Mimaroba Halı Yıkama Fabrikaları

Mimaroba’daki en iyi halı yıkama fabrikasını arıyorsanız, bazı kriterlere göre seçim yapmalısınız. Halı yıkama sektörü, her geçen yıl bünyesine yeni firmalar eklemektedir. Ancak birçok halı yıkama firması, bu hizmeti vermekte yetersiz kalmaktadır. Parlayan Halı Yıkama, halı yıkama hizmetinde yıllardır tercih edilmektedir. Mimaroba halı yıkama firmaları arasında öncü olan Parlayan Halı Yıkama, işini özenle ve kaliteden ödün vermeden yapmaktadır.

Parlayan Halı Yıkama Ayrıcalıklarından Faydalanmayanların Halı Yıkamada Dikkat Etmesi Gerekenler:

Halı yıkama, halk arasında basit bir temizlik işi olarak görülmektedir ancak birçok inceliği vardır. Doğru kimyasallar kullanılmazsa ve gerekli özen gösterilmezse halılarınızın dokusu ve rengi mahvolacaktır. Parlayan Halı Yıkama tüm bu adımlara dikkat ederken, zamanında teslim koşullarına da %100 uyum sağlamaktadır. Halılarınızı verdiğiniz firma, sizi haftalarca bekletiyorsa, işini gerekli sorumluluk bilinciyle yapmıyor demektir. Halı yıkama işlemi yapılırken, yıkamadan kurutmaya kadar her aşamada dikkat edilmesi gereken konular vardır. Çırpma işlemi yapılmazsa halılarınızın dipten temizliği gerçekleşmeyecektir. Halılar cinslerine göre ayrılarak işlem görmelidir. Kimyasalların hepsi halılarla uygun olmayabilir. Parlayan Halı Yıkama halınızın cinsine göre uygun deterjan ve yumuşatıcıyı kullanır. Hem halılarınız mis gibi kokar, hem de ideal yumuşaklığa sahip olur. Tüm bu işlemler yapılırken ve sonrasında herhangi bir sorun yaşarsanız, yıkamacınız ile irtibata geçmeniz gerekir. Pek çok halı yıkama firması, ürün teslimlerinden sonra müşterilerinin şikayet ve isteklerini dikkate almamaktadır. Ancak Parlayan Halı Yıkama için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir.

Neden Parlayan Halı Yıkama Tercih Edilmeli?

Halı yıkama fabrikaları arasında müşteri memnuniyetine en çok önem veren kuruluş olma özelliği taşıyan Parlayan Halı Yıkama, halıların sizden alınmasından size teslim edilmesine kadar olan tüm süreçlerde yanınızda yer alır. Her türlü şikayet ve isteğinizi dikkate alarak, halılarınızın temizliğini gerçekleştirir. Son teknoloji makinelerle hizmet veren yerinde, halılarınızın en dibe kadar temizlendiğine emin olur. Her tür halıya özel yıkama programları mevcuttur ve bu şekilde halınız yıpranmadan temizlenmiş olur. Sizin için çıkarması oldukça zor inatçı lekeleri Parlayan Halı Yıkama, ustalıkla çıkarır. Parlayan Halı Yıkama halıları sizden ücretsiz olarak teslim alır. Halı yıkama hizmetleri günden güne daha çok talep edilmeye başlanmıştır. Halı yıkama hizmetlerinde yoğunluk yaşanan dönemler bahar başlangıçları ve bayram tatilleridir. Bu zamanlar için halı yıkatmak istiyorsanız, yoğunluktan dolayı sıra beklemeniz muhtemeldir. Ancak Parlayan Halı Yıkama, size gerekli bilgilendirmeleri yaparak herhangi bir mağduriyet yaşamanızı önler. Bu şekilde hem siz memnun kalırsınız, hem de işleriniz aksamaz.

Halı yıkamada bir diğer önemli husus da sağlık konusudur. Halınızı her gün silseniz de, dikkatli kullansanız da diplerinde görmediğiniz kirler olacaktır. Halılar sık dokumalı bir yapıya sahip olduğu için, içerisinde pek çok bakteri, toz ve akar bulundurur. Halılar içerisinde bulunabilen organizmalar:

  1. Mayt
  2. Akar
  3. Bakteriler

 

parlayan halı yıkama hizmetleri

Birçok insan bu tip şeylere alerjisi bulunur. Alerjisi olmayanlar için de tehdit konusu olan bu maddelerden arınmanın en garanti yolu, halı yıkama firmasıyla anlaşmanızdır. Bu şekilde elde yıkamaya oranla çok daha verimli sonuçlar elde edersiniz. Dipten uca kadar temizlik gerçekleştirilir ve sağlığınızı tehdit eden tüm etkenlerden kurtulursunuz. Bu işlemleri evde yapmak istediğinizde, yoğun kimyasallarla saatlerce bilek gücüyle çalışmak zorunda kalırsınız. Ancak Parlayan Halı Yıkama, sizin için kabus olan bu süreci, teknolojik makinelerle dakikalar içinde ustalıkla halleder. Size de temiz halınızın keyfine çıkarmak kalır. Halılar temizlendikten sonra istediğiniz yere ücretsiz olarak bırakılır. Halılarınızın durum bilgisini öğrenmek için arayacağınız telefon hattı 7/24 hizmet vermeye hazırdır. Parlayan Halı Yıkama, yıllardır halı yıkama  ve diğer temizlik hizmetlerinde müşterileri memnun eden örnek bir kuruluştur.

The comments are closed.