cleancocleanco

Kıraç Halı Yıkama

Kıraç halı temizlik hizmeti verdiğimiz yerlerden biridir. Bunun dışında Esenyurt ilçesinin tamamında, Beylikdüzü, Büyükçekmece vb. yerlerde de hizmet vermekteyiz. Halı yıkama önemli ve özen isteyen bir işlemdir. Bu işlem sırasında dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunmaktadır. Firmamız aracılığıyla bu hizmeti alacak kişilere ne yaptığımızı anlatmak isteriz.

Halı Yıkamak Neden Önemlidir?

Halılar gündelik yaşamın merkezinde yer almaktadır. Bu yüzden kir, toz ve mikrop tarzı şeylerin birikme noktası halindedir. Halının her üzerine basıldığında kir ve mikrop ayaklarınıza gelmektedir. Ayrıca etrafa da dağılmaktadır. Bununla beraber eğer çocuğunuz var ise, halıda oynadığı zaman bol miktarda mikroba maruz kalacaktır. Bu da onun sağlığını kötü etkileyecektir. Bu yüzden halınızı düzenli olarak yıkatmanız gerekmektedir. Yıkatmakla beraber düzenli olarak halının üstü ve altı süpürülmelidir. Fakat, süpürmek halı temizliği için yeterli bir işlem değildir. Bu yüzden halılarınızın yıkanması gerekmektedir. Elde yıkama her zaman istenen sonucu sağlamaz. Halının tamamen temiz olması için fazla güç uygulanması gerekebilir. Bu yüzden profesyonellerden yardım almak en iyisidir.

 

Halı yıkamada diğer önemli bir unsur temizlik malzemeleridir. Genelde evlerde normal sabun veya şampuan halı temizlemek için kullanılmaktadır. Fakat, bu ürünleri halınızda biriken kiri ve mikrobu temizleyecek güce sahip değildir. Daha güçlü bir ürün aldığınız zaman da hane halkının sağlığına zarar veriyor olabilirsiniz. Bu yüzden halı yıkama işlemini profesyonellere devretmek gerekmektedir.

Halımı Nasıl Yıkatabilirim?

Esenyurt halı yıkama, Kıraç halı yıkama vb. hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken şey çok kolay! Firmamız ile iletişime geçiniz. Firmamıza ait iletişim bilgilerini site içerisinde bulabilirsiniz. Telefon ile 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Aradığınız zaman istediğiniz hizmetimiz hakkında gerekli bilgileri de öğrenebilirsiniz.

 

Bunun dışında birçok temizlik hizmetimiz bulunmaktadır. Bunlar; cam temizliği, zemin temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, kurum temizliği, havuz temizliği, dış cephe temizliği vb. hizmetlerdir. Tüm hizmetlerimiz hakkındaki gerekli bilgileri iletişim adreslerimizden alabilirisniz. Bununla beraber hangi hizmeti almak istediğinizi de belirtebilirsiniz. Hizmetlerimiz belirli ilçelere verilmektedir. Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece vb. ilçelere hizmet vermekteyiz. Kıraç halı yıkama hizmetimiz için de gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Halılarımı Nasıl Yıkayacaksınız?

Halılarınız, siz bizimle iletişime geçtikten sonra belirlenen günde evinizden teslim alınmaktadır. Teslim almış olduğumuz halılar halı yıkama tesislerimize götürülmektedir. Bu halı yıkama tesislerinin farkı nedir? Bu halı yıkama tesislerimizde halılarınız el değmeden yıkanmaktadır. Makine gücü ile yıkanan halılar daha temiz ve dayanıklı olmaktadır. Makineler halınızın her tarafını aynı miktarda temizlemektedir. Bununla beraber makineler halılarınıza zarar vermemektedir.

Halım taşınamayacak kadar büyük ne yapmalıyım? Halınız tesislerimize taşınamayacak büyüklükte ise yerinde yıkama yapılabilmektedir. İstanbul halı yıkama hizmeti ile sağladığımız bu işlemde taşınabili halı yıkama makinemiz ile gerekli temizlikler yapılmaktadır. Böylece halınız istenilen temizliğe kavuşacaktır.

 

Hangi temizlik ürünlerini kullanmaktasınız? Temizlik ürünlerimizi özenle seçmekteyiz. Her halı tipine, hammaddesine ve büyüklüğüne uygun temizlik ürünlerimiz bulunmaktadır. Bu ürünler organik içeriklere sahiptir. Halınızın renginin solmasını önler ve dokumasının zarar görmesini engeller. Bununla beraber halıda oluşacak mikropları önler. Bu da daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlar.

 

Halılarınız yıkandıktan sonra kuruma işlemlerinden geçmektedir. Kuruma işlemi sırasında da halınıza zarar verilmemektedir. Kurutulan halınız özenle paketlenmektedir. Böylece taşınma sırasında zarar görmemektedir. Taşıma aracına özenle yüklenen halı tekrar size teslim edilmektedir. Fakat, verdiğinizden daha temiz ve iyi durumda olacaktır.

 

Yukarıda belirtilen tüm hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum yok

Yorum yaz