Beylikdüzü en iyi halı yıkamacı 18 yıldır İstanbul’da hizmet veren firmamıza güvenle halılarınızı teslim edebilirsiniz. Parlayan Halı Yıkama firması olarak müşterilerimize sadece Beylikdüzü’nde değil İstanbul’un birçok bölgesinde halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Firma olarak sadece halı yıkama hizmeti değil aynı zamanda koltuk temizleme hizmetimiz de bulunmaktadır. Halı yıkama hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Halı Yıkama Firması

Halı yıkama firması olarak müşterilerimizin yorumlarını ve isteklerini son derece önemsemekteyiz. Parlayan Halı Yıkama olarak İstanbul’da 18 yıldır hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında birçok temizlik işlemi bulunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetlerimiz sırasında profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü personeller ile çalışıyoruz. Beylikdüzü’nde yer alan firmamız 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

7 Gün 24 Saat Halı Yıkama

Beylikdüzü Parlayan Halı Yıkama firması olarak müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. Özel günler, hafta sonları ve tatillerde de çalışarak müşterilerimize son derece kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak müşterilerimizi mağdur etmemek adına çalışma saatlerimizi 7 gün ve 24 saate çıkardık. Firmamızın telefon numarası aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz bu kesintisiz hizmet anlayışında, verdiğimiz zaman diliminde halılarını teslim ediyoruz. Çalışma saatleri konusunda müşterilerimiz bize değil, biz müşterilerimize uyuyoruz. Özellikle hafta sonlarında ve tatillerde de hizmet vererek müşterilerimizin işlemlerini hızlı bir şekilde yerine getiriyor ve işi biten halıları adrese teslim ediyoruz.

Adrese Teslim Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları arasında yer alan Parlayan Halı Yıkama firmamız müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetler arasında sadece halı ve koltuk yıkama işlemleri bulunmamaktadır. Halılarınızı adresinizden profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz teslim alıyor ve özel servislerimiz ile birlikte firmamıza getiriyorlar. Firmamıza gelen halılarınızı ise iş bitiminde korunaklı ve güvenli bir şekilde paketliyoruz. Paketleme işleminden sonra ise yine özel servislerimiz ve tecrübeli personellerimiz aracılığı ile adresinize teslim ediyoruz.

Organik Halı Temizlik Ürünleri

Halı yıkama işlemi öncesinde adresinize gelerek teslim aldığımız halıları renk, model ve kumaş türüne göre ayırıyoruz. Ayırdığımız halıları renk, model ve hammaddesi göz önünde bulundurularak temizleme işlemi yapılmaktadır. Bu temizlik işlemi sırasında doğaya ve insan sağlığına zararı dokunmayan organik temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Halılarınızı temizlerken bir yandan da çevreyi temiz tutmaya ve doğaya zarar vermemeye özen gösteriyoruz. Organik halı yıkama ürünlerimiz ile birlikte yaptığımız halı yıkama işleminden sonra halılarınız ilk günkü haline dönüyor. Ayrıca kullandığımız organik yumuşatıcılar sebebi ile halılarınız yumuşak bir hale geliyor.

Halı Yıkama Hizmetinde Garanti Servisi

Halı yıkama işlemi sırasında firmamız tarafından herhangi bir hata yapılır ise bunu firma olarak biz karşılıyoruz. Müşterilerimizin mağdur olmaması adına tüm sorumluluğu üstlenen bir firmayız. Ayrıca halılarınızı adresinizden teslim alma işlemimiz sırasında tecrübeli ekiplerimiz tarafından halılarınız sigortalanmaktadır. Sigorta ve garanti işlemleri yapıldıktan sonra halılarınız teslim alınmaktadır.
Halılarınız temizlendikten sonra tekrar paketlenerek adresinize teslim edilmektedir. Kontrol edeceğiniz halılarınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde bu sorunu firma olarak biz üstlenmekteyiz. Sigorta ve garanti süreci işlem süresi kadar olup iş bitimi ve halıların adrese teslim edilmesinin ardından temizliği yapılan halılar garanti kapsamından çıkmaktadır. Beylikdüzü halı yıkama firması olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN İYİ HALI YIKAMACI HANGİSİ?

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN İYİ HALI YIKAMA FABRİKASI

BEYLİKDÜZÜ’NDE HALI YIKAMACI ÖNERİSİ