cleancocleanco

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir halı yıkama firması, alanında ve sektörde bilinen işinin ehli bir halı yıkama firmasıdır. Halılar evimizin hemen hemen her yerinde bulundurduğumuz vazgeçilmez bir eşyasıdır. Halının kendisi olduğu gibi, temizliği ve hijyeni de çok önemlidir. Evdeki halılar üzerinde dolaşıldığı için  sürekli toz, mikrobu da üzerinde  biriktirir. Bu yüzden  sağlımız için yılda en az 3 kez halıların hijyeninin ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bazı insanlar halılarını kendisi yıkamayı tercih etmektedirler. Genel olarak çalışan insanlar başta olmak üzere pek çok kişi ise halı yıkama firmalarına göndererek halılarının temizliğini sağlamaktadırlar. Halılarını halı yıkama firmalarına gönderenler en iyi araştırmayı yapıp, işinin ehli bir firmayı seçip halılarının hijyenini sağlamalıdırlar. Bahçeşehir halı yıkama firması olarak, halılarınızın yıkanması, bu işi gerçekten bilen ve uzman kişiler tarafından yapılmakta olup, müşteri memnuniyeti her zaman için birinci sırada yer almaktadır.

Bahçeşehir Halı yıkama neden tercih edilmelidir?

Halı yıkama ve temizleme,  firmaları arasında tercih yapmak oldukça güçtür ve geniş çaplı bir araştırma yapılması gerekmektedir. Temiz ve profesyonel yıkama ,aranan özelliklerde en başta gelmektedir. Çünkü halıların profesyonel kişilerce ve uygun tekniklerce yapılması gerekmektedir ki gerçek temizlik sağlasın. Bu temizliğin sağlanması sizin ve evde yaşayan diğer fertlerin sağlığı için oldukça önemlidir. İşte tam da bu noktada firmamız, her halı için farklı yıkama tekniği sağlamayarak, halıları gruplara ayırmaktadır. (Halının şekline, türüne ve cinsine göre).Gruplara ayırma işlemi yapıldıktan sonra alanında uzman bir ekip ve en gelişmiş ekipmanlar ile halılardaki kir, mikrop ve bakterilerden en iyi şekilde arındırılmaktadır. Diğer bir yanda ise firmamız halılarınızın güvenliğine de çok önem vermekte olup paketleme işini özenle yapmaktadır. Bahçeşehir halı yıkamayı tercih etmenizi sağlayacak diğer bir neden ise halı yıkama işlemini temiz bir şekilde yapmasının yanı sıra en kısa sürede yapıyor olmasıdır. Halılarınız maksimum 3 gün içerisinde elinize ulaşmaktadır.

Halı Yıkamada Hijyen Nasıl Sağlanıyor?

Halı yıkamada hijyen, firmamız tarafından oldukça önemli olarak kabul edilmektedir. Bahçeşehir halı yıkama” firması olarak temizlik ve hijyen sağlaması açısından pek çok makinayı bünyemizde bulundurmaktayız. Öncelikle halılarınız özel bir “toz alma makinası” ile üzerindeki tozlardan arındırılıp sonrasında yıkamaya gönderilmektedir. Daha sonra halılarınızın hijyen işlemi için yaptığımız işlem ise; özel fırçalar ile sarılmış olan halı yıkama makinalarımız ve özel olarak kullandığımız güzel kokulu şampuanlarımız ile temizlenmektedir. Bu yıkama işleminden sonra sıkma makinalarımız ile üzerinde oluşan sulardan arıtılma işlemi yapılmaktadır. Bütün bu işlemler sonucunda nemli kalan halılarınızın kurutulması için kurtulma odasına gönderilmektedir. En son yapılan işlem de ise halılar sahibine teslim için poşetlenip bekletilmektedir.

 

 

Bahçeşehir Halı Yıkama Olarak Müşteriye Sunduğumuz Hizmetler

Bahçeşehir halı yıkama halı yıkama işlemini bütün halı türlerinde gerçekleştirmektedir. Makine ve el dokuma çeşitlerinde ayrı ayrı yıkama işlemi gerçekleştirme olup halılara en uygun şekilde yıkamakta ve halıların özüne zarar vermemektedir. El dokuma ürünlerinde daha hassas bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştirirken; yün halı, ipek halı, normal halılar ve yolluklar çeşidine göre özel makinalar ile en titiz şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda Bahçeşehir halı yıkama olarak, halı yıkamanın yanı sıra bazı eşyalarda da yıkama işlemi vermekteyiz. Bunları da şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Stor perde yıkaması
  • Kanepe/çekyat yıkama
  • Yatak yıkama
  • Yorgan/battaniye yıkama
  • Sandalye yıkama

Bahçeşehir halı yıkma olarak gönlünüzün rahat etmesi açısından koltuklarınızı yerinde yıkama hizmetimiz ile makinelerimizi evinize getirerek evinizde de gerçekleştirmekteyiz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek bu hizmetten yararlanmak istemenizi belirtmenizdir.

 

 

 

 

 

 

Yorum yok

Yorum yaz