Kıraç Halı Yıkama Fabrikaları

Kıraç’taki en iyi halı yıkama fabrikası olarak müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Temizlik, sağlımızı etkileyen önemli bir unsurdur. Özellikle halılarımızda biriken toz ve kir uzun süre temizlenmediği zaman sağlığımızı riske atmaktadır. Firma olarak müşterilerimizin sağlığını son derecede önemsiyor ve bu konuda profesyonel hizmet sağlıyoruz. Halı temizliğinin yanı sıra koltuk temizliği, duvar temizliği, cam temizliği olmak üzere birçok alanda da temizlik hizmeti veriyoruz.

Kıraç Halı Yıkama Hizmetimiz

Günümüzde neredeyse evlerin demirbaşı haline gelen halılar, sürekli kullanıldığı zaman kirlenmektedir. Halınızın uzun süre kirli kalması ise sağlık problemlerine yol açabilir. Sadece sağlık problemi değil halının kullanım süresini de kısaltan kirliliği Kıraç Halı Yıkama Fabrikaları olarak ortadan kaldırıyoruz. İstanbul halkı tarafından sıklıkla tercih edilen firmamız profesyonel hizmeti, müşteri memnuniyeti ve iş disiplini ile diğer firmaları bir adım geride bırakmaktadır. Temizlik Hizmetleri olarak uzun yıllardır müşterilerimize hizmet ediyor ve halılarınızı temizliyoruz. Halılarınızın uzun yıllar kullanılabilmesi için doğal şampuanlar ile temizliğini yapıyoruz. Temizlik işlemi sırasında alabileceği hasarları göz önünde bulundurarak halılarınızı sigortalıyoruz.

Profesyonel Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti

Kıraç halı yıkama olarak ipek, yün, örgü ve özel tasarım halılarınızı hammaddesine göre ayırarak özel temizlik işlemlerinden geçiriyoruz. Temizlik işlemleri sırasında renk sabitleyici ve yumuşatıcı şampuanlar kullanıyoruz. Kullandığımız temizlik maddeleri halınızın yapısını ve rengini bozmadan ilk günkü haline getirmektedir. Yıkama, kurutma ve vakumlama işlemlerinden sonra paketli bir şekilde halınızı size teslim ediyoruz. Yıkama işlemini bitkisel şampuanlar ile yapıyoruz ve bu sayede halılarınızın yapısı bozulmuyor. Halı yıkama sırasında dikkat ettiğimiz bir diğer nokta ise hammaddelerine göre ayırdıktan sonra temizlik işlemine başlamaktır. İpek halılar, yün halılar, özel tasarım halılar, tarihi halılar ve örgü halılar olmak üzere hammaddelerine göre kategorilere ayırıyoruz. Kıraç Halı Yıkama Fabrikaları olarak halı temizliğini hammaddesine göre özel olarak belirlenen şampuanlar ile yapıyoruz.

Kıraç Halı Yıkama İşlemleri

Kıraç Halı Yıkama Fabrikaları olarak halılarınızı birkaç işlemden geçiriyoruz. Birçok işlemden geçen halılar ilk günkü kadar temiz ve hijyenik bir görünüm elde ediyor. Özel bitkisel şampuanlar ile yaptığımız temizlikten halılarınız hiçbir zarar görmemektedir. Yaptığımız işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Teslim aldığımız halınızı hammaddesine göre ayırıyoruz.
  • Hammaddesine göre ayırdığımız halının türüne ve rengine göre derinlemesine yıkama işlemini profesyonel makinelerimiz ile gerçekleştiriyoruz.
  • Yıkama işleminden sonra profesyonel kurutma araçlarımız ile halınızı kurutuyoruz.
  • Kurutma işlemini bitirdikten sonra vakumlama yaparak, halınızın son işlemlerini yapıyor ve temizlik sonrası hemen kullanmanızı sağlıyoruz.
  • Son olarak ise halınıza parfüm uygulaması yapıp paketleyerek halınızı adresinize teslim ediyoruz.
  • Temizlik Hizmetleri olarak tüm halı temizleme işlemlerini oldukça kısa bir süre içinde tamamlamaktayız.

Temizlik Hizmetleri ile Halılarınız Tertemiz!

Temizlik Hizmetleri olarak halılarınızın güvenliğini önemsemekteyiz. Temizlik işlemi sırasında ortaya çıkabilecek tüm sorunlar için halınıza sigorta yapıyoruz. Firma hatası sebebi ile halınız zarar görür ise sigorta dahilinde tüm problemi biz karşılıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Müşteri şikâyet, dilek ve isteklerini göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Bayram temizliği, bahar temizliği, haftalık temizliklerde firma olarak destek sağlamaktayız. Kısıtlı bir zamanınız var ve halılarınızı yıkayacak vaktiniz yok ise firma olarak her zaman yanınızdayız. 7/24 hizmet veriyor ve halılarınızı kısa bir süre içinde adresinize teslim ediyoruz. Kıraç Halı Yıkama Fabrikaları ile İstanbullular ev temizliğinden artık endişe etmiyor.

 

The comments are closed.