cleancocleanco

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü’nde halı yıkama sektöründe sağlam temellere sahip olan firmamız, yılların tecrübesiyle kazandığı deneyimi sizlerle paylaşıyor. Günümüzde işini tam anlamıyla yapan firmaların azalmasından dolayı, birçok müşteri hangi firmaya güveneceği konusunda kararsız kalmaktadır. Özellikle temizlik konusunda çok itinalı olan hanımların, halıları için her firmaya güvenemeyecekleri aşikârdır. Beylikdüzü halı yıkama olarak, sizlere kaliteli hizmeti ve yıllar boyunca kazandığımız deneyimlerimizi sunmaktayız. “İşini severek yapan herkes, mutlak surette işinde başarıyı yakalayacaktır.” Kendimize belirlediğimiz bu amaç sayesinde, severek yaptığımız işimizi kalite olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Titizlikle yıkanan halılar, tam anlamıyla temizlik kontrolünden geçiriliyor ve aynı güvence ile evinize beklemeden teslim ediliyor. Böylece halılarınız ilk gün ki kadar temiz oluyor. Yıllardır halı yıkama sektörünce güvenilir ve işini tam anlamıyla yapan firmamız bugünlere kadar başarıyla gelmiştir. Bundan sonra da aynı kalitede devam edecektir.

Neden Belikdüzü Halı Yıkama Seçilmeli?

Halı yıkama firması seçmek, kişiler için bazen oldukça zahmetli bir hale gelebilir. Sonuçta herkes halılarını teslim ettiği firmaya güvenmek ister. Özellikle çok narin halılara sahip olan kişiler için bu durum işkenceye dönebilmektedir. Seçimin iyi yapılamadığı durumlarda ise kişiler hem zamandan hem de paradan kaybederler. Ayrıca sahip oldukları halılarının da zarar görmesi muhtemeldir. Beylikdüzü halı yıkama olarak sizlere profesyonel bir hizmet sunacağımıza garanti vermekteyiz.

Yılları aşan tecrübelerimizle birlikte halınıza sizin gözünüzden bakmayı biliyoruz. Bu sayede sizin halılarınıza verdiğiniz önemi anlıyor ve elimizden geldiği kadar aynı önemi biz de göstermeye çalışıyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyeti de bizim için oldukça önemli bir kavram. Bu anlayışımız sayesinde senelerdir bizimle çalışan birçok müşterimiz mevcut. Müşterilerle iyi olmamızın sebebini ise güler yüzlü personellerimize borçluyuz. Ekip olarak sistematik bir şekilde çalışıyor ve bizden tam olarak nasıl bir hizmet beklediğinizi anlıyoruz. Aynı zamanda kullandığımız ekipmanlar sayesinde, birçok firmadan ayrılarak; modern ve profesyonel yıkama tekniklerini kullanmaktayız. Bu sayede halınız her detayına kadar titizlikle yıkanıyor. Yıkama yaparken kullandığımız ürünler ise sağlığa zararlı herhangi bir madde içermediğinden birçok müşterimiz sık sık bize başvuruyor.

Beylikdüzü Halı Yıkama Olarak Verdiğimiz Hizmetlerimiz Nelerdir?

Müşterilerimize halı yıkama hizmeti vermek dışında yıkama ile ilgili birçok hizmetimiz daha mevcuttur. Yıkama konusunda uzman olan firmamızın müşterilerimiz için vermiş olduğu diğer hizmetler ise şunlardır;

  • Koltuk yıkama,
  • Yatak yıkama,
  • Çamaşır yıkama,
  • Yorgan ve battaniyelerinizin yıkanması da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bunun haricinde firmamız, sahip olduğunuz farklı halı türlerini de özenle yıkıyor. Bazı halıların, normal halılara göre yıpranması ve zarar görmesi daha olası bir durumdur.

Halının yapısından kaynaklı hassasiyeti, bazen halı sahipleri dahi anlamakta zorluk çekmektedir.

Halı konusunda uzman ekibimiz, sizin fark edemediğiniz hassasiyeti dahi fark etmekte ve halı yıkama türünü halıya göre şekillendirmektedir.

Bu yüzden hassas olan halılarınızın, farkında olmadan zarar görme olasılığı da oldukça azalır.

Her halı türüne ayrı bir yıkama yöntemi kullanan firmamız, halılarınızın zarar görme olasılığını bu yöntem ile en aza indirmektedir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Olarak Hangi Halı Türlerini Yıkamaktayız?

Profesyonel halı yıkama hizmetlerimiz genellikle tüm halıları kapsamaktadır. Bu konuda oldukça deneyimli olduğumuz için

halılarınıza gereken uygulama, halının türü ve cinsi detaylıca incelendikten sonra karar verilmektedir.

Yani her halıya aynı temizlik muamelesini yapmıyoruz. Bu sayede halılarınız zarar görmeden ve özenlice yıkanmış oluyor.

El dokuma yün halılarınızdan ipek halılarınıza kadar firmamızda tüm halı çeşitleri aynı titizlikle ve temizlikle yıkanmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve aklınızda oluşan her türlü soruya yanıt bulmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yok

Yorum yaz