cleancocleanco

Yakuplu Halı Yıkama

Yakuplu halı temizlik hizmetlerinin ayağınıza geldiği semtlerden sadece birisidir. İstanbul çapında birçok ilçede temizlik hizmeti vermekteyiz. Halılarınızı kendi halılarımızı yıkarmışçasına yıkamakta ve tarafınıza teslim etmekteyiz. Halılarınızı isterseniz kendiniz getirebilir ve kendiniz teslim alabilirsiniz.

Halı Yıkamayı Nasıl Yapıyoruz?

 Son teknoloji harikası halı yıkama makinası ve kalifiye personellerimiz aracılığıyla halılarınızda içinizi ferahlatacak bir temizlik sağlıyoruz. Halılarınızda bulunan kedi, köpek kıllarını halılarınızdan iyice temizliyoruz ve ilk gündeki haline getirip sizlere teslim ediyoruz. Bu işlemi yaparken kullandığımız temizlik malzemelerinde ise halılarınıza zarar vermeyecek özellikte olan malzemeleri tercih ediyoruz. Elde yapılan yıkamada yeterli temizlik her zaman sağlanamadığı için makina ile temizlik önceliğiniz olmalıdır.

Halılarınızda bulunan toz ve mikroplar halıya her basıldığında havaya kalkmaktadır. Soluduğunuz havaya karışan bu mikroplar sizin hastalanmanıza neden olabilmektedir. Bununla beraber halılarınızda bulunan mitelar yüzünden de cilt rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka halı temizliği yaptırmanız gerekmektedir.

Halı yıkama işlemi için öncelikle halılarınızı organik ve insan sağlığına zararlı olmayan temizlik ürünleri ile beraber makinaya atmaktayız. Halılarınız makina sayesinde tertemiz olmakta ve her tarafı eşit şekilde yıkanmaktadır. Böylece halılarınızda bulunan tüm kötü maddeler yok olmaktadır. Halılarınız yıkama işlemi sonrası kurutulmaktadır. Kuruyan halılarınızı vakumlayarak paketlemekteyiz. Böylece en az zarar görmüş şekilde size ulaşmaktadır.

Neden Halınızı Yıkatmalısınız?

 Halılarınız yapı itibariyle etrafta olan kıl, tüy, toz gibi kirleri tutarak etrafın temiz görünmesini sağlarlar, fakat bunu yaparken bu kirleri yapısına hapsettiği için zamanla kirlenir ve etrafa kir saçar hale gelebilir, görüntüsü kirli olduğu için evinizin şıklığına zarar verebilir, misafirlerinize karşı sizi küçük düşürebilir ve en önemlisi evde küçük bir çocuğunuz varsa sürekli halı üzerinde sürekli oyunlar oynayacağı için mikrop kaparak hasta olabilir. Bunlar ve benzeri talihsiz olayların olmaması için yılda en az 2 kere halınızı yıkatmalısınız. Halılar genelde yaz gelirken kaldırılmadan önce yıkatılır ve bir kez de kışa girmek üzereyken yıkatmalısınız.

 

Halı yıkama işlemi sırasında dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır. Evde halı yıkamaya çalıştığınız zaman halılarınızda istenen sonucu alamayabilirsiniz. Bu da halılarınızdaki kirin kaldığının habercisidir. Ayrıca halı yıkama sırasında kullanılan temizlik ürünlerine de dikkat edilmelidir. Kullanılabilecek kimyasal temizlik ürünleri hane halkının sağlığına zarar verir. Yani ucuza kaçmak isterken sağlığınızdan olmayın. Organik ve sağlığa zararlı olmayan temizlik ürünleri kullanan ve profesyonel yıkama hizmeti veren yerleri seçiniz.

 

Biz Yakuplu halı yıkama hizmetimizde tam istediğiniz özelliklere uygun olarak halılarınızın temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Tüm tesisimizde özel halı yıkama ve kurutma makinalarımız bulunmaktadır. Böylece halılarınız size en temiz haliyle ulaşmaktadır. Sadece halılarınız değil, isterseniz koltuklarınızı da temizlenmesi için bize gönderebilirsiniz. Firmamız bunların dışında ev temizliği, işyeri temizliği, fabrika temizliği, yat temizliği vb. hizmetler de vermektedir.

Halılarımı Nasıl Yıkatabilirim?

Yakuplu halı yıkama hizmetimizden mi faydalanmak istiyorsunuz? Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü ve yakın ilçelerde mi oturuyorsunuz? O zaman hemen bizimle iletişime geçiniz. Sitede bulunan telefon numaralarımızı 7 gün 24 saat süreyle arayabilirsiniz. Esenyurt halı yıkama ve diğer ilçeler için de arayabilirsiniz. En kısa zamanda hizmet sağlanacaktır. Halı yıkama hizmetimizden faydalanmak isteyen kişilerin halıları doğrudan teslim alınmaktadır. Yıkanan halılar da yine aynı şekilde tarafınıza teslim edilmektedir. Tüm bu işlemlerde halılarınız zarar görmesin diye paketlenmiş bir şekilde bulundurulmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve orda bulunan telefon numaramız üzerinden bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Yorum yok

Yorum yaz