Ucuz halı yıkama hizmeti Beylikdüzü talepleri günümüzde şehir hayatının hüküm sürmesi, endüstriyelleşme ve artan nüfus dolayısıyla gittikçe büyüyen bir sektör haline gelmekle beraber; bu yönde verilen hizmet kalitesi gittikçe ön plana çıkmaktadır. Bu yönde hizmet sektörünün önemli vasıtalarından biri olarak görülen halı yıkama hizmeti, her geçen gün daha profesyonel bir hale gelmekle beraber özellikle eskiden kullanılan ve silme şeklinde ifa edilen halı temizliğinin özellikle modern hayatta yeterli hijyeni sağlamadığı görülmektedir. Halı yıkama Beylikdüzü firmaları bununla beraber gittikçe önem kazanmakta bu noktada yapılan seçimler de oldukça önemli bir hale gelmektedir.

Halı Yıkama Konusunda Hijyen Çok Önemli

Ev ve ofislerin en önemli eşyalarının başında gelen halılar evlerdeki algıya hitap etmelerinin yanında en çok yıpranan ve kirlenen eşya olarak da göze çarpmaktadır. Ayrıca evinde küçük çocukları bulunan ya da evcil hayvan besleyen ailelerin halılarının doğru ve sağlıklı bir şekilde yıkanıp, tam anlamıyla bir hijyene kavuşturulması da olmazsa olmaz bir durumdur. Bu nedenle kişilerin evlerinde kendi imkânlarıyla yaptıkları halı temizlikleri oldukça yüzeysel kalmakta; özellikle de alerjik yönden olması gerektiği şeklinde yapılamamaktadır.

Kaliteli Bir Halı Yıkama İçin En Doğru Adres

Yüzeysel olarak yapılan halı temizleme işlemlerinin aksine bu işin profesyonel anlamda ve kaliteli olarak yapılması alerjik reaksiyon riskini tamamen yok ederken; halıların kullanım ömrü için de oldukça önemli avantajlar sağlamaktadır. Günümüzde kullanılan ve her birinin yüzlerce farklı model içerdiği halı çeşitleri; yün, akrilik, polyester, ipek, naylon ve polipropilen gibi maddelerden yapılmakta; halı yıkama işlemlerinde ise tam anlamıyla halı çeşitlerine uygun bir biçimde farklı yıkama teknikleri kullanılmaktadır. Ek olarak el dokuması halıların temizlikleri ekstra özen istemekte kullanılan makine ve ekipmanların doğru bir şekilde seçilerek konumlandırılması gerekmektedir. En ucuz halı yıkama fiyatları araması yapılırken bu özelliklere de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Günümüzde Avrupa standartlarında profesyonel halı yıkama hizmeti veren firma sayısı oldukça az olmakla beraber bu yönde en kaliteli hizmetin alınması için oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası tercihlerinde sektörde kendine haklı bir yer edinmiş firmamız için halı yıkama işlemleri birçok detay gözetilerek yapılmaktadır;

 • Öncelikle bize telefonla ve elektronik postayla kolaylıkla ulaşılabilmesi mümkündür.
 • Her türlü halılarınız en geç 48 saat içerisinde adresinizden alınmaktadır.
 • Halı temizliği sırasında halının renk ve dokusuna zarar verilmemesi için gereken tüm önlemler tarafımızdan alınmakta, bu yönde personellerimize gerekli eğitimler periyodik olarak verilmektedir.
 • Halıların herhangi bir karışıklığa uğramaması için fabrikaya girer girmez barkotlama işlemleri yapılmakta, halılarınızın evlerinize teslimine kadar gereken oto kontrol eksiksiz olarak yapılmaktadır.
 • Halıların barkotlama işleminden sonra halılar cins ve dokularına göre ayrılmaktadır.
 • Halı yıkama fabrikası Beylikdüzü özelinde halıların ilk toz temizliği yapılarak halıların yıkamadan önce havalandırma işlemleri yapılmaktadır.
 • Havalandırma işlemlerinden sonra tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı şampuan ve halı temizlik maddeleri kullanılmakta; kullandığımız ekipman ve makinaların tamamının Avrupa halı yıkama standartlarında olduğu görülmektedir.
 • Halı yıkama işleminden sonra halılara sıkma işlemi uygulanmakta, nem giderici çalışmalarla halıların uzun süre nemli kalması da engellenmektedir.
 • Firmamızda halı yıkama temizliği gören halılar hiçbir şekilde bekletme havuzlarına alınmamakta, hijyenik açıdan böyle bir uygulamamız bulunmamaktadır.
 • Sıkma ve kurutulma işleminin ardından halıların el değmeden paketleme işlemleri yapılarak Beylikdüzü hijyenik halı yıkama operasyonu tamamlanmaktadır.
 • Paketlemenin sona ermesiyle birlikte halılarınız ivedi olarak evlerinize teslim edilmektedir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE STOR YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE PERDE YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE OTURMA GRUBU YIKAYAN FİRMA