Beylikdüzü halı yıkama tesisleri arasında daima ilk sıralarda anılan, kurumsal ve profesyonel hizmet vermeyi kendine şiar edinmiş olan firmamız, siz değerli müşterilerine birçok farklı ev ürünün temizliği için hizmet vermektedir. Uygun fiyat ve profesyonel hizmeti bir araya getirerek yıllardır evlerinizin ışıldaması için sizlere hizmet vermekteyiz. Birçok farklı alanda hizmet sunan firmamızdan halı yıkamam hizmetinin yanı sıra birçok farklı hizmet de talep edebilirsiniz. Bu hizmetlerden bazıları kısaca şunlardır; el dokuması da dâhil olmak üzere halı yıkama, stor perde temizliği, yorgan, battaniye yıkama, yatak ve koltuk yıkama hizmetlerimizden de dilediğiniz takdirde oldukça uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Beylikdüzü halı yıkama ile vaktinizin büyük bir kısmından tasarruf edebileceğiniz gibi eşyalarınızın ilk günkünden daha iyi bir durumda evlerinizi süslemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve detaylı hizmet şartları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimizde Altın Kural Hijyen

Geçtiğimiz her gün alanında daha da gelişen ve kurumsal kimliğinden asla ödün vermeyen firmamızın, bu derece tavsiye ve tercih edilmesinin başlıca sebebi hizmetlerinde uyguladığı kaliteli hizmet ilkelerinden kaynaklanmaktadır. Sizler için yıllardır güvenilir ve profesyonel hizmet veren firmamızın, Beylikdüzü’ndeki en kaliteli halı yıkama firması olmasının başlıca nedenleri kısaca şu şekilde özetlenebilmektedir.

  • Hijyen ve titizlik altın kuralımızdır
  • Hızlı teslimat, tam temizlik
  • Her bütçeye uygun fiyatlar
  • Müşteri memnuniyeti
  • Kurumsal ve profesyonel hizmet

Firmamız her zaman bu ilkeler doğrultusunda hareket ederek sizler için en ideal hizmeti sunmaktadır. Bu ilkeler arasında hijyen kuralları ve titizlik en önde gelen hizmet ilkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere halılarda ve ev eşyalarınızın çoğunda zamanla gözle görülemeyen bazı bakteri ve zararlı maddeler birikebilmektedir. Bu maddelerin doğru bir şekilde ve büyük bir titizlikle temizlenmesi ve bu temizlik işlemi gerçekleştirilirken de halıya ya da ürüne herhangi bir zarar verilmemesi gerekmektedir. Bu doğrultuda kullanılan malzemeler ve personelimizin gösterdiği dikkat sayesinde hijyen kurallarına tam olarak uyularak, evleriniz için sağlıklı bir ortam sizlere sunmaktayız.

Profesyonel Hizmetlerimizin Kapsamı

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları gibi diğer hizmetlerimiz için de belirlenen fiyatlar sizlerin aile bütçesini sarmaması için oldukça uygun düzeylerdedir. Bu doğrultu da dilediğiniz hizmetten gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Ev ürünlerinizin temizliği ve profesyonel halı yıkama hizmetlerinin sizler için birçok farklı düzeylerde faydası mevcuttur. Başta sağlık açısından halılarınızın düzenli olarak yıkanması oldukça büyük önem taşımaktadır. Birçok teknolojik donanım ve uzmanlarımız tarafından kullanılan doğal temizleme yöntemlerimiz sayesinde halılarınızı ya da ev tekstili diğer ürünlerinizi sizler için ilk günkü halinden daha temiz ve sağlıklı bir hale getirmekteyiz.

Hizmet Özellikleri ve Teknikleri Nelerdir?

Firma olarak sizler için sunduğumuz birçok farklı hizmet vardır. Bu hizmetler kapsamında hem eşyalarınız üzerinde ve içinde biriken kirler yok olur hem de canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanmaktadır. Halı yıkama hizmeti dışında en çok tercih edilen hizmetlerimizin kapsamı ise kısaca şu şekildedir;

  • Stor perde yıkama: Evinizden sökülen stor perdeleriniz, özenli ve profesyonel bir temizleme işleminin ardından tekrardan evlerinize takılmaktadır.
  • Koltuk Yıkama: İster evinizde isterseniz de tesislerimizde yıkanabilen koltuklarınız, temizlenme işleminin ardından ilk günkü gibi göz kamaştıracaktır.
  • Battaniye ve Yorgan Yıkama: Tıpkı halı yıkama işlemi gibi yorgan ve battaniyelerinizde büyük bir özenle, profesyonel halı yıkama tesisimizde yıkanmakta ve uygun koşullar altında kurutulup sizlere teslim edilmektedir.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarından hemen yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE EL DOKUMASI HALI YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE ÇEKYAT YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE BATTANİYE YIKAYAN FİRMA