cleancocleanco

Büyükçekmece Halı Yıkama

Halı yıkama konusunda herkesin bildiği yanılgılardan bir tanesi de, her firmanın aynı yöntemler kullanarak halıları yıkadığıdır. Şunu belirtmekte fayda vardır ki hiçbir firma aynı doğrultuda çalışmaz. Özellikle deneyimi olmayan kişiler yüzünden meydana gelen kazalar firmaların sorumluluklarındadır. Bu yüzden halı yıkatmak için uygun olan firmayı derinlemesine araştırmalı ve sahip olduğu referanslara bakmak gerekir. Gerekli referansa sahip olmayan firmaların güvenilirliği açısından emin olunamaz. Bu yüzden Büyükçekmece halı yıkama olarak firmamız bu güvenceyi sizlere vermektedir. Halı yıkama konusunda senelerdir kazanmış olduğumuz birikimlerimize ve deneyimlerimize güveniyor ve sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Uzun yıllardır bu işle uğraşan firmamız, müşterilerinin tüm taleplerine anında yanıt vermede diğer firmalardan ayrılıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kişilerin mağdur olmaları kesin surette engelleniyor. Bu sayede güven ilişkisine dayalı olan müşteri ilişkilerimiz bizim için en büyük referans kaynağını oluşturuyor.

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Hangi Hizmetleri Sağlamaktayız?

Büyükçekmece halı yıkama olarak sağladığımız hizmetler sadece halılarla sınırlı değildir. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerle, müşterilerin tüm beklentilerine cevap verecek nitelikte olduğumuzu düşünüyoruz. Bu yüzden uzmanlık alanımız sadece halı yıkamadan oluşmamaktadır. Kişilerin evde yıkamakta zorlandığı neredeyse tüm ürünleri profesyonel yıkama sistemimiz ile hasarsız bir şekilde yıkıyoruz ve aynı şekilde müşterilerimize zamanında teslim ediyoruz. Uzman olarak çalıştığımız ve yıkamasını yaptığımız diğer ürünlerimiz ise şunlardır;

  • Yatak yıkama,
  • Stor perde yıkama,
  • Battaniye yıkama,
  • Koltuk yıkama,
  • Halıfleks yıkama gibi pek çok seçenekle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz bütün yıkatmak istedikleri eşyaları tek bir yerde yıkarak, farklı alternatifler arama derdinden kurtulmuş oluyorlar.

Halı Yıkama Firmamızın Sorumluluğunda Olmayan Durumlar Nelerdir?

Firmamızın sorumluluğunda olan durumlarda alınan hasarlar firma tarafından karşılanır. Birçok alanda müşterilerinin taleplerini karşılayan firmamız, elinden geldiğince müşterisine her konuda destek vermektedir. Eşyaların yıkanmak için evden alınması ile başlayan yıkama sürecimiz, yıkanma sonrasından geri teslime kadar bizim sorumluluğumuzdadır. Ancak bazı durumlarda oluşan durumların hem firmamıza yüklenmemesi adına hem de müşterilerimizin mağdur olmaması adına bilinmesi gerekir. Bunlar;

  • Halılarda ya da eşyalarda daha önceden oluşan herhangi bir deforme varsa,
  • Eskimiş halılarda, genellikle yıkama esnasında ortaya çıkabilecek ola çürükler varsa,
  • Halıda hiç geçmeyen lekeler mevcutsa,
  • El dokuma halılarda yıkama sonucunda genellikle ortaya çıkan hafif çekme gibi durumlarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu bilgilerin bilinmesi ve ona göre hareket edilmesi hem müşterilerimizle olan güven ilişkisinin korunmasında hem de profesyonel işler yapan bizlerin iş kalitesinin korunması açısından oldukça önemlidir. Bu sayede oluşabilecek mağduriyet ve güvensizlik durumu ortadan kaldırılmış olacaktır. Müşterilerimizin bize her daim güvendiklerini bilmek firmamızın niteliklerini daha da geliştirmesi açısından oldukça önemlidir. O yüzden eşyalarınızı bizlere teslim ederken bu ayrıntılara da dikkat etmeniz bizim için oldukça önemli bir durumdur.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firmasının Belirlediği Fiyatlar Nelerdir?

Büyükçekmece’de halı yıkama için belirlenen fiyatlar, halıların cinsine ve türlerine göre değişmektedir. Genellikle halının sahip olduğu boyutlar üzerinden genel hesaplamalar yapılarak müşteriye uygun olan fiyat oranları sunulur. Ayrıca cinsine göre de harcanan performans ve kullanılan makineler farklılaşacağı için fiyat belirlemeleri tüm bunlar göz önüne alınarak yapılmaktadır. Ayrıca verilecek olan diğer eşyalar için; yatak, stor perde, halıfleks, koltuk ve battaniye için farklı fiyat oranlarımız mevcuttur. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve hizmetlerimiz hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi bizi arayarak sorabilirsiniz. Telefon hattımız üzerinden tüm soru, öneri ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yok

Yorum yaz