Mimarsinan Halı Yıkama

Mimarsinan’daki en iyi halı yıkamacı hizmeti veren firmalardan biriyiz. Firmamızda temizlik hizmetlerini en iyi şekilde vermeye çalışmaktayız. Her türlü profesyonel temizlik hizmetini sağlayarak sizin bu hizmetten memnun kalmanızı amaçlamaktayız. Firmamız Parlayan Halı Yıkama adına bu hizmetleri sizin isteklerinize en uygun şekilde yapmak, bizi mutlu etmektedir.

Halı yıkama neden önemlidir? Halılar yaşam alanlarında en çok bakterinin biriktiği yerlerden biridir. Merkezlerde bulunan halılar çabuk kirlenir ve üstündeki bakterileri etrafına yaymaktadır. Bu yüzden halıların temizliği önemlidir. Fakat halılar elle yıkanıldığı zaman istenilen sonuçlar alınmamaktadır. Halıların özenle yıkanması gerekmektedir. Temizlik sırasında kullanılan maddelerde en az temizlik kadar etkilidir.

Neden halı yıkama hizmeti için bizi seçmelisiniz? Halılarınızın temizliğini özenle yapmaktayız. Bütün temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi kaliteli iş yapmaktayız. Halılarınızın temizliği sırasında elle işlem yapılmamaktadır. Makineler kullanılmaktadır. Böylece kirli hiçbir yer ve bakteri kalmamaktadır. Halınızın her yeri aynı oranda temizlenmiş olmaktadır. Halı yıkama işlemi sırasında sağlığa zararlı hiçbir ürün kullanılmamaktadır.

Halı yıkama işlemleri sırasında kullanılan temizlik ürünlerine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanılan maddeler insan sağlığına zararlı ise; bu halının bulunduğu alandaki insanların sağlığı kötü etkilenir. Özellikle halı üzerinde oynayan çocuklar için kanser riskini artırabilir. Bu riskin azalması için gerekli ürün ve teknikleri kullanmaktayız. Sadece halı yıkamada değil, diğer temizlik hizmetlerimizde de aynı özeni göstermekteyiz.

Parlayan Halı Yıkama’e Bağlı Hizmetler:

Firmamız adına aşağıdaki temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  • Ev, ofis, fabrika, villa, otel, okul, hastane, alışveriş merkezi vb. yerlerin temizliği yapılmaktadır. Küçük veya büyük olan fark etmeksizin istenilen alanların temizliği özenle yapılmaktadır.
  • Havuz temizliği yapılmaktadır.
  • Yat ve geminin iç kısımlarının temizliği yapılmaktadır.
  • Yeni inşaat yapılan alanlar ile tadilat yapılan alanların temizliği yapılmaktadır.
  • Koltuklarınızın yıkmalarını da yapmaktayız. Koltuklarınızın iç ve dış temizliği yapılır, bakterilerden arındırılır. Bakterilerden arındırılması için özel makineler ve ürünler kullanılmaktadır.
  • Alanlarda bulunan mermer zemin veya diğer zemin tiplerinin temizliği yapılmaktadır.
  • Camlarınızın temizliği de temizlik hizmetlerimiz arasındadır.
  • Haşerelerden kurtulmak için ilaçlama hizmeti de yapılmaktadır.
  • Halı yıkama ile halılarınız özel yapım makineler ile temizlenmektedir. Mimarsinan halı yıkama işlemi bu hizmette bulunmaktadır.

Kısacası temizlenebilir her alan için temizlik hizmeti sağlamaktayız. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz bizimle iletişime geçebilir.

Halılarınızdaki Tüm Bakterilerden Kurtulun!

Mimarsinan halı yıkama firmalarından biri olarak halıların temizliğini en kaliteli şekilde sağlamaya çalışmaktayız. Halılarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere teslim etmekteyiz. Ürünleri teslim aldığımız andan itibaren korunmalarını sağlamaktayız. Halıları teslim aldıktan sonra kendi halı temizleme tesislerimize götürmekteyiz. Bu tesiste halıların yıkanmasına uygun makineler ve temizlik ürünleri bulunmaktadır. Tesisimize gelen halınız öncelikler özel halı yıkama makinelerinde yıkanmaktadır. Bu makinelerde halılarınızı sağlığa zararlı olmayan temizlik ürünleri ile yıkamaktayız. Bu temizlik ürünleri sadece sağlığa değil halınızın dokusuna da zarar vermemektedir. Mimarsinan halı yıkama hizmeti ile halılarınız yıkandıktan sonra kurutma işlemine alınmaktadır.

Kurutma işlemi sırasında halılarınız en güvenli şekilde sudan arınmaktadır. Bu işlem ile halılarınız zarar görmemektedir. Kurutulan halılar paketlenmektedir. Halılar paketlenirken mümkün olduğunca havadan kurtulmaya çalışılmaktadır. Paketlenen halılar araçlarımıza yüklenir ve tekrar size teslim edilir. Halıların teslimat sırasında herhangi bir zarar görmemesine dikkat edilir. Halıyı sizin aldığınız onaylanınca işlemlerimiz tamamlanmış olacaktır.

Halı yıkama Mimarsinan ve çevresinde bulunan yerlerde kullanılabilen bir hizmettir. Her türlü temizlik hizmetimizden faydalanmak için Parlayan Halı Yıkama iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Hizmetlerimize en kısa sürede ulaşmanız sağlanmaktadır. İsteklerinize uygun şekilde temizlik işlemlerini yapıyoruz.

 

The comments are closed.