız açısından çok fazla risk taşımaktadır. Bu durumda da, siz değerli müşterilerimizin kısa periyotlarda, kendi sağlığınız açısından bu işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorganlarınızı Garantili ve Özenle Yıkıyoruz

Sizler yorganlarınızı yıkatmak istediğiniz zaman eğer bizimle iletişime geçtiyseniz, iletişime geçtiğiniz dakikadan itibaren sizlere sunacağımız hizmeti büyük titizlik ve güven içerisinde gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Yorgan battaniye yıkama makinası fiyatları, evlerimizde kullandığımız standart çamaşır makinelerinden daha fazla olmakta. Hem de daha fazla yer kaplamakta. Bir yıl içerisinde bir ya da iki kez yıkayacağınız yorganınız için bu makineleri alıp evinizde yer kaplamasını ve cebinizden yüksek miktarlarda para çıkmasını istemezsiniz. Bu doğrultuda bizler, sizler için evinizde yıkayacağınız zaman duyduğunuz güveni sağlamak adına son teknolojiye sahip makineler kullanıyor ve yorganlarınızı özenle yıkıyor, daha sonra kurulayarak geri sizlere teslim ediyoruz. Bu işlemleri evde yapmaya kalktığınız zaman ek olarak bir de kurulama işlemi için alana ihtiyacınız var. Bu alanda da yıkanan yorganın tekrar tozlanmaması için hijyenik bir ortam olması gerekli. Bizler, yine sizler için bu tür ortamlarda yıkanan yorganlarınızı kurutuyoruz.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Sizlere sunduğumuz hizmetler kapsamında en uygun fiyata yorganlarınızı yıkıyor ve size teslim ediyoruz. Yorgan yıkama fiyatları İstanbul’ da belirli bir aralıkta değişkenlik gösterebiliyor. Bu değişkenlik, kullanılan makinelerin ve personellerin verdiği hizmetin kalitesine göre artabiliyor veya azalabiliyor. Bizim için ön planda olan siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak temel vazifemiz. Bu memnuniyeti sağlarken de bütçenize zarar vermeyecek hizmetler sağlamaya çalışmaktayız. Fiyat ve detaylı bilgi için bizler ile telefondan veya doğrudan görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Yorganlarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Yıkadığımız yorganlarınızı ilk günkü hallerine getirecek düzeyde temizliyor, parlatıyor ve bakterilerden arındırıyoruz. Bu işlemleri, deneyimli ve alanında bilgili personellerimiz çok fazla önemseyerek ve titizlikle yapmakta. Yorgan yıkamanın birkaç aşaması bulunmakta. Bunlardan bazıları;

  • İlk olarak, ön yıkama olarak adlandırılan, sadece su ile temel olarak kirlerinden arındırılan işlem, bu işlem yarım saate kadar sürebilmekte,
  • Daha sonra, çok fazla su ile kirlerinden arındırılan yorgan, güzelce temizlenmek üzere seçilen sıcaklık ayarında ve kaliteli deterjan ile yıkanmaya başlar, bu işlem de 45 dakika civarında sürmektedir,
  • Güzelce yıkanan yorganlarınız durulanmak üzere tekrar sudan geçirilir, üzerinde sabun veya köpük kalmayana kadar yine yarım saate yakın bir işleme tabi tutulur,
  • Son olarak ise yıkama ve temizlemenin ardından sıkma işlemi gerçekleştirilir, bu aşamada yıkanan yorgan üzerinde su kalmaması sağlanır, en son olarak ise makineden çıkarılan yorganlarınız kurulanmak üzere özel odalara götürülür.

Sizler, yün yorgan yıkatan var mı? gibi soruları kafanızda düşünüp çevrenize soruyorsanız onlardan önce bizler ile iletişime geçin ve kaliteli olarak yün yorganlarınızı yıkatmanın keyfine varın.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’DEKİ EN İYİ HALI YIKAMA FİRMALARI

BEYLİKDÜZÜ’NDE TİTİZ HALI YIKAMA YAPAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ UZMAN HALI YIKAMA FİRMASI