Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Büyükçekmece’deki en iyi halı yıkama fabrikası olarak 15 yıllık deneyimimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Büyükçekmece’nin temizlik işleri ile kapsamlı bir şekilde ilgilenen firmamız, müşterilerimizin sağlığını ön planda tutarak temizlik yapmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmet sunarak müşterilerimizin yorumlarına göre misyonumuza şekil vermekteyiz. Halılarınız alanında uzman çalışanlarımız ile sağlık standartları göz önünde bulundurularak temizlenmekte ve ilk günkü hali ile kapınıza teslim edilmektedir. Halılarınız firmamız tarafından güvenle temizlensin isterseniz, bizimle iletişime geçin.

Halı Yıkamanın Yeni Adresi: Büyükçekmece

İstanbul Büyükçekmece halkı için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz arasında sadece halı yıkama bulunmamaktadır. Firma olarak birçok alanda ve birçok yerde müşterilerimize güvenir hizmetler sunmaktayız. Bünyemizde bulunan temizlik hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İş yeri, ofis ve ev temizliğinin yanı sıra duvar, inşaat ve stant temizliği de yapmaktayız.
  • İnsana ve doğaya zarar vermeyen malzemeler ile temizlik yapan firmamız, hastane, site, okul ve alışveriş merkezlerini de temizlemektedir. Ek olarak İstanbul’da yer alan özel site ve villalar, bankalar ve oteller ve mağazalara da temizlik hizmeti sunmaktayız.
  • Kişiye özel temizlik seçeneklerimiz de mevcuttur. Dilerseniz periyodik aralıklar ile düzenli temizlik hizmeti de sunmaktayız.
  • Uzun yıllardır bu sektörde çalışan ve alanında uzman kişiler tarafından temizlik işlemleri yapılmaktadır. Dünya Sağlık Örgütünün belirlediği kriterler çerçevesinde temizlik yapma ve temizlik ürünleri kullanmaktayız.

Halılarınız  Temizlik Hizmetleri İle Sigortalanıyor

Temizlik Hizmetleri kapsamında temizlenmek üzere teslim alınan her halı için sigorta yapılmaktadır. Firma hatası sebebi ile zedelenen tüm halılarınızın zararını bir karşılıyor ve bunun için halılarınıza sigorta yapıyoruz. Büyükçekmece halı yıkama fabrikamızda da sigorta işlemleri gerçekleştirilmektedir. Halılar kullanılan malzemeye göre ayırıldıktan sonra temizleme işlemi yapılmaktadır. Halıları hammaddelerine göre ayırma sebeplerimizi şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Temizlik sırasında halılarınızı hammaddelerine göre ayırmaktayız. Halılar yün, ipek, tarihi, özel yapım, el yapımı ya da makine yapımı olmak üzere birçok türe ayrılmaktadır.
  • Her hammaddenin temizlenme ve yıkanma işlemleri farklılık göstermektedir. Yün halının bakımı ile ipekten yapılan bir halının bakımı aynı şartlar ve aynı malzemeler ile yapılamamaktadır. Aksi takdirde halılarınız hızlı bir şekilde yıpranır ve kısa ömürlü olurlar.
  • Halılarınızı daha uzun vadeler ile kullanmanız ve hijyen sebepleri ile kategorilere ayırarak temizliyoruz. Doğal şampuanlar ve özel halı yıkama makineleri ile temizlenen halılarınız, malzemesine göre vakumlanmakta ve korunmaktadır.
  • Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikalarımızda halılarınız birçok işlemden geçmektedir ve iki farklı halı asla aynı koşullar altında temizlenmemektedir.
  • Yün halı temizliğinde gerekli olan su miktarı ve deterjan oranı diğer halılara göre farklılık göstermektedir. Halınızın kategorilere ayrılma sebeplerinden biri de şekil ve boyutlarıdır. Her halı için özel ve profesyonel temizleme teknikleri kullanıyoruz.

Halıda Temizliğin Önemi

Halının temiz olması sağlık ve hijyen açısından bir hayli önemlidir. Kullanılan su, deterjan, şampuan ve diğer temizleme malzemeleri kritik bir etkiye sahiptir. Doğaya ve insana zarar vermeyen malzemeler kullanarak halılarınızı temizliyoruz. Halılarınız temizlenip, vakumlandıktan sonra halılarınızın güzel kokmasını sağlayan parfümler kullanıyoruz. Bu parfümler de insana ve doğaya zarar vermeyen maddelerden yapılmaktadır. Tuşba Temizlik Hizmetleri olarak 15 yıldır müşterilerimize bu sektörde hizmet veriyoruz. Deneyimli ekibimiz ve son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ile halılarınız en temiz hali ile kapınıza kadar getiriliyor. Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları tarafından müşterilerimize yüksek standartta hizmet sunulmaktadır. Temizlik işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.