Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği evde yapımı zor olan işlerden biridir. Evde koltuk yıkama uğraş ve güç gerektiren bir iştir. Bu yüzden bir profesyonel yardım almak daha iyi olacaktır. Firmamız aracılığıyla istediğiniz temizlik hizmetine kavuşabilirsiniz. Sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Koltuklar yaşam alanında halılar ile birlikte en çok kullanılan ürünlerdir. Bu da onların daha çabuk kirlenmesine sebep olmaktadır. İnsan vücuduyla da temas eden bu koltukların temizliğine dikkat edilmelidir. İçinde bulunan mikropların hane içindeki bireylere zarar vermesini istemiyorsanız, koltuklarınızı düzenli olarak temizletiniz. Temizleme işlemi için profesyonel bir yardım almanız daha iyi olacaktır.

Koltuklarımı Nasıl Yıkamaya Verebilirim?

Koltuklarınızın temizlenmesi mi gerekiyor? Evde kendiniz tek başınıza temizlemek istemiyor musunuz? Koltuklarınızı temizlemeye gücünüz yetmiyor mu? O zaman bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İnternet sitemiz aracılığıyla ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefonda koltuk yıkama hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçen müşterilerimizin koltukları evlerinden teslim alınmaktadır. Eğer isterseniz evde koltuk temizleme hizmeti de yaptırabilirsiniz. Bu iki temizleme hizmeti de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

Koltuklarınız Firmamız Aracılığıyla Nasıl Yıkanmaktadır?

 

Koltuklarınız evde yıkanacak ise firmamızda bulunan koltuk yıkama makinası sayesinde evinizdeki koltukları temizliyoruz. Böylece evinizde koltuklarınız iç ve dış temizliği yapılmış olunuyor. Koltuklarınız için özel koltuk yıkama temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünler alerjen içermemektedir. Eğer özel yapım bir koltuğunuz varsa onun için ayrı bir temizlik ürünü kullanılmaktadır.

 

Koltuklarınızı firmamıza ait tesislerde de yıkatabilirsiniz. Bu işlem için koltuklarını evinizden teslim alınmaktadır. Teslim alınan koltuklar firmamızın tesislerine götürmekteyiz. Tesise giden koltuklar özel koltuk yıkama ekipmanlarımız ile temizlenmektedir. Böylece profesyonel koltuk yıkama işlemimiz tamamlanmış olur. Bu yıkama işlemi sırasında organik ve alerjen içermeyen koltuk temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Koltuğunuzun yapım maddesine göre farklı temizlik ürünleri kullanmaktayız.

 

Neden temizlik ürünleri bu kadar önemlidir? Temizlik ürünleri özellikle organik içerikli olanlardan seçilmelidir. Koltuklarda bulunan kirin çıkarılması için etkili temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Fakat, kullanılan ürünlerin insan sağlığına zararlı olmamasına dikkat edilmelidir. Özellikle koltukların yastıkları insan vücudunun baş kısmıyla sık temas halindedir. Bu da miktop dağılımını kolaylaştırır. Bu yüzden koltuk yıkama işlemi sırasında uygun temizlik ürünleri kullanılıp bu mikroplar temizlenmelidir. Fakat, kullanılan ürün insan sağlığına da zararlı olmamalıdır.

 

Yıkanan koltuklarınız kurutma işlemine tabi tutulur. Kurutulduktan sonra teslime hazırlanırlar. Özel olarak paketlenen koltuklarınız, araçlarımıza teslim edilir. Bu araçlar sayesinde koltuklar size temiz bir şekilde ulaşır. Koltuklarınız ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda bizimle yine aynı telefon numaraları aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk Yıkamada Neden Bizi Seçmelisiniz?

Koltuklarınız firmamızdaki profesyonel ekip ve teknolojik ürünler ile en temiz haline kavuşacaktır. Ekibimiz koltuğunuza en uygun temizlik ürünlerini de sağlayacaktır. Koltuğunuza herhangi bir zarar gelmemesine dikkat edilecektir. İşlem öncesi de sonrası da koltuklarınız sarılı bir şekilde dış olaylardan korunacaktır. Taşınma sırasında araçlarımızın da temiz olmasına dikkat etmekteyiz. Böylece koltuklarınız temiz bir şekilde teslim edilmektedir.

 

Yukarıda belirtilmiş olan koltuk temizleme hizmetimizden yararlanmanız için bizim iletişime geçmeniz yeterlidir. Koltuklarınız evinizden teslim alınıp temizlendikten sonra da tekrar evinizde teslim edilmektedir. Koltuk yıkama hizmetimiz dışında da birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Halı yıkama, ev temizliği, işyeri temizliği, fabrika temizliği, cam silme, zemin temizliği vb. hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bununla beraber her türlü temizlik hizmetlerine gönderilebilecek profesyonel ekiplerimiz bulunmaktadır. Diğer hizmetlerimiz ve fiyat bilgilendirmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.