Nepal Halısı Yıkama

Özel Nepal halısı yıkama işlemi İstanbul’da yer alan firmamız tarafından özenle yapılmakta ve Nepal halınızı ilk günkü hali ile teslim etmekteyiz. Nepal halıları oldukça özel hammaddelerden yapılan halılardır ve bu sebeple de hassasbir yapıya sahiptirler. Nepal halısı ipek kozalarından yapılan bir halı türüdür ve rengi, dokusu, yapılma tekniğine göre özel yıkama teknikleri ile temizlenmektedir. Nepal halıları İstanbul’da bulunan firmamızda özenle temizlenmekte olup, son teknoloji halı yıkama makineleri ve özel şampuanlar ile yapılmaktadır.

Nepal Halısı Nedir?

Nepal halı nedir; Nepal halılar çok özel ve hassas halılar arasında yer almaktadır. İpek kozalarından el dokuması ile yapılan Nepal halıları hammaddesi sebebi ile oldukça hassastır. Boyası ve ipi organik olup el işi ile yapılmaktadır. Nepal ipek halılar günümüzde de sıklıkla tercih edilen bir model olup temizlik işlemleri oldukça önemlidir. Düzenli olarak bakımı yapılır ise Nepal halıları uzun ömürlü olabilmektedir. Nepal halısı yıkama işlemleri özen, dikkat ve hassaslık gerektirmektedir. Profesyonel hizmet veren firmamızda her halı tipi için ayrı yıkama alanları bulunmaktadır.

Nepal Halıların Kullanımı

Nepal halılar genellikle evlerde tercih edilmekte olup özel iş yerleri tarafından nadiren kullanılmaktadır. El dokuması ile yapılan Nepal halıları oldukça hassas olup aşırı tozlanmaya ve kire karşı dayanıksızdır. Bu sebeple Nepal ipek halı kullanan kişilerin evlerinde düzenli olarak halılarını süpürmeleri ve 6 aylık süreçler ile profesyonel halı yıkama firmalarını kullanmaları gerekmektedir. İstanbul’da Nepal halısı yıkama firması olarak Nepal halıların hassasiyetini biliyor ve buna uygun olan temizlik yöntemlerini kullanıyoruz. Halılarınızı evinizden teslim alıyor ve iş bitiminde tekrar evinize teslim ediyoruz.

Nepal Halıların Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Nepal halının temizliği oldukça hassas ve dikkat gerektiren yöntemler ile yapılmalıdır. Halı yıkama firması olarak Nepal halıları rengine ve dokusuna göre ayırarak hassas yıkama işlemlerinden geçirmekteyiz. Nepal halılar için özel olarak kullandığımız şampuan ve temizleme jellerinin yanı sıra narin makineler ile temizliğini yapmaktayız. Nepal halılar yıpranmaya ve zarar görmeye en müsait halı tipleridir. Nepal ipek halı temizliğinde hassas fırçalar ve organik şampuanlar kullanıyoruz. Bu sayede yıpranma payını en aza indirerek satın aldığınız ilk günkü hali ile halınızı adresinize teslim ediyoruz.

Nepal Halı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firma olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor ve halıların uzun ömürlü kullanılmasını istiyoruz. Bu sebeple Nepal halıların kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Nepal halılar oldukça hassas halılar olup kir ve tozdan düzenli olarak arındırılması gerekmektedir.
  • 2 günde bir halınızı süpürmelisiniz ancak elektrik süpürgesinin çekim gücünün iyi ayarlanması gerekmektedir. Aksi takdirde halınız yıpranmaya başlayacaktır.
  • Nepal halılar ipek dokuması olduğu için güneşe dayanıksızdır. Bu sebeple güneş altında kullanılmaması gerekmektedir.
  • Nepal halılarınıza her 3 ila 6 ay arasında profesyonel temizlik yapılmalıdır. Firmamıza yaptıracağınız halı temizliği ile halılarınız daha uzun ömürlü olup, içinde biriken toz ve bakterilerden arındırılacaktır. Temizlik işlemi sırasında organik ürünler ve renk koruyucu kullanılmaktadır. Bu sebeple halılarınızın yıpranma ya da zarar görme ihtimali ortadan kalkmış olur.

Nepal Halınızı Yıkatmak İçin Bizimle İletişime Geçin

Nepal halısı yıkama firması olarak 7/24 hizmet veriyor ve müşteri memnuniyetini son derece önemsiyoruz. Müşterilerimizin dilek ve şikayetlerini göz önünde bulundurarak gelişmeye devam ediyoruz. Halılarınızı evden teslim alıyor ve iş bitiminde paketlenmiş bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Halı yıkama fiyatları ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.