Tepecik Halı Yıkama Fabrikaları

Tepecik’teki en iyi halı yıkama fabrikası, Büyükçekmece semtinde hemen hemen her yere hizmet vermektedir. Parlayan Halı Yıkama, Tepecik’te ikamet eden kişilere de ayrıcalıklı hizmetlerini sunuyor. Halılarınız istediğiniz adresten alınarak tesise getirilir. Burada profesyonel aşamalardan geçirilerek size teslime etmeye hazır hale gelen halılar, ücretsiz olarak adresinize teslim edilir. Tüm bu işlemleri hızla ve kolaylıkla sürdüren Parlayan Halı Yıkama, Tepecik halı yıkama fabrikaları arasında ilk sıradadır. Müşteri memnuniyeti ve şeffaflık, Parlayan Halı Yıkama için oldukça önemlidir. Halılarınızın alınmasından teslim edilmesine kadar geçen tüm süreçlerde, müşteriye yıkamanın izlenmesi imkanını sunar. Aynı zamanda her türlü şikayet ve talebi de dikkate alarak, müşterilerin memnun kalmasını sağlar.

Tepecik’te Halı Yıkama Hizmeti:

Büyükçekmece’ye bağlı olan Tepecik semtinde birçok halı yıkama fabrikası bulunur. Ancak fabrika seçiminizi yaparken dikkatli olmalısınız. Pek çok kişi halı yıkma hizmetinden yeterince memnun kalmamaktadır. Bazı kişilerin halıları deforme olurken, bazılarının ise halıları renk kaybeder. Parlayan Halı Yıkama, bu tip sorunların yaşanmaması için ustalıkla çalışır. Halı temizliğinde en önemli konu, halıların tipine göre yıkama işleminin yapılmasıdır. Halılara, cinsine uygun deterjanlar verilmezse ve doğru yıkama yapılmazsa, deforme izleri oluşacaktır. Bu tamamen halı yıkama fabrikasının hatası olup, her türlü sorumluluk şirketin olacaktır. Parlayan Halı Yıkama, bu gibi durumların yaşanmasına izin vermez. Bir diğer başlıca şikayet konusu ise, halıların istenilen vakitte teslim edilmemesidir. Halı yıkama işlemi uzun sürmez ancak kuruması ve diğer işlemler zaman alabilir. Ancak hiçbir yerde haftalarca halı yıkama yapıldığı görülmemiştir. Sizi çeşitli nedenlerle oyalayan hiçbir fabrikaya güvenmeyiniz. Parlayan Halı Yıkama, size söylenen vakitte halılarınızı mutlaka temizler. Bayramlarda ve bahar başlangıçlarında yoğunluk yaşansa da, size söylenilen vakitte halılarınız teslim edilecektir.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

İlerleyen teknolojiyle, halı yıkama makineleri de değişmiş ve gelişmiştir. Artık halı yıkama işlemi, tesislerde kolaylıkla halledilmektedir. Ancak önemli olan nokta, her halının kendine has yıkama şartları bulundurduğudur. Parlayan Halı Yıkama, her halıyı cinsine göre ayrı ayrı temizler. Bu şekilde deforme oluşumunu ve renk solmasını engellemiş olur. Halılar sadece yıkanırken değil, kurutulurken de zarar görebilir. Bu sebeple, kurutma olanları tamamen kapalı durur ve klimalı olarak çalışır. Halılarınız burada zarar görmeden kuruyacaktır. Halınızın teslimi gerçekleştiğinde size tamamen kurumuş bir şekilde ve paketli olarak gelecektir.

Halı yıkama işleminde en önemli adımlardan biri toz alınmasıdır. Halının tozu alınmazsa, yıkama işlemi yapılırken halınız çamurlaşacaktır. Toz alma işleminden sonra halınız yıkanacaktır. Burada halınız yıkanırken sadece bir kere yıkanarak kurutulmaya alınmaz. Birden fazla yıkamayla derinlemesine temizlik sağlanır. Bu aşama önemlidir çünkü evde halınızı sildiğinizi düşünseniz de diplerdeki kirleri göremezsiniz. Bu aşamada diplerden uca kadar temizlik sağlanır. Bir halının temiz olduğunu dışarıdan bakarak değil, derinlemesine temizlik yaparak anlayabilirsiniz. Kurutma odasına alınan halılar kapalı bir ortamda kurutulur. Bu şekilde bakteriler ve virüslerden arınmış olur. Ardından paketlenerek evinize ücretsiz olarak getirilir.

Halıların derinlerinde görmediğiniz şeyler şu şekilde sıralanabilir:

  1. Toz ve kirler
  2. Bakteriler
  3. Virüsler
  4. Akarlar

Bu maddelerin birçoğu, insan sağlığını tehdit eder. Elle temizlemek, bu organizmaların hiçbirini yok etmeyecektir. Bu yüzden halı bulunduğu sürece, sürekli olarak organizmalar havaya karışacaktır ve nefes problemleri yaşayacak hale gelirsiniz. Tüm bu sağlık tehditlerinden arınmak için, halınızı Parlayan Halı Yıkama’te gönül rahatlığıyla yıkatabilirsiniz. Üstelik yıkatma işlemleri gerçekleşirken, tesise gelerek halınızın nasıl yıkandığını gözlemleyebilirsiniz. Şeffaflık ve memnuniyet Parlayan Halı Yıkama için oldukça önemlidir.

 

The comments are closed.