Beylikdüzü halı yıkama fiyatları firmamızda halının boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Halı yıkama hizmetimizde müşterilerimize uygun fiyatlar sunuyor ve geri ödeme rahatlığı sağlıyoruz. Müşterilerimiz dilerler ise halı yıkama bedelini kredi kartı ile peşin ya da taksitli bir şekilde ödeyebilmektedir. Kredi kartına yaptığımız taksit miktarları ise kullanılan karta göre farklılık göstermek ile birlikte genellikle 2 ila 6 taksit arasında taksitlendirme yapabilmekteyiz.

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü’nde hizmet veren firmamız ayrıca İstanbul’un birçok yerinde daha hizmet sunmaktadır. Tüm firmalarımızda aynı fiyat politikası geçerli olup bu politikaların dışına çıkılmamaktadır. Firmamız aracılığı ile yapılacak olan halı yıkama işleminde kredi kartına taksit yaptırma seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Beylikdüzü halı yıkama firması olarak halının metresine göre ücretlendirme yapmaktayız. Sektörde yer alan diğer firmalara göre daha uygun fiyatlar ile halı yıkama hizmetini sunuyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Ücreti

Firma olarak sunduğumuz halı yıkama hizmetimiz için belirlediğimiz fiyatlar standart olup halıların metresi başına ücret almaktayız. Müşterilerimiz isterler ise kredi kartı kullanarak da ödemelerini yapabilmektedir. Firma olarak müşterilerimize kredi kartına taksit seçeneğini de sunmaktayız. Halı yıkama fabrikaları arasında yer alan firmamız birçok firmaya göre daha uygun fiyatlar ile işlem yapmakta olup müşterileri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatı

Beylikdüzü’nde yer alan fabrikamızda halı yıkatmak isteyen müşterilerimiz telefon numaramız aracılığı ile bizim ile iletişime geçebilirler. Detaylı bilgi ve randevu almak için bizi aradıkları zaman personelimiz tarafından halının boyutları sorulacaktır. Öğrenilen halı boyutlarına uygun olarak halıların metre karesine uygun olarak standartlaştırdığımız fiyatlarımızı müşterilerimiz öğrenebilmektedir. Halı yıkama firması olarak on sekiz yıldır hizmet veriyor ve hiçbir müşterimizi mağdur etmiyoruz. Kredi kartını yaptığımız taksitler sebebi ile de geri ödeme yapılması oldukça kolay bir hale gelmektedir.

Halı Türüne Göre Fiyatlandırma

Halılar için ödeme alırken sadece halıların metre karesine göre fiyatlandırma yapmamaktayız. Halıların türüne göre de ödeme alınmaktadır. Fiyatlar belirlenirken firmamız tarafından iki unsur dikkate alınmaktadır. Bu unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Halının metrekaresi
  • Halının türü

Bu iki unsur dikkate alınarak halıların fiyatları belirlenmekte olup her halı türü ve metrekare için standart fiyatlandırma yapılmaktadır.

Halı Yıkama Sırasında Ayrılan Halı Türleri

Halı yıkama işlemi için halılar hammaddelerine göre ayrılmakta olup buna göre her birine ayrı işlemler yapılmaktadır. Halı yıkama işlemi için müşterilerimizden istediğimiz fiyatlar standart olup hiçbir şubemizde farklılık göstermemektedir. Kredi kartı aracılığı ile ödeme yapılmasını da firma olarak kabul etmekteyiz. Halı yıkama işlemi için belirlenen fiyatlar hem metrekare hem de hammaddeye göre belirlenmektedir. Kilim halılar, saggy halılar, makine yün halıları, dokuma tabancı saggy halılar olmak üzere ayrılan halı türleri bulunmaktadır. Bu halı türleri ise metrekareleri baz alınarak farklı fiyatlar ile ücretlendirilmektedir.

Parlayan Halı Yıkama

Parlayan Halı Yıkama firması olarak müşterilerimize 18 yıldır kaliteli hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetler de profesyonel, kaliteli, güler yüzlü ve tecrübeli ekipler ile birlikte çalışıyoruz. Halı yıkama işlemi için kullandığımız araçlar son derece teknolojik olup halılarınıza hiçbir zarar vermemektedir. 18 yıl boyunca müşterilerimize kaliteli hizmet sunduk ve sunmaya devam etmekteyiz. Modern halı yıkama makineleri ve organik temizlik ürünleri ile yaptığımız yıkama işleminde halılarınız hiçbir zarar görmemektedir. Kullandığımız temizlik ürünleri ayrıca doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen organik malzemelerden üretilmektedir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ UZMAN HALI YIKAMA FİRMASI

BEYLİKDÜZÜ UYGUN FİYATLI HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ UCUZ HALI YIKAMA