Beylikdüzü Temizlik Şirketleri 2020

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri 2020 Temizlik konusunda firmamız bünyesinde İstanbul çapında en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Temizlik denilince akla ilk gelen şey ortamın tüm hijyeninin sağlanması olmaktadır. Bu nedenle firmamız bünyesinde yapılan güzel bir temizlik hizmeti ile birlikte sizlere her zaman için en kaliteli şekilde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Firmamızda çalışan personeller, kullanılan temizlik ürünleri ve bu iş için özel olarak hazırlanan temizlik araçları ile birlikte her zaman kaliteyi en uç noktalarda hissedeceksiniz. Temizlik konusunda sınır tanımayan firmamız ile bir kere çalışınca farkımızı kısa sürede anlayacaksınız. Beylikdüzü temizlik şirketleri 2020 ile birlikte sizlere en güzel ve kaliteli yollardan hizmet vermek isteriz.

Temizlik işleri günümüzde çok farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Eskiden olan ve klasikleşen ev temizlikleri ile birlikte günümüzde yerinde yıkama ve cephe temizleme gibi çok daha pratik yapılabilen bir sürü şey ortaya çıkmıştır. Beylikdüzü temizlik şirketleri 2020 ile birlikte bunların hepsinden yararlanmak istemez misiniz?

Klasik Temizlik

Yıllardır yapılan bir iştir ev temizliği. Günümüzde dikkat çeken en büyük özelliklerden bir tanesi de elbette ev temizliğinde gelinen nokta olacaktır. Kaliteli temizlik ürünleri ile birlikte profesyonel bir temizlik personelinden hizmet almak isterseniz eğer firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde insanlar iş hayatından dolayı böyle konulara çok fazla bir vakit ayıramıyorlar. Bundan dolayı firmamız böyle durumlarda devreye girerek en doğru yolu göstermekte ve gereken tüm işleri yapmaktadır. Sizlerde kaliteli bir temizlik süreci yaşamak isterseniz eğer bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü temizlik şirketleri 2020 ile birlikte artık temizlik bir problem olmakta çıkıyor.

Cephe Temizliği

Cephe temizliği konusu, dünyanın en zorlu işlerinden bir tanesidir. Çünkü yerden yukarıda yapılan ve bina cephelerinin her bir noktasına dokunduğunuz bu işlerde esas önemli olan hata yapmamaktır. Geri dönüşü olmayan bir şey olan bu hatanın sonucunda insanların yere düşmeleri an meselesi olmaktadır. Cephe temizlik işleri eğer insanların ayakları yere bassa idi oldukça basit bir işti. Ancak yerden çok çok yukarıda yapıldığından dolayı tedirgin anların yaşandığı enteresan bir iş haline dönüşüyor. Sizlerde kaliteli bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız eğer bu gibi işlerde firmamıza güvenebilirsiniz. Şirketimiz, bünyesinde bulundurduğu tüm temizleme aracı ile birlikte her zaman için en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara vermektedir. Beylikdüzü temizlik şirketleri 2020 ile sizlere kaliteli hizmetleri ekonomik fiyatlara veriyoruz.

Tuşba Temizlik şirketi, sektörde geçirdiği 20 uzun yılın ardından her türlü konuda kazandığı bilgi, tecrübe ve deneyimi işinin her bir noktasında başarılı ile sergilemektedir. Firmamız bünyesinde yapacağınız işlerden dolayı her zaman için en kazançlı çıkan siz olacaksınız. Kaliteli bir iş için gereken her şey bizde mevcut.Bizi aramanız uygun bir güne randevu talep etmeniz yeterli olacaktır.

Beylikdüzü Temizlik 2020

Beylikdüzü Temizlik Firmaları Temizlik, insanların daha sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için etrafta bulunan ve sağlığı tehdit edici tüm unsurlardan kurtulma sürecidir. Bu süreç ile birlikte günümüzde insanların sağlıklı yaşam sürebilmek için yaptıkları her şeye katkı sağlanmaktadır. Firmamız tarafından yapılan temizlik işlerinde de her zaman olduğu gibi en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Temizlik denilince akla ilk gelen bakteri ve mikroplar artık sizler için problem oluşturmayacak. Özellikle büyükşehirlerde yoğun iş temposundan sıkılan ve bunalan insanların temizliğe vakit ayıramadıklarını biliyoruz. Bundan dolayı firmamız ile birlikte her zaman için en iyi hizmetleri alabilirsiniz. Beylikdüzü temizlik firmaları ile birlikte sizlerde her zaman kaliteli işlemler alacaksınız.

Temizlik konusu günümüzde özellikle genel ev temizlikleri olarak dikkat çekmektedir. Genel ev temizliğinde sizlerin evlerine gönderdiğimiz personeller kısa süre içerisinde temizliğe başlar ve evi genel olarak temizler. Sizlerin yönlendirmesi ile evde bulunan mutfak, hol, salon, yatak odası, oturma odası, çocuk odası, banyo ve tuvaletler pırıl pırıl yapılır. Duvarların ve camların silinmesi ile birlikte ise arzu edilen tüm temizlik işlemleri bitirilir. Özellikle yılda 2 kez yapılmasını tavsiye ettiğimiz bu genel temizlik işlemleri ile evlerinizde sürekli olarak hijyen arayabilir ve hatta bulabilirsiniz. Beylikdüzü temizlik firmaları ile birlikte sizlere her zaman için en iyi ve kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

Cephe Temizlik İşleri

Cephe temizliği konusunda firmamız ile birlikte yapacağınız işlemlerin tümünde dikkat etmeniz gereken en temel şey iş güvenliği olmaktadır. İş güvenliği unsurları, yerden metrelerce yukarıda yapılan çalışmalarda tamamen dikkate alınmaktadır. Bu konuda personellerimize gereken eğitimleri de vermekteyiz. Mesela yüksekte çalışma yapılabilmesi için elde edilen işlemlerin en önemlisi tabi ki de iş güvenliği eğitimi almaktır. Bu bağlamda firmamız her bir personeline bu eğitimleri aldırmaktadır. Bunun yanı sıra ilkyardım eğitimi gibi konularda da gereken tüm eğitimler verilmektedir. Firmamız cephede yapılan çalışmalarda verdiği bu eğitimler sonucunda en kaliteli hizmetleri vermektedir. Bünyemizde bulunan asma sepet, sepetli vinç ve diğer ekipmanlar ile birlikte İstanbul çapında bizden daha iyi bir hizmet alabileceğiniz nokta bulunmamaktadır. Bundan dolayı firmamız ile birlikte yapacağınız tüm bu işlemlerde arzu ettiğiniz temizlik ve güzel görünüme de kavuşuyorsunuz. Beylikdüzü temizlik firmaları ile birlikte sizlere kaliteli hizmetleri vermeyi taahhüt ediyoruz.

Temizlik konusunda firmamız, uzun yıllardır çalıştığı için yüksek tecrübeye sahiptir. Çoğu konuda olduğu gibi bu konular genelinde de her zaman için en iyi hizmetleri vermektedir. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz eğer web sitemizi daha detaylı inceleyebilirsiniz. Bunun yanında firmamızın referanslarına da bakarak kimlerle çalıştığımızı ve nasıl hizmetler verdiğimizi de görebilirsiniz. Temizlik konusunda kesinlikle sınır tanımıyor ve aklınıza gelen her türlü temizliği yapıyoruz.Firmamızı arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Beylikdüzü’ndeki En İyi Halı Yıkamacı

Beylikdüzü en iyi halı yıkamacı 18 yıldır İstanbul’da hizmet veren firmamıza güvenle halılarınızı teslim edebilirsiniz. Parlayan Halı Yıkama firması olarak müşterilerimize sadece Beylikdüzü’nde değil İstanbul’un birçok bölgesinde halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Firma olarak sadece halı yıkama hizmeti değil aynı zamanda koltuk temizleme hizmetimiz de bulunmaktadır. Halı yıkama hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Halı Yıkama Firması

Halı yıkama firması olarak müşterilerimizin yorumlarını ve isteklerini son derece önemsemekteyiz. Parlayan Halı Yıkama olarak İstanbul’da 18 yıldır hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında birçok temizlik işlemi bulunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetlerimiz sırasında profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü personeller ile çalışıyoruz. Beylikdüzü’nde yer alan firmamız 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

7 Gün 24 Saat Halı Yıkama

Beylikdüzü Parlayan Halı Yıkama firması olarak müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. Özel günler, hafta sonları ve tatillerde de çalışarak müşterilerimize son derece kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak müşterilerimizi mağdur etmemek adına çalışma saatlerimizi 7 gün ve 24 saate çıkardık. Firmamızın telefon numarası aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz bu kesintisiz hizmet anlayışında, verdiğimiz zaman diliminde halılarını teslim ediyoruz. Çalışma saatleri konusunda müşterilerimiz bize değil, biz müşterilerimize uyuyoruz. Özellikle hafta sonlarında ve tatillerde de hizmet vererek müşterilerimizin işlemlerini hızlı bir şekilde yerine getiriyor ve işi biten halıları adrese teslim ediyoruz.

Adrese Teslim Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları arasında yer alan Parlayan Halı Yıkama firmamız müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetler arasında sadece halı ve koltuk yıkama işlemleri bulunmamaktadır. Halılarınızı adresinizden profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz teslim alıyor ve özel servislerimiz ile birlikte firmamıza getiriyorlar. Firmamıza gelen halılarınızı ise iş bitiminde korunaklı ve güvenli bir şekilde paketliyoruz. Paketleme işleminden sonra ise yine özel servislerimiz ve tecrübeli personellerimiz aracılığı ile adresinize teslim ediyoruz.

Organik Halı Temizlik Ürünleri

Halı yıkama işlemi öncesinde adresinize gelerek teslim aldığımız halıları renk, model ve kumaş türüne göre ayırıyoruz. Ayırdığımız halıları renk, model ve hammaddesi göz önünde bulundurularak temizleme işlemi yapılmaktadır. Bu temizlik işlemi sırasında doğaya ve insan sağlığına zararı dokunmayan organik temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Halılarınızı temizlerken bir yandan da çevreyi temiz tutmaya ve doğaya zarar vermemeye özen gösteriyoruz. Organik halı yıkama ürünlerimiz ile birlikte yaptığımız halı yıkama işleminden sonra halılarınız ilk günkü haline dönüyor. Ayrıca kullandığımız organik yumuşatıcılar sebebi ile halılarınız yumuşak bir hale geliyor.

Halı Yıkama Hizmetinde Garanti Servisi

Halı yıkama işlemi sırasında firmamız tarafından herhangi bir hata yapılır ise bunu firma olarak biz karşılıyoruz. Müşterilerimizin mağdur olmaması adına tüm sorumluluğu üstlenen bir firmayız. Ayrıca halılarınızı adresinizden teslim alma işlemimiz sırasında tecrübeli ekiplerimiz tarafından halılarınız sigortalanmaktadır. Sigorta ve garanti işlemleri yapıldıktan sonra halılarınız teslim alınmaktadır.
Halılarınız temizlendikten sonra tekrar paketlenerek adresinize teslim edilmektedir. Kontrol edeceğiniz halılarınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde bu sorunu firma olarak biz üstlenmekteyiz. Sigorta ve garanti süreci işlem süresi kadar olup iş bitimi ve halıların adrese teslim edilmesinin ardından temizliği yapılan halılar garanti kapsamından çıkmaktadır. Beylikdüzü halı yıkama firması olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN İYİ HALI YIKAMACI HANGİSİ?

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN İYİ HALI YIKAMA FABRİKASI

BEYLİKDÜZÜ’NDE HALI YIKAMACI ÖNERİSİ

Beylikdüzü’ndeki En İyi Halı Yıkamacı Hangisi?

Beylikdüzü’nde yer alan en iyi halı yıkama firması olarak 18 yıldır kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet veriyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimiz tarafından değerlendirilmesini istiyoruz ve buna bağlı olarak kendimizi sürekli değiştiriyoruz. Müşterilerimizden gelen dilek ve şikayetlerin yanı sıra öneri ve yorumlarını da dikkate alıyor ve bunları kendimizi geliştirmek için kullanıyoruz. 18 yıldır hizmet veren Parlayan Halı Yıkama Firmamız aracılığı ile bugüne dek birçok insana ulaştık ve hizmet verdik.

Beylikdüzü 7 Gün Hizmet Veren Temizlik Firması

Beylikdüzü’nde yer alan firmamız 7 gün boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca sadece 7 gün değil 24 saat boyunca da hizmet verilmektedir. 7 gün 24 saat boyunca bizimle iletişime geçebilir, randevu alabilir, sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. Siparişlerinizi en kısa zamanda bitirerek zamanında teslimatını yapıyoruz. Beylikdüzü temizlik firması olarak 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimizi mağdur etmemek için çalışıyoruz. Çalıştığımız günlere hafta sonları, özel günler ve tatillerde dahildir.

Beylikdüzü Müşteri Memnuniyet Garantisi

Beylikdüzü halı yıkama firması olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmet için müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermemizin sebebi ise işimizi son derece titiz ve özveri ile yapmamızdan dolayıdır. Müşterilerimize sunduğumuz birçok hizmet diğer halı temizleme fabrikalarında bulunmayan hizmetler olup bu sebep ile firmamız sıklıkla tercih edilmektedir. Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları arasında en iyi halı yıkamacı olarak bilinmekteyiz. Referanslarımız ve 18 yıllık deneyimimiz ile halılarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Halı Yıkama

Parlayan Halı Yıkama Beylikdüzü olarak müşterilerimize uygun fiyatlar ile halı yıkatma imkanı sunuyoruz. Sunduğumuz halı yıkama fiyatları halıların metrekaresi ve türlerine göre değişmekte olup her şubemizde aynı ücretlendirme geçerlidir. Standart fiyatlar ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ekonomik halı yıkama fiyatlarımız ve kredi kartı seçeneğimiz ile rahat geri ödeme yapılabilmektedir. Ayrıca dileyen müşterilerimiz kredi kartına taksit yaptırarak rahat geri ödeme yapabilirler. Kredi kartı taksitleri kartın ait olduğu bankalara göre değişmekte olup genellikle 3 ila 9 taksit arasında değişmektedir.

Organik Halı Temizleme Ürünleri

Halı temizleme ürünlerimizin hepsi organik olup özel yapımdır. Özel halı yıkama şampuanları kullanıyoruz ve halılarınızı ilk günkü haline getiriyoruz. Kullandığımız malzemeler ile halılarınız ilk günkü haline dönerken aynı zamanda organik yumuşatıcılarımız sebebi ile de oldukça yumuşak bir hale gelmektedir. Beylikdüzü halı yıkama yorumları arasında en çok tercih edilen ve beğenilen bir firma olarak halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Halılarınızın yıkama işlemini renk ve türlerine göre ayırdıktan sonra yapıyoruz bu sebep ile halılarınız da herhangi bir yıpranma, solma ya da renk akması gibi problemler yaşanmamaktadır. Özellikle el dokuması olan halılar için geçerli olan bir yıkama tercihimizdir.

Ücretsiz Adrese Teslim

Halılarınızı yıkamamız için bizimle iletişime geçip randevu aldıktan sonra uzman ekiplerimiz ve özel araçlarımız ile gelerek halılarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Telsim aldığımız halılarınız, teslim alma işlemi sırasında sigortalanmaktadır. Sigortalı olarak teslim aldığımız halılarınızın sigortası iş bitimi ve teslimat ile birlikte son bulmaktadır. Sigorta sadece bizde kaldığı süreyi kapsamaktadır. Halılarınızı evinizden ücretsiz teslim alan ekibimiz iş bitiminde parfümleme yapılan ve korunaklı bir şekilde paketlenen halılarınız yine adresinize teslim etmektedir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Randevu almak için de resmi telefon numaramızı arayarak halılarınızın teslim alınacağı gün ve saati birlikte planlayabiliriz. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası Beylikdüzü / İstanbul’da ofisimiz bulunmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN ÇOK TERCİH EDİLEN HALI YIKAMACI

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN KALİTELİ HALI YIKAMACI

BEYLİKDÜZÜ’NDE YORGAN YIKAYAN FİRMA

Beylikdüzü’ndeki En iyi Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü’ ndeki en iyi halı yıkama firması olarak, sizlere kurulduğumuz günden bu yana kaliteli hizmet vermeye gayret etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için hak ettiğiniz güvenli halı yıkama hizmetini sağlamaya çalışmaktayız. Ev, ofis, apartman, cam, dış cephe ve merdiven gibi birçok çeşitli temizlik hizmeti sağlamanın yanında sizlerin odalarında olan yatak, koltuk ve halı gibi çeşitli eşyaları da titizlikle temizliyor ve yıkıyoruz. Yıkama işlemlerini ise son teknolojiye sahip makinelerimiz ve profesyonel olarak çalışan ekip arkadaşlarımız birlikte yapmakta.

Halılarınızı Neden Yıkatmalısınız?

Evlerinizin vazgeçilmez eşyalarından olan halılarınızın temizliği çok fazla önem taşımakta. Her ne kadar sizler halılarınız bazen kendi başınıza temizlemeye çalışsanız da bu temizlik çok fazla yeterli olmamakta. Bununla beraber, o temizlik esnasında sadece kabaca tozunu ve kirini almış oluyorsunuz. Fakat gözle görünmeyen, halının diplerine yerleşen bakteri ve mikroorganizmaları temizlemeniz imkânsız oluyor. Bu zararlı organizmaları temizlemediğiniz zaman ise onlar evinizin havasına karışarak sizlere ve aile üyelerine zarar verebiliyor. Bu durum sizlerin sağlığı açısından hatta evinizde ufak yaşta çocuklar varsa onlar için çok daha fazla risk teşkil edebiliyor. Halılarınızı biz Beylikdüzü halı yıkama şirketine verdiğiniz zaman ise bu tip riskler minimuma iniyor ve halılarınız ilk günkü renkleri gibi canlı ve pırıl pırıl oluyor.

Halılarınızı Yıkatmanın Önemi

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, evdeki eşyalarınızın, özellikle perde, halı ve üzerimize serdiğimiz yorgan ve battaniye gibi ürünlerin sık sık yıkanması ve temizlenmesi gerekiyor. Bu temizleme işlemleri de sizlerin sağlık problemi yaşama riskinizi büyük ölçüde azaltıyor. Bu sonucu yaparken de halılarınızı yıkatmak tek başına yeterli olmayabiliyor. Şöyle ki, halıların nasıl yıkandığı, neyle yıkandığı ve nerede yıkandığı gibi etmenlere de dikkat etmek gerekiyor. Bu etmenler haricinde dikkat edilmesi gereken birçok farklı etmen daha bulunmakta fakat bunlara bile dikkat edilmediği zaman ortaya bazı olumsuz durumlar çıkabiliyor, bu durumlar ise;

 • Halılarınızın kalitesinde bozulma olması,
 • Halılarınızın dokusunda bozulmalar olması,
 • Renklerinin açılması veya solması,
 • Halı üretilirken kullanılan malzemelerin gevşemesi,

gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Halı yıkama işlemi basit gibi gözükse de tecrübe ve titizlik gerektiren bir işlemdir. Bizler Beylikdüzü halı yıkama firması olarak, siz kıymetli müşterilerimiz için her ürün temizliğinde olduğu gibi halı temizliğinde de büyük dikkat ve özenle yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Biz Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Yıllardır her eşya ve ürün için olmasa da birçok eşya ve ürün için olduğu gibi halı yıkama hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında edindiğimiz tecrübeler bulunmakta. Bu tecrübeler kapsamında da ucuza halı yıkama işleminde dikkat ettiğimiz ve uyguladığımız bazı yöntemlerimiz bulunmakta. Bunların bazıları şu şekilde;

 • Siz değerli müşterilerimizden aldığımız halıları yıkama yerine getirirken güzelce sarıyoruz,
 • Yıkama yerine gelen halıları ise boyutlarına ve türlerine göre gruplandırıyoruz,
 • İlk maddedeki gibi, her halının türüne göre bazen yıkama adımları farklılık gösterebilir fakat gruplama işleminden sonra ise temizlik ve yıkamanın ilk adımı olan kaba tozların alınması işlemini yapıyoruz,
 • Daha sonra her bir halıyı ıslatarak ve üzerine temizlik ürününü dökerek ilk adımda çıkmayan lekelerin daha da yumuşatılmasını sağlarız,
 • Bu adımda da büyük oranda lekelerinden arınan halı artık yıkamaya hazırdır,
 • Yıkama işleminden sonra süngerinde kalan sularından arınsın diye durulama işlemi ve sıkma işlemini yaparız,
 • En son aşama olan kurutma işlemi için ise sıcaklığı ayarlı ve süresi ayarlı odalarda kurutur teslime hazır hale getiririz,

Teslim için ise taşıma esnasında tekrar tozlanma veya kirlenme olmasın diye sarar ve adreslerinize yollarız.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE YATAK YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE YASTIK YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE STOR YIKAYAN FİRMA

Beylikdüzü’nde Halı Yıkamacı Önerisi

Beylikdüzü’nde halı yıkama fabrikası olarak 18 yıldır hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet sadece İstanbul Beylikdüzü ile sınırlı olmayıp İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren şubelerimiz bulunmaktadır. Beylikdüzü’nde halı yıkama önerisi istendiği zaman adı ilk söylenen bir firma olarak müşteri odaklı çalışmaya devam etmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar tamamıyla müşteri odaklı olup müşterilerimizin dilek ve şikayetlerini son derece önemsemekteyiz. Müşterilerimizden gelen şikayet ve yorumları büyük bir titizlik ile dinliyor ve problemlerimizi gidermek için üzerinde çalışmalar yürütüyoruz.

Müşteri Odaklı Halı Yıkamacı

Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak müşterilerimize birçok hizmet sunmaktayız. Dileyen müşterilerimiz ek hizmetlerimizden de uygun fiyatlar ile yararlanabilmektedir. Parlayan Halı Yıkama Beylikdüzü şubesi olarak müşterilerimizi mağdur etmeden ve yormadan çalışıyoruz. Bir telefon ile iletişime geçmeniz ve adres bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz tarafından halılarınız evden telsim alınıyor ve yine evlere teslim ediliyor. Müşteri odaklı çalışan firmamızda kaliteli ve güvenilir personellerimiz yer almakta olup sunduğumuz her hizmet için garanti ve sigorta yapmaktayız.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Müşteri odaklı çalışan firmamızın bünyesinde yer alan tüm ekiplerimiz alanında tecrübeli ve güler yüzlü personellerden oluşmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü olmalarının yanı sıra sıcakkanlı ve profesyonel hizmet sunan ekiplerimiz müşterilerimiz tarafından da iyi yorumlar ile karşılaşmaktadır. Müşteri odaklı çalışırken önemsediğimiz tek şey, verilen işlerin iyi yapılması değil aynı zamanda müşterilerimizi de önemsiyoruz. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler tamamıyla üst kalitede olmaktadır.

Ücretsiz Servis ile Halı Yıkama

İstanbul Beylikdüzü halı yıkama firması olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında aynı zamanda ücretsiz servis de yer almaktadır. Ücretsiz servis hizmetimizde halılarınız uzman ekiplerimiz ve özel araçlarımız ile birlikte adresinizden teslim alınmaktadır. İş bitiminde ise halılarınız yine uzman ekip ve özel araçlar ile birlikte adresinize teslim edilmektedir. Bu işlem tamamıyla ücretsiz olup ek ücret talebinde bulunmamaktayız. Müşterilerimizin yoğunluğunun farkındayız ve onları ek zahmetlere sokmadan çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Memnuniyet Garantili Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama firması olarak müşterilerimize ücretsiz servis, güler yüzlü ve profesyonel hizmetin yanı sıra memnuniyet garantisi de sunmaktayız. Firma olarak kendimize güveniyor ve yüzde 100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Müşterilerimizin adreslerinden teslim aldığımız halıları yine adreslerine teslim ediyor ve 7 gün 24 saat boyunca çalışıyoruz. Halılarını firmamıza teslim eden müşterilerimiz, işlem sonunda halılarını geri aldıklarında tertemiz bir halı ile karşılaşıyor. Ekonomik ve uygun fiyatlı halı yıkama fiyatlarımız sebebi ile de Parlayan Halı Yıkama olarak müşterilerimiz tarafından herkese tavsiye edilmekteyiz.

Sigortalı Halılar

Adresinizden teslim aldığımız halılarınızı, yine adresinize teslim ediyoruz. Teslim aldığımız tüm halıları ise teslim alma işlemi sırasında profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile sigortalama yapıyoruz. Halılarınız teslim alındığı andan başlayarak adresinize teslim edilene kadar sigortalı olarak korunmaktadır. Bu sebep ile firmamıza güven içinde halılarınızı emanet edebilirsiniz. Herhangi bir problem yaşanması halinde sorumluluk firmamıza ait olmaktadır. Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak müşterilerimizi mağdur etmemek ve kötü bir izlenim yaratmamak adına profesyonel hizmetler sunuyoruz. Adrese teslim etme işleminin ardından halınızın sigorta süreci bitmektedir. Sigorta süreci sadece işlem yapılan süreci kapsamak ile birlikte teslim alınması ve teslim edilmesi arasında geçerli olan bir süreçtir. Halılarınızı temizletmek için firmamızı arayabilir detaylı bilgi aldıktan sonra randevu alabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE PERDE YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE OTURMA GRUBU YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE KOLTUK YIKAYAN FİRMA

Beylikdüzü’ndeki En Çok Tercih Edilen Halı Yıkamacı

Beylikdüzü’nde tercih edilen halı yıkama fabrikası olarak 18 yıldır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sadece Beylikdüzü bölgesinde değil İstanbul’un birçok yerinde halı yıkama şubemiz bulunmaktadır. Tüm şubelerimizde aynı hizmetler verilmekte olup müşteri odaklı çalışmalara ve şube sayımızı arttırmaya devam ediyoruz. Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak 18 yıldır İstanbul’da hizmet veriyoruz ve İstanbul’da en çok tercih edilen halı yıkama fabrikaları arasında yer alıyoruz.

Müşteri Odaklı Halı Yıkama

Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak müşterilerimize son derece önem veriyoruz. Müşterilerimizin dilek, şikayet, yorum ve önerilerini titizlik ile inceliyor ve üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sebep ile 18 yıldır İstanbul halkına kaliteli ve profesyonel hizmetler sağlayabilmektedir. İstanbul halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen ve önerilen bir firma olarak müşterilerimizi son derece önemsiyoruz.

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyet Garantisi

Halı yıkama işlemlerimiz sırasında müşterilerimize yüzde 100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Kullandığımız tüm ürünler organik olup, halı yıkama sırasında kullanılan tüm makinelerimiz ise son teknolojidir. Müşterilerimize sunduğumuz 7 gün 24 saatlik hizmetin yanı sıra zamanında teslimat yapma garantisi veriyoruz. Bu sebepler ile en çok tercih edilen halı yıkama fabrikasıyız ve kendimizi müşterilerimizi baz alarak geliştirdiğimiz için tercih edilmeye devam etmekteyiz.

Parlayan Halı Yıkama Firması Yıkama İşlemi

Parlayan Halı Yıkama İstanbul’da hizmet vermekte olduğumuz halı yıkama fabrikamızdır. Halı yıkama firmamızın uyguladığı işlemler sırasında organik temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Organik ürünler sebebi ile hem doğa hem de insana zarar vermeden temizlik işlemini yapmaktayız. Kullandığımız organik temizleyiciler ve yumuşatıcılar ile halılarınız ilk günkü hali gibi teslim edilmektedir. Halı yıkama işlemlerimizi şu şekilde sıralamamız mümkündür;

 • Adresinizden teslim aldığımız halılar özel araçlarımız ile birlikte firmamıza taşınmaktadır.
 • Firmamızda halılarınız hammadde ve renklerine göre ayrılmaktadır. Ayırma işleminin sebebi ise renk ve doku kaybı yaşanmaması için halılarınızı ayırmaktayız.
 • Ayrılan halılar kendi renk ve türlerine göre ayrı temizlik işlemlerinden geçmektedir.
 • Halı yıkama işleminde özel yumuşatıcılar ve organik temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Bu sebep ile halınıza herhangi bir zarar verilmemektedir.
 • Halılarınız yıkandıktan sonra kurutulmaya bırakılmaktadır. Ancak kurutulma işlemi tamamıyla organik bir şekilde yapılmakta olup güneş ışığına da maruz bırakılmamaktadır. Direkt olarak güneş ışığı altında kurutulan halılarda renk kaybı, solma ve yıpranma gibi zararlar ortaya çıkmaktadır. Bu sebep ile doğal kurutma yöntemleri uygulamaktayız.
 • Kurutma işlemi bittikten sonra halınıza vakumlama yapılmaktadır. Vakumlamanın ardından halılarınıza parfümleme yapılmaktadır.
 • Parfümleme işleminin ardından ise halılarınız paketlenerek uzman ekiplerimiz ve özel araçlarımız ile birlikte adresinize teslim edilmektedir.

7 Gün 24 Saat Hizmet Veriyoruz!

Müşterilerimiz bizim çalışma saatlerimize değil biz müşterilerimizin çalışma saatlerine göre program yapıyoruz. Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak müşterilerimizin çalışma sürelerinin farkındayız ve buna uygun olarak hareket ediyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmemek için 7 gün 24 saat boyunca çalışıyoruz. Hafta sonları, tatiller ve özel günlerde de halı temizleme hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz tüm hizmetler 18 yıllık bir deneyim ile yapılmakta olup profesyonel, güvenilir ve güler yüzlü personeller ile birlikte çalışıyoruz.

Parlayan Halı Yıkama

Parlayan Halı Yıkama firması olarak sadece Beylikdüzü’nde hizmet vermemekteyiz. İstanbul’un birçok yerinde hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz yerleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Büyükçekmece halı yıkama
 • Avcılar halı yıkama
 • Esenyurt halı yıkama
 • Beylikdüzü halı yıkama
 • Kıraç halı yıkama
 • Mimar Sinan halı yıkama
 • Bahçeşehir
 • Kıraç
 • Yakuplu
 • Mimaroba halı yıkama

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE HALIFLEKS YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE HALI YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE HALI YIKAMA FİYATI NE KADAR?

Beylikdüzü’ndeki En Kaliteli Halı Yıkamacı

Beylikdüzü halı yıkama tesisleri arasında daima ilk sıralarda anılan, kurumsal ve profesyonel hizmet vermeyi kendine şiar edinmiş olan firmamız, siz değerli müşterilerine birçok farklı ev ürünün temizliği için hizmet vermektedir. Uygun fiyat ve profesyonel hizmeti bir araya getirerek yıllardır evlerinizin ışıldaması için sizlere hizmet vermekteyiz. Birçok farklı alanda hizmet sunan firmamızdan halı yıkamam hizmetinin yanı sıra birçok farklı hizmet de talep edebilirsiniz. Bu hizmetlerden bazıları kısaca şunlardır; el dokuması da dâhil olmak üzere halı yıkama, stor perde temizliği, yorgan, battaniye yıkama, yatak ve koltuk yıkama hizmetlerimizden de dilediğiniz takdirde oldukça uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Beylikdüzü halı yıkama ile vaktinizin büyük bir kısmından tasarruf edebileceğiniz gibi eşyalarınızın ilk günkünden daha iyi bir durumda evlerinizi süslemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve detaylı hizmet şartları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimizde Altın Kural Hijyen

Geçtiğimiz her gün alanında daha da gelişen ve kurumsal kimliğinden asla ödün vermeyen firmamızın, bu derece tavsiye ve tercih edilmesinin başlıca sebebi hizmetlerinde uyguladığı kaliteli hizmet ilkelerinden kaynaklanmaktadır. Sizler için yıllardır güvenilir ve profesyonel hizmet veren firmamızın, Beylikdüzü’ndeki en kaliteli halı yıkama firması olmasının başlıca nedenleri kısaca şu şekilde özetlenebilmektedir.

 • Hijyen ve titizlik altın kuralımızdır
 • Hızlı teslimat, tam temizlik
 • Her bütçeye uygun fiyatlar
 • Müşteri memnuniyeti
 • Kurumsal ve profesyonel hizmet

Firmamız her zaman bu ilkeler doğrultusunda hareket ederek sizler için en ideal hizmeti sunmaktadır. Bu ilkeler arasında hijyen kuralları ve titizlik en önde gelen hizmet ilkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere halılarda ve ev eşyalarınızın çoğunda zamanla gözle görülemeyen bazı bakteri ve zararlı maddeler birikebilmektedir. Bu maddelerin doğru bir şekilde ve büyük bir titizlikle temizlenmesi ve bu temizlik işlemi gerçekleştirilirken de halıya ya da ürüne herhangi bir zarar verilmemesi gerekmektedir. Bu doğrultuda kullanılan malzemeler ve personelimizin gösterdiği dikkat sayesinde hijyen kurallarına tam olarak uyularak, evleriniz için sağlıklı bir ortam sizlere sunmaktayız.

Profesyonel Hizmetlerimizin Kapsamı

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları gibi diğer hizmetlerimiz için de belirlenen fiyatlar sizlerin aile bütçesini sarmaması için oldukça uygun düzeylerdedir. Bu doğrultu da dilediğiniz hizmetten gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Ev ürünlerinizin temizliği ve profesyonel halı yıkama hizmetlerinin sizler için birçok farklı düzeylerde faydası mevcuttur. Başta sağlık açısından halılarınızın düzenli olarak yıkanması oldukça büyük önem taşımaktadır. Birçok teknolojik donanım ve uzmanlarımız tarafından kullanılan doğal temizleme yöntemlerimiz sayesinde halılarınızı ya da ev tekstili diğer ürünlerinizi sizler için ilk günkü halinden daha temiz ve sağlıklı bir hale getirmekteyiz.

Hizmet Özellikleri ve Teknikleri Nelerdir?

Firma olarak sizler için sunduğumuz birçok farklı hizmet vardır. Bu hizmetler kapsamında hem eşyalarınız üzerinde ve içinde biriken kirler yok olur hem de canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanmaktadır. Halı yıkama hizmeti dışında en çok tercih edilen hizmetlerimizin kapsamı ise kısaca şu şekildedir;

 • Stor perde yıkama: Evinizden sökülen stor perdeleriniz, özenli ve profesyonel bir temizleme işleminin ardından tekrardan evlerinize takılmaktadır.
 • Koltuk Yıkama: İster evinizde isterseniz de tesislerimizde yıkanabilen koltuklarınız, temizlenme işleminin ardından ilk günkü gibi göz kamaştıracaktır.
 • Battaniye ve Yorgan Yıkama: Tıpkı halı yıkama işlemi gibi yorgan ve battaniyelerinizde büyük bir özenle, profesyonel halı yıkama tesisimizde yıkanmakta ve uygun koşullar altında kurutulup sizlere teslim edilmektedir.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarından hemen yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE EL DOKUMASI HALI YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE ÇEKYAT YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE BATTANİYE YIKAYAN FİRMA

Beylikdüzü’nde Yorgan Yıkayan Firma

Elde yorgan yıkama işi oldukça zahmetli bir iş olmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için sağladığımız hizmet olan yorgan yıkama hizmeti ile sizin elde yorgan yıkamak gibi zahmetli ve yorucu bir işi yapmanıza engel oluyoruz. Bu aşamada yün yorgan yıkamanın püf noktalarını bilen, profesyonel ve alanında bilgili ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizi ise güven ve kalite ışığında gerçekleştiriyoruz.

Yorganları Yıkatmalı mıyız?

Aslında bakılırsa bu sorunun asıl soruluş biçimi, yorganları ne sıklıkta yıkatmalıyız olmalı. Günlerce, haftalarca veya aylarca kullandığımız yorganlarımız zaman içerisinde sürekli toza, kire ve bakteriye maruz kalabiliyor. Hatta buna ek olarak bazı lekeler oluşabiliyor. Doğal olarak uyurken veya yorganlarımızı kullandığımız zaman dilimlerinde bu biriken toz ve bakterilere maruz kalıyoruz. Doğal olarak ise bunlara ağız ve burun yoluyla doğrudan temas gerçekleştiriyoruz. Sağlığımız açısından çok fazla risk taşımaktadır. Bu durumda da, siz değerli müşterilerimizin kısa periyotlarda, kendi sağlığınız açısından bu işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorganlarınızı Garantili ve Özenle Yıkıyoruz

Sizler yorganlarınızı yıkatmak istediğiniz zaman eğer bizimle iletişime geçtiyseniz, iletişime geçtiğiniz dakikadan itibaren sizlere sunacağımız hizmeti büyük titizlik ve güven içerisinde gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Yorgan battaniye yıkama makinası fiyatları, evlerimizde kullandığımız standart çamaşır makinelerinden daha fazla olmakta. Hem de daha fazla yer kaplamakta. Bir yıl içerisinde bir ya da iki kez yıkayacağınız yorganınız için bu makineleri alıp evinizde yer kaplamasını ve cebinizden yüksek miktarlarda para çıkmasını istemezsiniz. Bu doğrultuda bizler, sizler için evinizde yıkayacağınız zaman duyduğunuz güveni sağlamak adına son teknolojiye sahip makineler kullanıyor ve yorganlarınızı özenle yıkıyor, daha sonra kurulayarak geri sizlere teslim ediyoruz. Bu işlemleri evde yapmaya kalktığınız zaman ek olarak bir de kurulama işlemi için alana ihtiyacınız var. Bu alanda da yıkanan yorganın tekrar tozlanmaması için hijyenik bir ortam olması gerekli. Bizler, yine sizler için bu tür ortamlarda yıkanan yorganlarınızı kurutuyoruz.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Sizlere sunduğumuz hizmetler kapsamında en uygun fiyata yorganlarınızı yıkıyor ve size teslim ediyoruz. Yorgan yıkama fiyatları İstanbul’ da belirli bir aralıkta değişkenlik gösterebiliyor. Bu değişkenlik, kullanılan makinelerin ve personellerin verdiği hizmetin kalitesine göre artabiliyor veya azalabiliyor. Bizim için ön planda olan siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak temel vazifemiz. Bu memnuniyeti sağlarken de bütçenize zarar vermeyecek hizmetler sağlamaya çalışmaktayız. Fiyat ve detaylı bilgi için bizler ile telefondan veya doğrudan görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Yorganlarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Yıkadığımız yorganlarınızı ilk günkü hallerine getirecek düzeyde temizliyor, parlatıyor ve bakterilerden arındırıyoruz. Bu işlemleri, deneyimli ve alanında bilgili personellerimiz çok fazla önemseyerek ve titizlikle yapmakta. Yorgan yıkamanın birkaç aşaması bulunmakta. Bunlardan bazıları;

 • İlk olarak, ön yıkama olarak adlandırılan, sadece su ile temel olarak kirlerinden arındırılan işlem, bu işlem yarım saate kadar sürebilmekte,
 • Daha sonra, çok fazla su ile kirlerinden arındırılan yorgan, güzelce temizlenmek üzere seçilen sıcaklık ayarında ve kaliteli deterjan ile yıkanmaya başlar, bu işlem de 45 dakika civarında sürmektedir,
 • Güzelce yıkanan yorganlarınız durulanmak üzere tekrar sudan geçirilir, üzerinde sabun veya köpük kalmayana kadar yine yarım saate yakın bir işleme tabi tutulur,
 • Son olarak ise yıkama ve temizlemenin ardından sıkma işlemi gerçekleştirilir, bu aşamada yıkanan yorgan üzerinde su kalmaması sağlanır, en son olarak ise makineden çıkarılan yorganlarınız kurulanmak üzere özel odalara götürülür.

Sizler, yün yorgan yıkatan var mı? gibi soruları kafanızda düşünüp çevrenize soruyorsanız onlardan önce bizler ile iletişime geçin ve kaliteli olarak yün yorganlarınızı yıkatmanın keyfine varın.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’DEKİ EN İYİ HALI YIKAMA FİRMALARI

BEYLİKDÜZÜ’NDE TİTİZ HALI YIKAMA YAPAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ UZMAN HALI YIKAMA FİRMASI

Beylikdüzü’nde Yatak Yıkayan Firma

Beylikdüzü koltuk yıkama hizmetimizin yanında birçok hizmet vermekteyiz. Bunlardan bir tanesi de yatak yıkama hizmeti. Bizler sizler için profesyonel olarak yataklarınız hijyenik bir hale getiriyoruz. Sağlıklı hale getirmemizde ki sebep, sadece kir ve paslardan arındırmanın yanında sizin de sağlığınıza olumsuz etkileri olmasın diye. Tabi ki evleriniz de sizler temel düzeyde yataklarınızı temiz tutmaya çalışıyorsunuz. Bunlardan bazıları; çift yönü olan yataklarınızı mevsimsel olarak değiştirmek, kısa zaman dilimlerinde çarşaflarınız değiştirmek ve yenisi kullanmak ve bazen de çok sert olmayan temizlik ürünleri ve ılık su ile silmek. Bunları yapmanız yataklarınızı yıkatmaya verme sürecini uzatacaktır fakat engellemeyecektir. Siz bunlara ek olarak yine de profesyonel koltuk yıkama hizmeti gibi profesyonel yatak yıkama hizmeti almalısınız.

Yataklarınızı Neden Yıkatmalısınız?

Yataklar, günün bütün yorgunluğu atmak için uyuduğumuz veya dinlenmek için uzandığımız eşyalardır. Bunlar üzerinde günü en uzun sürelerini geçirebiliriz. Akşamları eve geldiğimizde kitap okurken de, uykuya dalmadan önce son kez günün özetini düşünürken de bunlar üzerinde vakit geçiriyoruz. Uyku esnasında da birçok fiziksel aktiviteler olmakta. Derilerinizin, saçınızın dökülmesi ve terlemeniz gibi. Bunlar zamanla yataklarınızın malzemesine geçmektedir. Orada biriken bu tür bakteri oluşturma riski yüksek organizmalara ek olarak evinizde uçuşan tozların konması ve sizin üzerinizde dışarıdan gelen tozlar da eklenince ortaya pek de sağlıklı olmayan durumlar çıkmakta. Bu gibi durumları önlemek adına sizin yapmış olduğunuz o müdahaleler yeterli olmayabiliyor ve profesyonel olarak bu işi yapan Beylikdüzü koltuk yıkama şirketleri gibi yatak yıkama işleri de yapan yerler ile görüşmeniz gerekiyor. Bizler de sizlere bu hizmeti güvenli ve kaliteli bir şekilde vermek için kurulduğumuz günden yana sunmaya çalışıyoruz.

Yataklarınızı Yerinde Yıkıyoruz

Zamanla lekeleri oluşmaya başlayan, üzerindeki tozların sizi uyurken rahatsız ettiği yataklarınızı titizlikle temizliyoruz. Bu işlemi isterseniz adresinize gelip yatağınızı alıp güzelce paketledikten sonra işyerimizde yaparken, isterseniz de yatağınızın bulunduğu adrese gelerek yerinde koltuk yıkama yaptığımız işlem gibi yerinde yatak yıkama işlemi de yapıyoruz. Alanında deneyimli, bilgili ve titiz çalışan ekibimize ek olarak son teknolojiye sahip donanımda makineler ile yıkama işlemini yapmaktayız. Bu makinelerimizin özelliklerinden bazıları;

 • Çok yüksek vakumlama gücüne sahip olmaları,
 • Buhar vererek mikrop ve bakterilerin yüksek sıcaklıklarda etkisiz hale gelmelerini sağlaması,
 • Makinelerin doğal temizlik ürünleri kullanılarak yıkama işlemi yapması,

gibi özellikleri bulunması. Bu özelliklere sahip makineler ile sizlerin yataklarını hijyenik ve temiz bir yatak haline getiriyoruz.

Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz ve Ücreti Nedir?

Yataklarını yıkatmak isteyen sizlerin doğal olarak cevabını aradığı sorulardan bir kaçı da bu yatakları nasıl yıkadığımız ve ne kadar ücret karşılığında yıkadığımızdır. Sonuçta firmamız tarafından işleme tabi tutulan bu yataklar yıkama sonrası tekrar sizlerin evlerine girecek ve sizler onları kullanacaksınız. Kullanırken de o yatakların temizliğinde kullanılan deterjanların size bir yan etkisinin olmamasını bekleyeceksiniz. Bütün bunları bizde düşünerek, adresinizden alıp, yıkayıp, tekrar adresinize yollayana kadar özenli bir paketleme ile ulaştırıyoruz. Profesyonel temizlik ekibimiz bu konuda çok hassas davranmakta. Ürünü hem alırken hem de geri teslim ederken taşıma esnasında da ürünlerin başına bir şey gelmemesi için dikkatli olmaktadırlar. Temizlik esnasında da doğal temizlik ürünlerini tercih ediyoruz. Beylikdüzü koltuk yıkama fiyatlarını belirlerken dikkate aldığımız konuları yatak yıkama fiyatlarını da belirlerken dikkate alıyoruz. Tabi ki birbirinden farklı fiyatları olan bu iki hizmet için sizler bizi arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ UYGUN FİYATLI HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ UCUZ HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ SALON KOLTUK TAKIMI YIKAYAN FİRMA