Yerinde Halıfleks Yıkama

Halıfleks yıkama işlemi ve daha birçok farklı hizmetlerle firmamız sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Evlerimizde bizlere ve aile bireylerimize en büyük tehlikeyi evimizin gizli saklı köşelerine biriken kirler ve bakteriler vermektedir. Derinlemesine temizlenmediği taktirde birçok rahatsızlığı bizlere sunabilir. Doğru ya da derinlemesine temizlenmeyen halılar, halıfleksler, duvardan duvara halılar vb. ev ürünlerinizi sizler için yerinde ve hızlı bir şekil de temizleyerek sizleri büyük bir eziyetten kurtarıyoruz. Özellikle halıfleksler evlerimizde sabit ve büyük olmaları nedeniyle hem halılarınızdan daha zor temizlenme süreçlerine sahiptir hem de halılarınızdan daha fazla yüzey alanına sahip olduğu için kirleri ve tozu içinde daha fazla barındırmaktadır. Yerinde halıfleks yıkama hizmetimiz en iyi teknoloji ürünlerimiz ve uzman kadromuzla sizleri memnun etmektedir.

Halıfleksleri Nasıl Yıkıyoruz?

Yerinde halıfleks yıkama hizmetimizle firmamız özellikle; cami, otel, geniş salonlar, ofis vb. alanlarda kullanılan bu geniş yüzey ölçümlü halıların yerinde temizlenmesi büyük önem taşımaktadır. Kullandığımız yöntemlerle;

  • Halı diplerinde ve yüzeyinde bulunan bakteri, mikrop ve pislikleri büyük ölçüde yok edilir
  • Düzenli temizlenen ve bu yabancı zararlı maddelerden kurtulan halıfleksin kullanım ömrü ve kalitesi artar
  • Halıfleks yüzeyinde ya da çevresinde çeşitli deterjan ya da benzeri izler bırakmadan temizlik yapılır

İşinde uzman ve tecrübeli çalışanlarımızın kullandığı son teknoloji makineler aracılığıyla boydan boya kaplı halılarınızı kısa süreler içerisinde pırıl pırıl yapıyoruz. Bu yöntemlerle birlikte kullandığımız temizlik ürünleri sayesinde halılarınızın en diplerine kadar uzanan ve yuvalanan bazı alerjen, bakteriler ve mikropların büyük ölçüde yok olmasını sağlıyoruz. Firmamızın sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde halıfleksleriniz ilk günkü gibi parlak ve daha sağlıklı bir hale getirmek bizim görevimiz. Yerinde halıfleks yıkama işlemlerinin ardından kullanılan yöntemler sayesinde oldukça kısa sürelerde halılarınızın kuruduğuna şahit olabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkamanın Faydaları:

Firmamız sağladığı hizmetlerin temelinde güven ve kalite vardır. Bununla birlikte yerinde halı yıkama hizmetiyle sizlerin halı temizleme işlemini yaptığınız süreden tasarruf etmenizi sağlamakla kalmıyoruz aynı zamanda hane halkının sağlığı için güvenilir ve kaliteli bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Yerinde halı yıkama hizmeti sayesinde birçok fayda sağlayabilirsiniz bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

  • Halı diplerine biriken kir ve pislikler tamamen temizlenir
  • Halı içine biriken; bakteri, mantar vb. zararlı maddeler büyük oranda temizlenir
  • Çocuğunuz ve ailenizin hastalıklara yakalanma riski azalır

Yerinde halı yıkama hizmetinin yanında koltuk, yatak, battaniye ve yorgan gibi çoğu ev ürününüzde de kaliteli bir temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama Yöntemlerimiz:

Firmamız bünyesinde bulunan, tecrübeli ve uzman kadromuzun kullandığı temizleme araçları ve yöntemleriyle sizlere sağlıklı ve temiz bir yaşam alanı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın yerinde halı yıkama işleminde kullandığı yöntemler kısaca şu şekilde özetlenebilir;

  • Firmamızın, yerinde halı yıkama hizmetleri sırasında kullanılan yöntemlerden en çok tercih edileni buharlı halı temizleme yöntemindir. Yalnızca halılarda değil aynı zamanda koltuk, yatak vb. yüzeylerde de etkili olan bu yöntem sayesinde halının en diplerine kadar yerleşmiş olan mikrop ve bakteriler buhar sayesinde ortadan kaybolmaktadır.
  • Yerinde halı yıkama yöntemlerimizden bir diğeri deterjanlı yıkama yöntemidir. Halının yüzeyini temizleyerek halının üst kısımlarındaki leke ve kirleri yok eder.

Firmamızın, kendine has teknik ve yöntemleri sayesinde yerinde halı yıkama hizmetinde uzmanlaşan kadromuzun hizmetlerinden memnun olarak ayrılacaksınız. Üstelik firmamızın sunduğu yerinde halı yıkama fiyatları da oldukça uygundur. Bu hizmetlerden yararlanmak için yapmanız gereken en kısa sürede firmamızla iletişime geçmenizdir.