cleancocleanco

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama olarak, halı yıkama sektöründe deneyimli ekibimizle yılların tecrübesini harmanlıyoruz. Toplumda bilinenin aksine halı yıkama işlemi basit ve sıradan bir işlem değildir. Herkesin bu işi rahatlıkla yapacağını düşünmesi ise, bu sektörde kalitesiz firmaların doğmasına sebep olmaktadır. Özellikle konusunda deneyimi olmayan kişiler; halı yıkama sektöründe de vatandaşı zora sokar. Bu tarz talihsizlikler yaşamamak için en başından vereceğiniz kararlar, sizi uzun vadede rahatlatacaktır. Özellikle yanlış halı yıkama sonucunda halılarını kaybeden ya da büyük zararlarla geri alan kişilerden olmamak için alanında uzman firmaların seçilmesi gerekmektedir. Merdiven altı iş yapma dediğimiz tabire uyan firmalara teslim edilen halıların aldığı hasar ve temiz yıkanmama durumları müşterileri en zora sokan durumlardan bir tanesidir. Bu yüzden karar vermeden önce, firmalar hakkında sağlam bir araştırma yapılması gerekir.

Esenyurt Halı Yıkama Olarak Biz Kimiz?

Halı yıkama konusunda yılların deneyimine sahip olan “Esenyurt Halı Yıkama” alanında uzman kişilerce müşterilerine hizmet veren bir profesyonel bir firmadır. Firmanın kuralları çerçevesinde hiçbir müşteri zarara uğratılmaz. Senelerdir bu işi özenle yapan ekibimiz bu zamana kadar halı yıkama sektöründe oldukça başarılı sonuçlar almıştır. Cana yakın personelimizle verdiğimiz müşteri koruma desteği sayesinde; müşterilerimizin zor durumda kalmalarını elimizden geldiğince engellemeye çalışırız. Ayrıca firma kaynaklı hataları en aza indiren şirketimiz, bu sayede uzun senelerdir aynı müşterilerle güven içinde çalışmaya devam etmektedir. Halıların sadece yıkanma aşaması değil, diğer tüm aşamalarda da müşterilerimize her türlü desteği vermekteyiz.

Esenyurt Halı Yıkama Olarak Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Profesyonel halı yıkamak, her ne kadar firmamızın öne çıkan özelliği olsa da, halı yıkamanın dışında verdiğimiz hizmetlerle de müşterilerimize elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Halı yıkamanın yanı sıra firmamız koltuk yıkama gibi hizmetleri müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Özellikle çok kolay kirlenen eşyalardan birisi olarak bilinen koltukların, yapısı gereği temizlenmeleri de oldukça zor olmaktadır. Profesyonel bir temizlikle yıkanması gereken koltuklar, gereken önem ve özen verilmediği takdirde kişilere oldukça sıkıntılar yaşatmaktadır. Bazı koltuk kumaşlarının sahip olduğu hassas kumaş türlerini düşününce, koltuğun özensiz yıkanması sonucunda alınabilecek zararlar oldukça artmaktadır. Bu konuda deneyimli personele sahip olan firmamız koltuklarınıza gereken önemi göstererek, zarar görmelerini engeller. Ayrıca yıkamalarımızın çeşitleri, koltukların türlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sayede hassas kumaşa sahip olan koltukların yıpranması büyük oranda engellenmiş olur. Aynı şekilde halılarınızın da zarar görmesini engellemek amacıyla farklı yıkama yöntemleri seçilmektedir. Halınızın türü incelendikten sonra uygulanacak olan yıkama yöntemine karar verilir. Bu sayede halınıza zarar verecek yıkama yöntemlerinden de kaçınılmış olur.

Esenyurt Halı Yıkama Firması Olarak Hangi Halı Türlerinde Hizmet Vermekteyiz?

Halı türlerinin hepsinde uzman bilgi birikimine sahip olan firmamız tüm halı türlerinde sizlere yardımcı olabilmektedir. Özellikle hassas ve değerli halılarının zarar görmesinden endişe duyan kişilerin gözlerini arkada bırakmamak adına tüm deneyimlerimizi kullanarak hizmet vermekteyiz. Genel olarak yıkamasını yaptığımız halı türlerini sıralayacak olursak;

 • El dokuma halılar
 • Yün halılar,
 • İpek halılar,
 • Asya dokuması olan halılar,
 • Normal halılar,
 • Yolluklar gibi birçok halı türünde yıkama yapılmaktadır.

Ayrıca yıkanan halıların, yıkandıktan sonra size güvence ile ulaşmasını sağlamak adına; halılarınız yıkanır yıkanmaz paketlenmekte ve kısa bir süre içerisinde belirttiğiniz adreslere ekibimiz tarafında getirilmektedir. Böylece taşıma esnasında ortaya çıkabilecek her türlü hasardan da halılarınız korunmuş olur. Paketli olan halılarınız sizlere tam vaktinde teslim edilir. Hizmet verdiğimiz diğer ürünler ise;

 • Yatak yıkama,
 • Stor perde yıkama,
 • Battaniye yıkama,
 • Koltuk yıkama,
 • Ve halıfleks yıkamadır.

 

Yorum yok

Yorum yaz