Firüzköy Halı Yıkama Fabrikaları

Firüzköy’deki en iyi halı yıkama fabrikası, olduğu tezini savunarak sizlere kaliteli, profesyonel ve deneyimli ekibiyle halı yıkama hizmeti veriyor. Firmamız firüzköy halı yıkama fabrikaları ev ve iş yerlerinize ait halı, tül, perde ve battaniyelerinizi kir ve lekelerden arındırarak geri sizlere iade ediyor. Son sistem halı yıkama makineleri ile halılarınızı yıpratmadan temizleyerek halılarınıza ilk gün ki berraklığını veriyor. 7/24 hizmet veren ekibimiz, müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Firüzköy ve çevre ilçelere hizmetimiz bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Halı Temizliği Parlayan Temizlikten Sorulur

En hızlı ve en pratik halı yıkama hizmetini veriyoruz. Kaliteli hizmetimizle ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti diyerek çıktığımız bu yolda, uzman ekibimizle beraber sizler için çalışıyoruz. Peki, neden Firüzköy halı yıkama fabrikaları;

 • Firma olarak bölgenin en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz.
 • Profesyonel ekibimizle beraber müşteri memnuniyeti için aralıksız çalışıyoruz.
 • 7/24 kesintisiz hizmetimiz bulunmaktadır.
 • Ücretsiz servislerimizle halılarınızı ve diğer yıkatmak istediğiniz eşyalarınızı adresinizden alıp temizleme işlemi bittikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz.
 • Bulunduğumuz ilçe de %100 güven hizmeti veriyoruz.
 • Halınıza zarar verecek hiçbir halı şampuanını kullanmıyoruz.
 • Şampuan tercihimiz halının cinsine göre belirlenmektedir.
 • İpek ve yün halı gibi halılarınız için özel hassas makinelerimiz mevcuttur. Halılarınıza zarar vermeden temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz.
 • Beğenilmeyen hizmet karşısında paranızı geri iade ediyoruz.

Daha ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilir, Firüzköy halı yıkama atölyemizi gezebilirsiniz.

Ücretsiz Servis Ağımız İle Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlıyoruz

İstanbul’un yoğunluğunda çalışırken halı temizliği için zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Bu yönden de size yardımcı oluyoruz. Sistemli çalışma şeklimizle dizayn ettiğimiz hizmetlerin arasında evlere ücretsiz servis düzenliyoruz. İzlenmesi gereken yol çok basit:

 • Bizimle telefon aracılığı ile iletişime geçiyorsunuz. Kaç adet halı yıkatacağınızı ve adresini belirtiyorsunuz.
 • Ücretsiz servisimizle evinize gelerek halılarınızı uygun bir şekilde paketleyip aracımıza yerleştiriyoruz.
 • Halılarınızın cinsine göre seçtiğimiz şampuanımızla yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
 • Ardından sıkma ve kurutma işlemlerini tamamlıyoruz.
 • İşlemlerimiz bittikten sonra belirttiğiniz teslimat adresine halılarınızı iade ediyoruz.
 • Kapıda ödeme seçeneği ile de ödeme işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Bu hizmetimizden yararlanmak için çalışıyor olmanıza gerek yok. Ev hanımı da olabilirsiniz. Bu hizmetimiz bütün müşterilerimize vardır. Ön planda tuttuğumuz müşteri memnuniyeti için kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firüzköy Halı Yıkama Fabrikalarımız

Avcılar, Esenyurt ve Firüzköy deki bütün bölge halkına hizmet veriyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Son sistem makinelerimizle halılarınıza zarar vermeden, yıpratmadan temizleme işlemi gerçekleştiriyoruz. Ruhsat sahibi fabrikamız bütün işlemleri yasal olarak yapmaktadır. Halılarınız bizde olduğu sürece sigorta ile güvence altındadır. Halınıza bir zarar gelmesi durumunda size karşı mahcubiyetimizi belirterek bunu telafi ediyoruz. Firüzköy halı yıkama fabrikaları arasında kalitesiyle ön plana çıkan şirketimiz kaliteden ödün vermeden hizmetine devam ediyor. Uygun halı yıkama fiyatlarına sahip olmamız sebebiyle de tercih edilirlik oranımızı arttırıyoruz. Ücretsiz servis hizmetimizle de zamandan tasarruf ederek müşterilerimizi mağdur olmaktan kurtarıyoruz. Eğer isterseniz, müsait bir zamanınızda fabrikamızı ziyaret ederek halı yıkama işlemlerini nasıl yaptığımıza bakabilir, detaylı fiyat ve hizmet bilgisi alabilir, siz de tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Sizlere bir telefon uzaklıkta olduğumuzu belirterek bizi tercih ederseniz pişman olmayacağınızın da garantisini vermek istiyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

The comments are closed.