Haramidere Halı Yıkama Fabrikaları

Haramidere’deki en iyi halı yıkama fabrikası olarak, sizlere %100 leke çözümlü hizmet fırsatı sunuyoruz. 7/24 hizmet veren firmamız, gönül ferahlığı ile seçebileceğiniz titiz ve profesyonel bir temizlik şirketidir. Ücretsiz servis hizmeti ile yıkamaya vermek istediğiniz ürünleri evinizden alıp işlemlerden sonra sizlere tekrar getirmektedir. Halılarınızın ve diğer kumaş bazlı eşyalarınızın bakteri ve kirlerden nasıl arındığını görmek isterseniz Haramidere halı yıkama atölyemize uğrayabilirsiniz.

Temizlik Bizim İşimiz

Evimizdeki halılar, salonumuzun güzelliğini sağladığı kadar içinde barındırdığı mikroorganizmalar sayesinde sağlığımızı da tehdit eder. Özellikle emekleyen çocuklar açısından sakıncalı bir durum olması sebebiyle halılar düzenli olarak yıkanmalıdır. Haramidere halı yıkama fabrikaları bölgesinin en iyisi olma özelliğini elinde taşırken, profesyonel temizleme makineleri ile halılarınızda bulunan lekeleri sonuna kadar arındırır. Halı yıkama fabrikası olarak halının yanında battaniye ve perdelerinizi de temizliyoruz. Son sistem halı yıkama makinelerimizle yıkadığımız halılarınıza sıkma, kurutma işlemi yaparak paketliyoruz. Ücretsiz servislerimizle evinizden aldığımız halılarınızı tekrar size getiriyoruz. Bu muazzam hizmetten yararlanmak için Haramidere ve çevre ilçelerde ikamet edenler bizlere telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Profesyonel ekibimizle ve son sistem halı yıkama makinelerimizle halı, perde, tül ve battaniyelerinizi mağazadan yeni almışçasına sizlere sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeyen özgün yapımızla bizi tercih etmek için binlerce sebebiniz var. Haramidere halı yıkama fabrikalarını tercih etmelisiniz, çünkü;

 • Kaliteden ödün vermeyen hizmeti ile işinin ehlidir.
 • Profesyonel ekip ve son sistem makinelere sahiptir.
 • Tül, battaniye, perde ve halılarınızın lekelerine %100 çözüm üretir.
 • Her halıyı kendi cinsine göre değerlendirir. Bu konuda titiz davranır.
 • Deterjan seçimini kumaşın cinsine göre yapar.
 • İçerisinde katkı maddesi bulunmayan temizlik ürünlerini tercih eder.
 • Ücretsiz servis ağı ile sizi ulaşım ve taşıma işleminden kurtarır.
 • Çıkmayan lekelerde ve beğenilmeyen hizmetlerde para iadesi yapar.
 • Fabrikamızda her türlü halının cinsine uygun makine bulunmaktadır. İran halısı gibi yün bazlı halılar için hassas makinelerimiz mevcuttur.

 

Haramidere Halı Yıkama Fabrikalarımız

Esenyurt ve Hamidere bölgesine hizmet veren fabrikamız kaliteli ve prestijli yapısıyla halılarınıza zarar vermeden, yıpratmadan temizleme işlemini gerçekleştirir. Halılarınız ilk gün ki gibi temiz ve berrak bir görünüme kavuşur. Firma olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin fikir ve değerleri bizim için önemlidir. Bu sebeple yoğun tempoda yaşam süren müşterilerimize özel ücretsiz servis ağımız bulunmaktadır:

 • Yıkatmak istediğiniz halılarınızı evinize veya işyerinize gelerek halılara uygun şekilde paketliyoruz. Halı yıkama fabrikamıza götürmek üzere araçlara yerleştiriyoruz.
 • Halılarınızı son sistem makinelerle ve uygun halı şampuanları ile yıkayarak. Sıkma ve kurutma işlemlerinden geçiriyoruz.
 • İşlemleri biten halılarınızı paketli bir şekilde teslim edeceğimiz adrese bırakıyoruz.

Sizde bu hizmetimiz sayesinde zamandan tasarruf ediyorsunuz. Müşterilerimize verdiğimiz ücretsiz servis hizmetinin yanında uygun fiyat imkanları da sunmaktayız. Metrekare başına belirlediğimiz uygun ücret karşılığında dilediğiniz kadar halınızı yıkatabilirsiniz. Profesyonel ekimizle sizleri beklemekteyiz. Profesyonel ekibimiz her gün düzenli bir şekilde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti için kaliteden ödün vermeden çalışmaktadırlar. Daha kaliteli, daha temiz, daha ferah bir temizlik için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon uzaktayız. Dilerseniz fabrikamızı ziyaret edip, hizmetlerimiz ile ayrıntılı bilgi alabilir, iş merkezimizi gezebilirsiniz. Eğer halılarınızı en güzel, en titiz şekilde temizletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

The comments are closed.