Esenkent Halı Yıkama Fabrikaları

Esenkent’teki en iyi halı yıkama fabrikası denildiği zaman akla ilk gelen firma olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. İstanbul’un birçok bölgesinde halı yıkama hizmeti veren firmamız profesyonel temizlik ürünleri ve uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Esenkent halı yıkama fabrikamız özenle çalışmakta olup müşterilerimizin haklarını da korumaktadır. Zaman kaybına maruz kalmadan halılarınızı en kısa zaman içinde temizleyerek evinize teslim ediyoruz. Bu süreç boyunca müşterilerimize uygun ödeme koşulları ve sigortala hizmeti de sunmaktayız. Her bütçeye uygun halı yıkama işlemi gerçekleştirme ve bu sebeple Esenkent Halı Yıkama fabrikamız sıklıkla tercih edilmektedir.

Uzman Personel ve Profesyonel Hizmet

Uzman personeller tarafından yapılan halı temizleme işlemi ile firmamız Esenkent Halı Yıkama Fabrikaları arasında önemli bir yer edinmiş durumdayız. Halı yıkama işleminde profesyonel temizlik ürünleri kullanmaktayız. Kullandığımız bu ürünler doğaya, insana ve halılarınıza zarar vermeyen maddelerden yapılmaktadır. Doğa dostu ürünler kullanırken hem müşterilerimizin sağlığını hem de doğayı koruyoruz. Halı temizliğinde temizlik malzemesi büyük bir önem taşımaktadır. Bu sebeple halınızın malzemesine ve tipine göre en uygun malzemeleri kullanarak özel işlemlerden geçiriyoruz. Son teknoloji makineler ile yapılan bu temizleme işlemleri el değmeden yapılmaktadır. Halınızı temizlemek kadar, kullanım ömrünü de uzatmaya çalışıyoruz.

Adresinizden Alıp Adresinize Bırakıyoruz

Firmamızı arayarak adresinizi vermeniz yeterlidir. Özel araçlar ile evinizden halılarınızı teslim alacak ve işlem bittikten sonra yine adresinize halıları teslim edeceğiz. Ayrıca bu süre zarfında halılarınız firmamız tarafından sigortalı olacak. Firma hatası sebebi ile halılarınız zarar görür ise tüm maliyeti sigorta kapsamında biz karşılayacağız. Halı Yıkama Esenkent Fabrikamızda yıkanan halılar özel şampuanlar ve deterjanlar ile temizlenmekte olup yumuşatıcı ürünler de kullanılmaktadır. Halılarınızın ömrünü uzatmak için derinlemesine temizlik yapıyor ve kurutuyoruz. Kurutma ve paketleme işlemi sırasında halınızın nemli kalmamasına önem gösteriyoruz.

Düzenli Aralıklar ile Halı Temizliği Yapmanın Avantajları

Düzenli aralıklar ile örneğin her 6 ayda bir halınızın profesyonel olarak temizlenmesi gerekmektedir. Günlük ev temizliği sırasında halınızı sadece günlük toz ve bakteriden arındırabilirsiniz. Evde yıkama yapılan halılarda yıpranma, kullanım süresinin azalması ve çok su kullanım sebebiyle mikrop ve tozların halının tabanında biriktiği bilinmektedir. Tabanda biriken bu halılar halıyı yıpratmakta ve daha kalıcı hale gelmektedir. Düzenli aralıklar ile firmamıza teslim edeceğiniz halılarınızın kullanım ömrü uzayacak ve tabanında bakteri, mikrop ve tozun birikmesini önlemiş olacaksınız.

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent halı yıkama fiyatları birçok fabrika ve firmaya göre oldukça ucuzdur. Müşterilerimizin bütçesine uygun ödeme planı hazırlıyor ve taksit seçenekleri sunuyoruz. Uygun ödeme koşulları sebebi ile de Esenkent halı temizleme fabrikamız sıklıkla tercih edilmektedir. Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenen kurallara göre temizlik işlemlerini yapıyor, uygun teknolojik makineler ve temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Halılarınızı zamanında teslim etmenin yanı sıra temizlik sonrasında parfümleme yaparak halınızın uzun süre boyunca güzel kokmasını da sağlıyoruz. Halınızın hammaddesi ve yapısına uygun olarak yaptığımız temizlik ile halılarınız ilk günkü halini alacak. Halılarınızı diğer temizlik firmalarına göre daha derinlemesine temizliyoruz. Bu temizlik işlemi sırasında halılarınızda yumuşatıcı, bitkisel şampuanlar ve zararsız deterjanlar kullanıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetine son derece önem vermekteyiz bu sebeple müşteri yorumları, şikâyet ve isteklerini her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Dilerseniz şikâyet ve yorumlarınızı teslim alma sırasında çalışanlarımıza bildirebilir dilerseniz de işlemden sonra firmamız ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Esenkent Halı Yıkama Fabrikaları olarak her zaman müşterimizin yanındayız.