Yorgan Yıkama

Yorgan temizliği en az yılda bir kez yapılmalıdır. Siz değerli müşterilerimizin her türden yorganını temizleme konusunda profesyonel çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak yorganlarınızın hijyenini sağlamak ve kalitesini korumak için garantili hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz temizlik hizmetini dilerseniz firmamızı ziyaret ederek gözlemleyebilirsiniz. Dilerseniz de bizi arayarak verdiğimiz yorgan yıkama hizmeti konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yün yorganlar ve battaniyeler eskiden beridir sık kullanılır. Günümüzde daha çok pamuktan ya da elyaftan üretilen yorganlar kullanılmaktadır. Çünkü pamuk ya da elyaf yorganların bakımı ve yıkaması yün yorganlara göre çok daha kolaydır. Fakat yün yorganlar, diğer yorganlardan çok daha fazla ısıtan bir özelliğe sahiptir. Yün yorgan ağırdır, ama soğuk kış aylarında ısınmak için oldukça etkilidir. Vücudumuza bu kadar sık temas eden yorganların hijyeni de oldukça önemlidir. Bunun bilincinde olan bir firma olarak her dokudaki yorganınızı titizlikle yıkıyor ve müşterilerimizin sağlıklarını korumalarında yorgan yıkama konusunda hijyenik hizmet sağlıyoruz.

Yorgan Temizliğinde Profesyonel Hizmet

Bizler, firmamızda yün yorganlarınızı da hassasiyetle ve özenle temizleyip kuruttuktan sonra aldığımız gibi siz değerli müşterilerimizin evlerine teslim ediyoruz. Yorgan yıkama titizlik gerektiren bir işlem olduğu için yorgandan anlayan profesyonel çalışanlarımızla hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Yorgan Temizliğinde Garantili Hizmet

Müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vererek müşteri memnuniyetini öncelikli tutmaktayız. Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile evlerinizde kullandığınız yün dâhil her çeşit yorganınızı doğal ürünlerle özenle yıkıyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Yorganlarınızı detaylı bir temizlikten geçirmek ve kalitelerini korumak konusunda garanti veriyoruz.

Elde Yorgan Yıkama

Elde yorgan yıkamak oldukça zahmetli ve zaman alıcı bir işlemdir. Şilte sökmek, yünleri leğende suya basmak ve ezmek, daha sonra kurutarak oklava benzeri aletle çırpmak… Daha sonra yeniden dikmek… Bütün bu zahmetli işlere kalkışmak artık eski zamanlarda kaldı. Çünkü günlük hayatta bu tür işlere zaman ayırmak birçok insan için mümkün değildir. Pamuk ya da elyaftan yorganlar evlerde küvetlerde yıkanabilir. Ancak bu işlem ile tam bir temizlik ve hijyen sağlığı sağlanamamaktadır. Ayrıca açık havada kurumaya bırakmak da imkânları zorlayacak bir işlemdir. Yorgandaki kirlerin ve lekelerin temizlenmesi kadar yorganlarda biriken bakterilerin ortadan kaldırılması da önemlidir. Elde yıkanan yorganlar bakterilerden tamamen arındırılamaz. Tabii unutulmaması gereken bir diğer nokta da yorganlarda meydana gelebilecek çekmeler ve bozulmalardır. Elde yorgan yıkanırken bazı sarı sarı lekeler ortaya çıkacağı için bu işlem can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Ayrıca gerek de yoktur, çünkü bizler, siz değerli müşterilerimizin yorganlarını ve battaniyelerini titizlikle yıkayarak teslim ediyoruz.

Elde yorgan yıkama oldukça zor bir işlemdir, elde yün yorgan yıkama ise daha da zordur. Bir defa, soğuk suyla yıkamak gerekir. Çünkü sıcak suyla yıkanan yün yorganların yünleri topaklanır ve çekebilir. Evlerde kullanılan çamaşır makineleri ise çoğu yün yorgan için uyumlu hacimde üretilmemektedir.

Yorgan yıkama çamaşır makinesinde yapılabilir, fakat yorganın etiketinde makinede yıkanmaya uygun olup olmadığına dair işarete dikkat edilmelidir. Ayrıca yorganı yıkayacak kadar büyük bir çamaşır makinesine ihtiyaç vardır ve piyasadaki çoğu çamaşır makinesi yorganların hacminden küçüktür. Ayrıca yorganlar yıkandıktan sonra kurutulması da zahmetli bir iştir. Büyük yorganlar için yıkama makinesi almak ise oldukça pahalıya denk gelecektir. Ayrıca yılda bir kez yıkanacak yorganlar için yıkama makinesi almak da oldukça gereksiz yer kaplamaya sebebiyet verecektir. Bütün bu sebeplerle size uygun fiyatlarla hizmet verdiğimiz için yorgan temizliğinde firmamıza yorganlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.