Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece’deki en iyi halı yıkamacı hizmeti sunan firmalardan biriyiz. Birçok temizlik faaliyetleri yapmaktayız. Her temizlik faaliyetini özenle gerçekleştirmek bizim misyonlarımızdan biridir. Büyükçekmece halı yıkama hizmetimiz de sağladığımız hizmetlerden sadece biridir.

Hizmetlerimiz:

Parlayan Halı Yıkama olarak sağladığımız temizlik hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Ev ve ofislerinize genel temizlik hizmeti sağlamaktayız. Temizlik ekibimiz istediğiniz temizliğin evinize veya ofisinize taşınmasını sağlayacaktır.
 • Kurum temizliklerini sağlamaktayız. Otel, hastane, camii, banka, okul, alışveriş merkezi vb. tarzdaki binalarınızın temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Bu temizliklerde kullanılacak özel alet ve malzemeler ile size hizmet vermekteyiz.
 • Cam temizliği sağlamaktayız. Ev, işyeri, bina vb. yerlerin dış cephesinde bulunan camlarınızın temizliğini yapmaktayız.
 • İnşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmetimiz bulunmaktadır. Tadilat veya inşaat yapılan ev, işyeri ve diğer yapılarda, tadilat ve inşaattan kalanları temizlemekteyiz.
 • Gemi ve yatlarınızın iç temizliği sağlanmaktadır.
 • Halılarınızın yıkama hizmeti sağlanmaktadır. Ev, ofis, fabrika vb. yerlere ait halılarınızın temizliği yapılmaktadır.
 • Fabrika temizliği yapılmaktadır. Fabrikanıza ait genel temizliğin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Fuar alanlarının veya fuarda bulunan belirli standların temizliği sağlanmaktadır.
 • Koltuklarınızın temizliği yapılmaktadır. Koltuk yıkamaları için özel makine ve temizlik ürünleri kullanılmaktadır.
 • Ev, işyeri gibi yerlerde haşere ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.
 • Yapınızın zeminlerini veya mermerlerini temizletebilirsiniz. Mermer ve zemin temizliği için özel bir ekibimiz ve temizlik ürünlerimiz bulunmaktadır.

Büyükçekmece’de Halı Yıkama Hizmeti için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Büyükçekmece halı yıkama Büyükçekmece/İstanbul ilçesinde sağlanan bir hizmettir. Halı yıkama hizmetlerinde bulunan firmamız Parlayan Halı Yıkama ile Büyükçekmece ilçesinde bulunanlara temizlik hizmetlerimizi sunmaktayız. Büyükçekmece gelişmekte olan bir ilçedir. Nüfusunda durmayan bir artış bulunmaktadır. Bu yüzden biz yukarıda belirttiğimiz hizmetleri Büyükçekmece içinde de sağlamaktayız.

Halı yıkama hizmetimizden nasıl faydalanabilirsiniz? Büyükçekmece halı yıkama hizmetlerimizden bize ulaşarak faydalanabilirsiniz. Halınızı isterseniz firmamıza ait temizlik merkezinde, isterseniz de bulunduğu yerde temizletebilirsiniz. Halınızın yapım maddesine, kullanım şekline ve boyutuna göre temizlik şekillerimizi değiştirmekteyiz. Bu şekilde halılarınız temiz ve yıpranmamış olmaktadır.

Halılarınızı nasıl temizliyoruz? Özel yıkama hizmeti sunan Büyükçekmece halı yıkama firmalarından biriyiz. Halılarınızın bizim tesislerimizde yıkanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Halılarınızı ev, ofis veya belirtilen diğer alanlardan alıp, temizledikten sonra istediğiniz yere teslim ediyoruz. Halılarınızı özel halı yıkama makinelerimiz ile yıkamaktayız. Bu sayede el bile sürülmeden yani halı zarar görmeden yıkanmış olmaktadır. Halı yıkama işlemi sırasında halınız için organik temizlik malzemeleri kullanmaktayız. Halınızın kaliteli dokusunun korunmasını bu malzemeler sağlamaktadır. Ayrıca rengini korumak için de özel temizlik ürünleri kullanmaktayız. Temizlik ürünlerimiz halınıza göre değiştirebilmekteyiz. Yani dokuma halı ile sentetik halı için kullanılan malzemeler aynı olmamaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra halılarınız özenle vakumlanarak temizliği muhafaza edilir ve bakterilerden korunur. Özel olarak paketlenmiş bir şekilde size teslim edilmektedir.

Halınızın yerinde yıkanmasını isteyebilirsiniz. Bu işlem genelde fabrikalarda kullanılmaktadır. Bu temizlik hizmeti için özel halı yıkama ekibimiz, halılarınıza özel temizlik aletleri ve temizleme ürünleri ile size gelmektedir. Halınızın temizliği yerinde sağlanmaktadır. Bu sayede halınız kaldırılmamış ve taşınmamış olacaktır. Fakat temizliği sağlanacaktır. Evlerde de yerinde temizlik hizmeti sağlanmaktadır.

Parlayan Halı Yıkama’e ait temizlik hizmetlerinden faydalanmak isteyen ziyaretçilerimiz, sitede bulunan iletişim seçenekleri ile bize ulaşabilirler. Günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aradığınız zaman halınızın temizlik için teslim alınma ve temizlik süresi hakkında da bilgi alabilirsiniz. Diğer temizlik hizmetlerimizden de faydalanmak isteyen ziyaretçilerimiz yine aynı iletişim kanalları aracılığıyla bize ulaşabilir.

The comments are closed.