cleancocleanco

Mimarsinan Halı Yıkama

Mimarsinan’da halı yıkatmak için en uygun yer olarak bilinen Mimarsinan halı yıkama firmamız, halılarınıza gösterdiği özenle birçok halı yıkama firmasından ayrılarak öne çıkmaktadır. Firmamızın genel olarak çalıştığı uzman kadrosu, müşterilerinin sahip olduğu halıları zarar vermeden, en uygun ve olanaklı fiyatlarla yıkamaktadır. Ayrıca uzun yıllar bu sahada olan firmamız halılarınıza nasıl bir uygulama yapağını da bilmektedir. Yıkama konusu, basite alınmayacak önemli bir mevzudur. Özellikle senelerdir ailelerinizden yadigâr olan halıların yıkama işlemi sonucunda zarar görmesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ya da en sevdiğiniz halınızın deforme olarak size geri gelmesi oldukça can sıkıcıdır. Çıkmayan lekelerle ve hijyeni düzgün sağlanmamış halılarla tekrar uğraşmak ise size hem zaman kaybettirir hem de para. Bu yüzden uzman kadrolu ve sahasında öne çıkan firmamız, sizlere yardımcı olmaktadır. Boşa zaman kaybından kurtulurken bütçenizi sarsmayan fiyatlarla istediğiniz temiz halılarınıza ve eşyalarınıza sahip olabilirsiniz. Bunun için bize ulaşmanız yeterlidir.

Sizin İçin Sahip Olduğumuz Hizmetlerimiz

Firmanın sahip olduğu hizmet türleri, sadece halı yıkama ile alakalı değildir. Bunun yanında ihtiyacınız olan birçok şeye firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Stor perde yıkaması ile perdelerinizin zarar görmesini engelleyerek, temiz bir şekilde yıkanması sağlanmaktadır. Ayrıca yatak yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetlerimizle, yıkanması zor olan ve kişiyi oldukça uğraştıran eşyalarınız hızlı ve tertemiz bir şekilde yıkanır. Ayrıca koltuklarınızı yerinde yıkama imkânımız sayesinde evinizde bu hizmeti alabilirsiniz. Böylece eşyalara zarar gelir mi düşüncesinden kurtulmuş olursunuz. Bunun haricinde yorgan ve battaniyelerinizi de sizin için yıkıyoruz. Bu şekilde havalandırma imkânı bulamadığınız yorganlarınız ve battaniyeleriniz kolayca ve siz hiç yorulmadan temizlenmiş oluyor. Yorgan yıkama sisteminde yünlü olan yorganlarınızın yünlerine gereken özeni gösteriyoruz. Böylece sizin yünler ile saatlerce uğraşmanıza hiç gerek kalmıyor. Buna ek olarak battaniye yıkama uygulamamız sayesinde kişilerin sahip olduğu battaniyeler; genel yapısı korunarak tertemiz bir hale getiriliyor. Bu sayede siz hiç yorulmadan evinizin tüm temizliğinizi neredeyse yarılamış oluyorsunuz.

Mimarsinan Halı Yıkama Firması Olarak Aldığımız Sorumluluklar Nelerdir?

Mimarsinan halı yıkama olarak sorumluluğumuz dâhilinde olan durumları sizin için derledik. Firma olarak müşterilerimize elimizden geldiğince en verimli hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Bu yüzden firmamıza eşyalarınızı teslim ettiğiniz andan itibaren bizim sorumluluklarımız başlıyor. Buna göre bizim sorumluluğumuzda olan durumlar;

  • Halıların adresten alınması,
  • Yıkama sürecinde güvenle muhafaza edilmesi,
  • Halıların yıkanma esnasında oluşacak deformasyonlardan korunması,
  • Paketlenmesi,
  • Yıkama sonunda güvenli bir şekilde müşterilerine teslim edilmesi gibi durumlar firmamızın almış olduğu sorumluluklardır. Ayrıca yıkama esnasında firmamızdan kaynaklı oluşacak herhangi bir hasardan da Mimarsinan halı yıkama olarak firmamız sorumludur.

 

Mimarsinan Halı Yıkama Firması Olarak Sorumluluğumuzda Olmayan Durumlar Nelerdir?

Halı yıkama firması olarak müşterilerimize en iyi kalitede ve en hızlı şekilde hizmet sunmaktayız. Bunu yaparken de karşılıklı güven ilişkisi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sorumluluklarımız kadar sorumlu olmadığımız durumları da müşterilerimizin önceden bilmesi gerekmektedir. Böylece firma ve müşteri arasındaki güven ilişkisi zedelenmeden sağlıklı bir şekilde işimizi tamamlayabiliriz. Buna göre firmamızın almadığı sorumluluklar;

  • Halılarınızda daha önceden oluşmuş bir deformasyon varsa firmamız sorumluluk kabul etmez,
  • Teslim edilen eşyalarda veya halılarda daha önceden oluşmuş ve yerleşmiş lekeler varsa, firmamız bunları çıkarmakla yükümlü değildir.
  • Dokuma yün halılarda çekme olayı sık yaşanan bir olaydır. Bu yüzden el dokuması olan halılarınızı verirken çekme durumunu da gözden geçirmeniz gerekmektedir.
  • Firmanın halıların yıkandıktan sonra kullandığı poşetler sadece halılarınızı koruma amaçlıdır ve teslim alındıktan sonra halınızın hava alabilmesi için çıkarılması gerekir.

 

Yorum yok

Yorum yaz