Yatak Yıkama

Tek ya da çift kişilik yatak yıkama hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmetler sunmaktayız. Firmamızın sunduğu diğer hizmetler;

 • Halı, kilim, halıfleks yıkama
 • Yorgan ve battaniye yıkama
 • Stor perde yıkama
 • Yatak yıkama
 • El dokuma halı yıka

Kısaca böyle sınıflandırılabilir. Evimizde bulunan ve kısa sürede içerdikleri yün, tüy vb. maddeler yüzünden kısa zamanda kirlenebilmektedir. Özellikle halı, perde, yorgan, yatak vb. bu ev ürünlerinin devamlı temiz ve hijyenik olması sizlerin ve diğer aile bireylerinin sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Bireylerin gündelik hayatın yorgunluğunu ve stresini attığı yataklarınızda biriken mikrop ve bakterilerin çokluğu sizlerin rahat bir uyku çekmesini engellediği gibi bağışıklık sisteminizi bile etkilemektedir. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerin başında gelen yatak yıkama hizmetiyle daha ferah ve rahat uykulara kavuşabilirsiniz. Sıradan ve basit yöntemlerle yok edilmesi imkânsız olan bu bakteri ve mikropları yatağınızdan arındırmak için uzman ve gelişmiş makinelerimizle sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Birçok ev eşyasının temizlenmesi hizmetinin yanı sıra yatak temizleme hizmetiyle de firmamız sizin yanınızda.

Yatak Temizleme İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Firmamız, doğru ve kaliteli temizlik hizmetleriyle sizlerin sağlığını ve konforunu korumaya devam ediyor. Geceleri çok sık uykunuz bölünüyorsa, yorgun uyanıyorsanız veya çok sık hasta oluyorsanız bunun en büyük nedenlerinden biri yatağınızdan kaynaklanıyor olabilir. Vücudunuzdan yatağa karışan; ölü deriler, ciltte bulunan bakteriler gibi etmenlerin dışında, evde bulunan tozlar ve gözle görülmeyen birtakım mikrop ve bakteriler yatağınıza yuvalanabilirler. Yatağınız şayet derinlemesine temizlenmezse yukarıda saydığımız bazı sağlık ve uyku problemleri yaşayabilirsiniz. Firma olarak yatak temizleme işlemini şu şekilde gerçekleştiriyoruz;

 • Yatak ya da koltuk tipinize göre uzman ekibimiz tarafından kullanılan makinler ve kimyasallar sayesinde yataklarınızı temizliyoruz.
 • Buharlı temizleme imkânlarının yanı sıra genel itibariyle doğal maddelerden üretilen şampuan ve deterjanlarla yatakta bulunan bakteri ve mikropların tamamen ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.
 • Yüksek çekiş gücüne sahip son teknoloji ürünlerimizle yataklarınızın üzerinde bulunan tüm kirleri vakumluyoruz.

İsteğinize ve ürününüze göre çeşitli yöntemlerle yataklarınızı sizin için daha sağlıklı hale getiriyoruz.

Yerinde Yatak Yıkama Hizmeti:

Yatak temizliği için birçok yöntem kullanan firmamız evinizde yatak ya da koltuklarınızı çok kısa bir sürede temizleyerek sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli ekibimizle sunduğumuz bu hizmetle sizi ve ailenizi birçok hastalığa yakalanma riskinden kurtardığımız gibi misafirleriniz içinde ilk günkü durumuna gelen koltuklarınızla keyifli akşamlar geçirebilirsiniz. Zahmetli ve uzun süre temizliklerle birçok vakit kaybediyor olabilirsiniz. Sunduğumuz; halı yıkama, yatak ve koltuk yıkama vb. hizmetler sayesinde ev temizliğine yardımcı; hijyenik ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla sizlere destek olmaktayız. Yatak temizleme hizmetimizden uygun fiyata yararlanabilirsiniz. Yatak yıkama işleminde kullandığımız bazı yatak yıkama makileimiz şunlardır;

 • Yüksek çekim gücüne sahip vakumlu makinler
 • Tüm mikrop ve bakterilerin ortadan kalkmasına yardımcı buharlı makineler
 • Bitkisel özlü doğal deterjan ve yatak temizleme şampuanları

Yatak Temizliği İçin Öneriler:

Evde basit önlemler alarak uyku kalitenizi arttıra bileceğiniz gibi eşyalarınızın ömrünü de uzatabilirsiniz. Bu yöntemlerden ve çözüm önerilerinde kısaca bahsetmeden önce şunu belirtmeliyiz ki bu yöntemler yüzeyseldir dolayısıyla yatak ya da koltuklarınızda biriken zararlı maddelerden arındırmanız mümkün değildir.

 • Yataklar iki yöne sahiptir bu yönler mevsimsel olarak kullanılmalı
 • Haftada en az 2-3 kere yatak çarşaf ve kılıflarınızı değiştirin
 • Yatağınızın üzerini ılık suya karıştırdığınız uygun temizlik malzemeleriyle silin. Bu yöntemle hem kötü kokulardan hem de bazı maddelerden kurtulabilirsiniz.