Çin Halısı Yıkama

Çin halısı temizliği konusunda en kaliteli hizmeti sunan firma olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Çin halısı sahiplerini memnun edici hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. En basit halılardan en değerli el dokuma halılarına kadar her türden halılarınıza titizlikle temizlik sağladığımız gibi özelliklerinin korunmasını da sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmeti yakından inceleyebilmek için Çin halılarınızı bize teslim etmeden önce firmamızı ve yaptığımız işlemleri yakından gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca vermiş olduğumuz temizlik ve bakım hizmeti için firmamızı arayarak her işlem hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

El dokuması halıları bildiğiniz gibi özel halılardır. Çin halıları da oldukça pahalı ve değerli halılardandır. Yüz yıllardır önemini kaybetmemiş olan Çin halıları dünyaca ünlüdür ve sanat değerleri oldukça yüksektir. Fakat yıkama işlemi yapıldığında diğer el dokuması halılar gibi rengi çözülebilmekte ve niteliklerini kaybedebilmektedir. İşte, siz değerli müşterilerimizin kıymetli Çin halılarının renkleri karışmasın ve özellikleri kaybolmasın diye titizlikle hizmet vermekteyiz. Çin halılarınız periyodik bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyduğu anda firmamızı arayarak halınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Ayrıca yer yer halılarda lekeler oluşabilmektedir. Talep ettiğiniz anda bu lekelerin geçirilmesi için özel teknikler uygulayan profesyonel çalışanımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Her el dokuması halı için temizlik ilkelerimiz ayrıdır ve Çin halılarınıza da uygun tekniklerle garantili temizlik hizmeti sunmaktayız.

Çin Halısı Temizliğine Profesyonel Hizmet

Çin el dokuma halılarının niteliklerinin muhafaza edilmesi için amatörce bir temizlik yapılmaması gerekir. Çünkü Çin halısı yıkama esnasında renk solması sıklıkla görülmektedir. Çin halısı yıkamada amaç yalnızca temizlik olmamalı, halının değerinin ve kalitesinin korunması da sağlanmalıdır. Bu yüzden firmamıza gözünüz arkada kalmadan Çin halılarınızı teslim edebilirsiniz.

Çin halısı, yıkanırken yanlış bir işlemde kolayca yıpranabilen hassas bir halıdır. Firmamızın tecrübeli çalışanları ile Çin halısının temizliğinde özel işlemler uyguluyoruz. Halılarınızın renklerinin solmasını engelleyecek en kaliteli ilaçları kullanıyoruz. Malzemeden anlayan, Çin halısının özelliklerini ve dokusunu bilen personelimiz ile siz değerli müşterilerimize garantili hizmet sunuyoruz. Dokusunda bulunan çiçeklerin, yaprakların, hayvanların, bitkilerin ve yaprakların matlaşmamasını sağlayarak yaptığımız temizlik ile halınızın daha canlı ve parlak görünmesini sağlıyoruz. Özgün bir sanatsal üsluba sahip her Çin halısının siz değerli müşterilerimiz için ne derece kıymetli olduğunun farkında olarak hizmet veriyoruz. Oldukça uzun sürelerde sanatkârlar tarafından üretilen Çin halılarının kalitesinin korunması için firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

El Dokuma Halıları Nasıl Temizlenir?

Piyasadaki normal makine halılarından farklı teknikler gerektiren el dokuma halısı temizliği hassasiyetle ve halıdan anlayan kişiler tarafından yapılmalıdır. Siz değerli müşterilerimizin kıymetli Çin halılarına verdiğimiz profesyonel hizmet ile halınıza uygun tekniklerle temizlik ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Çin Halısı Nasıl Temizlenir?

Firmamızın profesyonel personeli tarafından temizlikte kullanılan her ürün özel olarak seçilmektedir. Evlerde kullanılan temizlik sırasında kullanılan sıradan deterjanlar tercih edilmemektedir. Özel olarak seçilen ve doğal olan ilaçlarla Çin halılarınızın renklerini koruyan yöntemlerimizle hizmet vermekteyiz. Çünkü yaşanacak en küçük bir renk problemi dahi geri dönüşü mümkün olmayan bir renk çözülmesine sebep olabilir. Oldukça hassas olan Çin halısı, ev tipi yıkama sırasında en çok yıpranan halı çeşididir. Halıdan anlayan profesyonel çalışanlarımız ile firmamız, siz değerli müşterilerimize titizlikle hizmet vermektedir. Kullandığımız ürünlerde yerli ve milli olan en güvenilir markaları tercih ederek her türden el dokuma halılarınıza ayrı teknikler uyguladığımız gibi Çin halılarınız için de uzman kadromuzun kontrolünde uygun tekniklerle hijyenik temizlik sağlamaktayız. Gerekli temizliği ve bakımı Çin halılarınıza uyguladıktan sonra evinize teslim imkânımız da bulunmaktadır.