cleancocleanco

Mimaroba Halı Yıkama

Mimaroba halı yıkama sayesinde sizinde evinizde yıkanmayan halınız kalmasın. Uzman personel kadromuz ve yılların verdiği deneyimlerimizle, kaliteli hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Uzun yıllardır bu işi yapan Mimaroba halı yıkama, müşterilerinin taleplerine en doğru ve en kısa sürede yanıt veren, önde gelen halı yıkama firmalarından bir tanesidir. Müşterilerinin tam olarak ne istediğini anlayıp bunlara uygun olarak karşılık veren firmamızda sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde bugünlere kadar başarılı bir şekilde gelmiş bulunmaktayız. Asla güler yüzden ve kaliteden ödün veremeyen firmamız, uzun yıllar daha başarılı bir şekilde devam edecektir.  Firmamızın kendine olan güveni ve inancı müşterilerinden aldığı destekten gelmektedir. Bugüne kadar yaptığımız neredeyse tüm işlerde bize referans olan tüm müşterilerimiz kaliteli hizmetimizin asıl kaynaklarıdır. Bu sayede güçlenip daha da büyümeyi ummaktayız.

Mimaroba Halı Yıkama Olarak Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetlerimiz Nelerdir?

Halı yıkama kalitesi açısından oldukça başarılı bulunan firmamız, diğer eşyalarınızı da aynı kalitede yıkamaya devem etmektedir. Özellikle zor yıkanması ile bilinen eşyalar için sizlere aradığınız kolaylığı sunarak yükünüzü hafifletiyoruz. Stor yıkama ile evinizde sahip olduğunuz tüm stor perdeleri güvenerek bizlere teslim edebilirsiniz. Ayrıca koltuk yıkama sistemimiz sayesinde, taşınması zor koltuklarınızı yerinde yıkamaktayız. Bunun haricinde yatak yıkama sistemi ile halıfleks yıkama da mevcut verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Özellikle çok titiz hanımların bu gibi eşyaların temiz yıkanması konusunda oldukça büyük hassasiyetleri vardır. Bu gibi eşyaların hem taşınması zor hem de yıkamak için verilen çaba oldukça fazladır. Bu yüzden kendinizi zora sokmadan, firmamız sizin yerinize bu işi profesyonel olarak yapmaktadır. Bundan dolayı eşyaların temiz yıkanıp yıkanmadığı konusunda şüphe etmeden bize güvenebilirsiniz.

Mimaroba Halı Yıkama Olarak Sahip Olunan Fiyatlandırma Kriterleri Nelerdir?

Halı yıkama firmamızın fiyat kriterleri, sahip olduğunuz halıya göre değişmektedir. Her halı türü için kullanılan ekipmanların farklı olması sebebiyle fiyatlandırma sistemimizde farklılaşmaktadır. Fiyat kriteri belirlenirken;

  • Halının boyu,
  • Halının eni,
  • Ve halının cinsi belirlenerek buna göre bir fiyatlandırma yapılır. Kullanılan bu ölçüt diğer eşyalar içinde geçerli olmaktadır.

Halınızın boyutuna ve cinsine göre belirlediğimiz bu fiyat kriterlerini öğrenmek için firmamızın sahip olduğu iletişim numaralarını arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Firma Olarak Üstlendiğimiz Sorumluluklar

Mimaroba halı yıkama olarak sahip olduğumuz sorumlulukları bilmek, müşterilerimizin güvenini kazanmak açısından en fazla önemsediğimiz şeydir. Bu yüzden iş ilişkilerinin sağlam temellere oturtulması için bizi tercih eden müşterilerin bu konuları bilmesi gerekir. Firmamızın sahip olduğu sorumluklar halınızı yıkatmaya karar verdiğiniz andan itibaren başlamaktadır. Halınızın adresinden alınması bizim sorumluluğumuzdadır. Yıkama boyunca güvenle muhafaza edilip tekrar adrese teslimini yapmak da şirketimizin sahip olduğu sorumluluklardan bir diğeridir. Bu koşullar altında, halınıza hiçbir zararın gelmemesi sağlanır. Ancak bazı durumlarda firmamızın sorumluluğu altında olmayan durumlarda mevcuttur.

  • Halınızda daha önceden oluşmuş bir bozulma varsa,
  • Halınızda yerleşmiş ve hiç çıkmayan lekeleriniz mevcutsa,
  • Eşyalarınız daha önceden zarar görmüş ya da hasar almışsa,
  • Ürün yıkamasından sonra yapılan paketleme işleminde kullanılan poşetler, ürünlerinizi taşıma ve koruma amaçlıdır. Bu paketlerin uzun süre çıkarılmaması nedeniyle oluşan koku ve hijyen kaybı gibi durumlardan firmamız sorumlu değildir. Bu yüzden teslim aldığınız eşyalarınızı paketlerlinden mümkün olduğu kadar çabuk çıkarmanız ve bekletmemeniz önerilir.

Yıkamalar hakkında daha detaylı bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak, fiyatları öğrenmek ve görüşlerinizi bizlere iletmek için site içerisinde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yok

Yorum yaz