Boğazköy Halı Yıkama Fabrikaları

Boğazköy’deki en iyi halı yıkama fabrikası müşterileri güler yüz, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile karşılaşmaktadır. Halılarınızı adresinizden teslim alıp, temizlik işlemleri bittikten sonra yine adresinize teslim etmekteyiz. Yeni teknoloji makineler ile yapılan temizlik, doğal şampuan kullanımı ile desteklenerek halınızı uzun süre kullanmanızı sağlıyoruz.

Halı Temizliğini Profesyonellere Bırakın

Halılarınızı kısa bir süre içinde temizleyerek size teslim etmekteyiz. Dilerseniz halılarınızı fabrikamıza kendiniz getirebilir dilerseniz sizi hiç yormadan evinizden biz teslim alabiliriz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve müşterilerimizin istek ve şikâyetlerini göz önünde bulundurarak sürekli misyonumuzu yeniliyoruz. Boğazköy Halı Yıkama Fabrikalarımız ile İstanbul sakinlerine birçok noktada hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetin yanı sıra halılarınız için en verimli yöntemleri kullanarak temizlik yapıyoruz.

Özel Tasarım Halılarınızı Güvenle Emanet Edebilirsiniz

Günümüzde halılar birçok hammadde, desen ve şekilde yapılabilmektedir. Firma olarak her bir halıyı, özelliğine göre ayrı işlemlerden geçirmekte ve renklerini koruması için doğal şampuanlar kullanmaktayız. Özellikle özel tasarım halılarınızı ayrı işlemlerden geçiriyor, renklerini ve dokularını kaybetmemeleri için büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Halı yıkama hizmetlerinde sadece halı temizliği yapılmamaktadır. Halılarınız kurutulur, vakumlanır ve parfümlenir. Bu işlemlerin ardından ise korunaklı bir şekilde paketleme yapıldıktan sonra adresinize teslim edilmektedir.
Halılarınızın yapısını, dokusunu ve rengini kaybetmemeleri için özel bitkisel şampuanlar kullanıyoruz. Bu sebeple halılarınız ilk günkü yumuşaklığına ve rengine tekrar kavuşuyor. Özel ve teknolojik halı yıkama makineleri ile el değmeden halılarınızı temizliyoruz. Evde en çok temas halinde bulunulan ve çok çabuk kirlenen iki eşya bulunmaktadır. Biri halı diğeri ise koltuklar. Firma olarak sadece halılarınızı yıkamıyoruz. İsterseniz koltuk temizliği de yapıyoruz.

Bitkisel Şampuanlar ile Halılarınız İlk Günkü Gibi

Halılarınız ev içine en çok kullanılan bu sebeple kirlenmeye fazlasıyla müsait bir ev eşyasıdır. Her model, şekil ve hammadde ile yapılan halıların temizliği hijyen ve sağlık açısından bir hayli önemlidir. Halı böcekleri, toz ve mikroplar gibi birçok sağlıksız etken zaman içinde halınıza yapışıp kalmakta ve temizleme işlemi zorlaşmaktadır. Bu sebeple halılarınızı düzenli aralıklar ile profesyonel hizmet veren fabrikalarımıza temizletmenizi öneririz. Her 3 ya da 6 ayda bir halılarınızı temizletmek sağlık açısından oldukça önemidir. Düzenli aralıklar ile temizlenen bir halının hem kullanım süresi uzar hem de mikroplar kalıcı olarak halınıza yerleşmez.

Halı Temizliğinin Önemi

Boğazköy Halı Yıkama Fabrikaları olarak müşterilerimizin sağlıklarını ön planda tutmaktayız. Halı temizliğinin hijyen ve sağlık açısından birçok önemi bulunmaktadır. Özellikle çocuklu evlerde temiz halıların önemi artmaktadır. Bu sebeple halılarınızı düzenli aralıklar ile fabrikamız ile iletişime geçerek temizletmenizi öneririz. Profesyonel hizmet, son teknoloji makineler ve bitkisel şampuanlar ile halılarınızın kullanım süresini uzatıyor, sağlıksız etkenleri ortadan kaldırıyoruz. Halı temizliğinin önemini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Sürekli ayak altında bulunan halılar evlerde en çok kirlenen dekorlardır. Toz, kir, mikroplar ve halı böceklerinin siz farkında olmadan barınabileceği bir yer olan halılarınızın temizliği bir hayli önemlidir.
  • Halı temizliği solunum hastalığı olan kişiler için oldukça önemlidir. Toz gibi etkenler solunum hastalığı olan kişileri etkilemekte ve bu sebeple halı temizliği önem kazanmaktadır.
  • Klasik halı temizleme yöntemlerinde su ve sabun ile temizlenen halılarda bakteriler halıdan temizlenmez aksine dibine çöker. Halının dibinde kalan bu bakteriler ise nemli ortamda tekrar gün yüzüne çıkarak bakteriyel hastalıklara sebep olabilir. Bu sorunlar ile karşılaşmamak için bizimle iletişime geçin.