cleancocleanco

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama firması olarak, yıkama sektöründe bulunan tüm hizmetleri müşterilerimize uzun yıllardan beri sağlamaktayız. Doğru araçları kullanarak, halılarınızın hızlı ve temiz bir şekilde yıkanmasını sağlamak birinci önceliğimizdir. Bu yüzden uzun yıllardır bu alanda edindiğimiz deneyimleri müşterilerimiz ile paylaşarak, kaliteli hizmetler vermekteyiz. Haftanın birçok saatinde bizden destek ve hizmet alabilirsiniz. Halılarınızın türü ne olursa olsun uygun metotları seçiyor ve gereken özeni göstererek halılarınızı tertemiz bir şekilde yıkıyoruz.

Avcılar Halı Yıkama Olarak Hizmetlerimiz

Halı yıkama hizmeti olarak kaliteyi ön planda tutmaktayız. Bu yüzden bizi tercih eden müşterilerimiz asla pişman olmazlar. Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde bugün halı yıkama sektöründe önemli yerlere gelmiş bulunmaktayız. Güler yüzlü ekibimiz ve uzman kadromuz sayesinde halılarınıza gereken önemi ve özeni göstererek müşterinin mağdur edilmemesi birinci gayemizdir.

Bu gayemizi yerine getirmek için canla başla çalışan ekibimiz sizlerden aldığı desteklerle daha da iyi işler başaracaktır. Halılarınızın hangi cinste olduğunu belirledikten sonra yıkama işlemimiz gerçekleşmektedir. Bu yüzden son dönemde çıkan teknolojiyi ile deneyimlerimizi birleştirerek kaliteli işler ortaya koyuyoruz.

Özellikle el dokuması ve ipek türünde olan halılar için, yıkanma sonucunda oluşabilecek hataları en aza indirmek amacıyla son dönem yıkama araçlarını kullanmaktayız. Kullandığımız bu araçlar günümüz teknolojisi ile paralel gitmektedir.

Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra koltuk yıkama hizmetimiz de mevcuttur. Sahip olduğunuz koltukları ister firmamızda isterseniz de yerinde yıkayarak her türlü taleplerinizi karşılamaya yardımcı oluyoruz. Özellikle yerinden kaldırılması zor olan ve değerli olan koltuklarınızı evinizde, özel araçlarımızla birlikte yıkıyoruz. Bu sayede siz de koltuğunuza zarar gelecek mi endişesi yaşamıyorsunuz. Bunun yanı sıra verdiğimiz diğer hizmetler ise;

  • Stor yıkama,
  • Halıfleks yıkama,
  • Battaniye ve yorgan yıkama,
  • Yatak yıkama

Halı Yıkama Sistemimiz Kaç Adımdan Oluşmaktadır?

Halı yıkama sistemi, müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra sürecin başlaması ile devam eder. Kişiler firmamıza

yıkanacak halıların teslim alınacağı adresi beyan ettikten sonra ekibimiz en hızlı bir şekilde belirtilen adrese gelir.

Yıkanacak olan halılar özel araçlara yüklenerek halı yıkama fabrikamıza getirilir. Burada size ait olduğu etiketlenen halılar türünün incelenmesi için alanında uzman kişilere yönlendirilir.

Bu işlem halınızın hangi türe ait olduğunu belirlemek açısından oldukça önemlidir.

Bazı firmaların yanlış halı yıkama uygulamaları yüzünden birçok kişi halısını kaybetmekte ya da ciddi zararlar ile geri almaktadır.

Böyle bir talihsiz yaşamamanız için, uzmanlarımızın yaptığı bu çalışma mağduriyetinizi ortadan kaldırır.

Daha sonra cinsi belirlenen halılar türlerine göre özel araçlarla ve temizlik malzemeleri ile yıkanmaktadır. Kurutma işleminin de aynı hassasiyetle yapılmasına özen gösterilir.

Kurutulan halılarınız özenle paketlenir ve size belirtilen zamanda herhangi bir geciktirme yapmadan evinize kadar teslim edilir.

Bu sayede halılarınızı bize teslim ettiğiniz gibi aynı güvence ile geri almış olursunuz. Halıların taşınması için herhangi ek bir ücret ödemeye de gerek yoktur.

Firmamızın halılarınızı korumak için yaptığı özel taşımacılık, firmamıza aittir ve ek ücret gerektirmez.

Halı Yıkama Konusunda Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Halı yıkama konusunda önemli olan hususlar, yıkanma süreci başladıktan itibaren müşterinin kesinlikle bilmesi gereken durumlardır.

Avcılar halı yıkama olarak bizler tüm deneyimlerimizi sizlerle paylaşırken, müşterilerimizin de mağduriyet yaşamamaları adına bilmeleri gereken konuları sizler için sıralıyoruz;

  • yıkanma konusunda oluşacak her türlü hasar firmamız tarafından karşılanır ancak eğer daha önceden oluşan bir hasar varsa firmamız sorumluluk kabul etmez.
  • Halılarınızda daha önceden yerleşmiş lekeler varsa firmamız bu lekeleri çıkarmakla yükümlü değildir. Bizler elimizden geldiği kadar halınızı hijyenik hale getirmeye çalışırız fakat çok önceden yerleşmiş olan lekeleri çıkarma yükümlülüğümüz yoktur.
  • Halılar yıkandıktan sonra firmamız tarafından paketlenir ancak paketin uzun süre tutulması önerilmez. Bu yüzden halınızı teslim aldıktan sonra paketini mutlaka çıkarmanız gerekmektedir.

Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için elinden geleni yapmaktadır. Sizinde danışmak ya da sormak istediğiniz sorularınız varsa iletişim kısmından bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

 

Yorum yok

Yorum yaz